0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ciezki dzień w pracy. Od 8 nic nie zrobiłem tylko przeglądam kolejne skróty, powtórki, komentarze, wywiady. Idę zagrać dziś w lotto bo 18 baniek jest, a pisałem po przegranej 4:0, że chyba ja mam większą szansę wygrać w lotka niż Barca to odrobić więc..... :)

Wczorajszy mecz nauczył mnie wierzyć do końca i tego, jak nieprzewidywalny jest football.

2

Mówiąc szczerze ostatnio Neymar wszedł na wyższy poziom. To on ciągnie naszą grę i napędza akcje. W każdym meczu stara się dryblować wprowadzając zamęt w szeregach przeciwnika. Znakomity transfer.

0

Karny był wymuszony ale Luis dobrze wykorzystał wyciągnięty łokieć przeciwnika. Za grę łokciami Suarez nie zagra w finale PK więc jeżeli sędzia z punktu,w którym się znajdował widział uderzenie to podyktował karniaka. On ma na ocenę ułamki sekund, nie ma powtórki w zwolnionym tempie z 10 kamer :) Karma wraca, ile to karnych nam nie podyktowali w tym sezonie

3

Mówiąc szczerze po tym jak UEFA i sędziowie ustawiali LM pod Real w ostatnich latach mam głęboko w d*** to co piszą/myślą inni kibice, eksperci odnośnie sędziowania na naszą korzyść. Chwilo trwaj!! Visca el Barca!

1

Słabe porównanie. Nie chciałbyś obcować z tym cholerstwem ani u siebie, ani w rodzinie

0

Pierwszy karny prawidłowy, drugi mocno naciągany. W pierwszej połowie była też sytuacja gdzie Neymara łapał za koszulkę i odepchnął w polu karnym ten PO z PSG. Gdyby podobna sytuacja była vs Cristiano Twój werdykt mógłby być tylko jeden.

0

Jakiś tu kolega w komentarzach dzisiaj w trakcie meczu pisał, że jak awansujemy to pójdzie na kolanach do Częstochowy. Trzymamy za słowo!

0

Sergio, Sergi...who cares :) Mistrzowie 94 minuty

0

Piękny sen prysł.

7

Nie możemy wypożyczyć Ramosa na 2 gole? ;)

0

A kto to jest Raymond Domenech? Nie znam ciecia

3

Aby Suarez po dzisiejszym meczu również musiał pocieszać Cavaniego jak na powyższym zdjęciu.

1

To teraz Realowi pozostało trzymać kciuki za Monaco i Leicester. Kulki już się grzeją :)

1

Gdyby dało się same te kanały kupić w kablówce byłoby super. Niestety muszę wydać 70ł za 100 kanałów, których nie oglądam i mogę sobie dokupić za 60zł mecze. To jest prawie 1,5 tys pln rocznie. Wolę za te pieniądzie dziecku coś kupić

0

Oglądaj na Sopcast i po problemie. Ja mam jakoś hd za darmo, tyle że po rusku :D

1

Tak na prawdę po golu na 1:1 z Arsenalu zeszło powietrze. Wenger zdjął Sancheza i Giroud więc dał sygnał, że po meczu. Bramki dla Bayernu to dziecinne błędy w obronie Arsenalu typu podanie do przeciwnika przez ostatniego obrońcę.

2

Arsenal już się położył i rozłożył szeroko nogi

0

Ale by nam się przydał taki Bellerin

1

Jak PSG zagra u siebie z taką samą motywacją i ambicją jak z nami to zjedzą Real. Wówczas nawet Ramos nie pomoże

0

Jedyna szansa, że real nie obroni LM to kontuzja Ramosa.

1

Ja tego nie rozumiem. Każdy wie, ze grają na Ramosa, wystarczyłoby go przyblokować, przykryć porządnie, a zawsze zostawiają mu miejsce. To podobnie jak z Robbenem - każdy wie, że zejdzie na lewą nogę, a nikt nic nie robi.

0

I co z tego? Grecja też wygrała Mistrzostwo Europy i uważasz ich za wybitny team?

0

I ten finał na podobnym farcie wygrają. To jest przykre.

16

Niestety mleko zostało rozlane. Wystarczyłoby minimum zaangażowania w Paryżu, a w środę świętowalibyśmy pewnie awans do kolejnej fazy.

Jestem kibicem od lat ale także jestem realistą. Przy obecnej formie PSG ciężko będzie się odsłonić i nic nie stracić. Na dobrą sprawę gdyby Aspas miał lepiej wyregulowany celownik, miał kilka okazji żeby coś ustrzelić. Z całym szacunkiem Cavani to nie Aspas.

Liczę na dobre widowisko. Wiadomo, jakaś iskierka nadziei się tli ale spójrzmy realistycznie. Nasza szansa na awans jest podobnie prawdopodobna jak to, że Tomek Hajto powie podczas komentowania meczu coś mądrego :)

2

Oddali za karnego z pierwszej polowy

1

Raczej PSG nie przejdziemy ale dzis ponownie widze ta gre, ta swobode i show, za ktore pokochalem Barce wiele lat temu

0

omg co oni zagrali, szczena na ziemi

0

"Cristiano zadzwon po meczu to powiem ci jak to sie robi"

0

Leooooo co za gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?