1

Kradna dalej sku***ny. Ewidentny karny

1

I teraz się zacznie... szukanie trenera z DNA Barcy.. już na samą myśl o tym mnie mdli. Znajdźmy dobrego stratega, motywatora mającego pomysł na fajne operowanie piłkę,a nie trzymajmy się starego sloganu.

P.S. Szacun dla redakcji, że dali tytuł artykułu wprost, a nie coś typu, że "LE zdecydował o swojej przyszłości" i wejdź aby nabić kliki i się dowiedz.

2

Serio jest do zmiany. Na PSG nie powinien absolutnie wychodzić.

0

El Pitooooooooooooooolero

0

Spokojnie Panowie, wejdzie Paco i pozamiata

0

Mama wrażenie, że autobus przegubowy szybciej zawraca niż Serio obraca się za siebie.

3

Mówili, że strzelimy PSG 5 bramek nie tracąc żadnej? Ahaa

3

Hahahahhaha co za patałach robił okładkę ASa. Po prostu wizjoner. Szkoda, że ta linia spalonego nie przecina się z linią środkową boiska bo mało brakuje :)

5

Najlepsze jest to, że ten śmieszny komitet sędziowski nie może pojąć działań po meczu przeciwku piłkarzowi, który dokonał brutalnego faulu lub chamskiego zagrania bo nie ma wpisu w protokole meczowym przez sędziego. A tutaj jednak się da? Czy sędzia wpisuje do protokołu tweety Pique?

Podwójne standardy

0

Świetny mecz Man UTD z Southampton, oglądacie? Akcja za akcję, aż przyjemnie się ogląda, nikt nie kalkuluje

0

99% bo puścił gola po zrobieniu pajacyka :) Nie winię go jednak ponieważ była to wstrzelona piłka, a Godin zmienił jej kierunek w ostatniej chwili

0

Przeciez byl faul na Sergio. Trzymal go za kark i za reke

0

Szkoda, że nie kupiliśmy Diego Alvesa. Myślę, że albo by wygryzł Ter Stegena albo motywował go do jeszcze lepszej pracy,

0

Żeby kibice Man Utd poczuli się jakby w końcu mieli drużynę w 1/16 LM :)

4

Piszę o Bellerinie Od kiedy Veratti gra w BPL?

0

Przecież on do nas nie przyjdzie. Już się wypowiadał, że nie jest zainteresowany powrotem, a w dodatku będzie kosztował majątek.
Teraz ciężko będzie wyjąć zawodników z BPL. Tam wszystkie kluby dostają mnóstwo hajsu, nie jak w BBVA tylko najwięksi.
O ile zawodnik nie będzie chciał odejść to nie odejdzie.

0

Przecież to nie jest realny news lol. Po prostu napisałem, że w takiej sytuacji byłbym w stanie zrozumieć tą katastrofę, która wydarzyła się w Paryżu. Patrząc na pozostałe mecze LM aż nie ogarniam umysłem, jak można było zagrać takie g***

9

To prawie jak obrońca PSG przy golu Cavaniego ;)

8

Mundo Deportivo: Piłkarze Barcelony obstawili całe swoje majątki na wynik 4:0 dla PSG. Sprawę bada prokuratura. Więcej szczegółów w jutrzejszej prasie...

Kurde drastyczne ale to by było chyba jedyne wyjaśnienie dlaczego piłkarzom Barcy NIE CHCIAŁO SIĘ GRAĆ, BIEGAĆ, COKOLWIEK!!

0

Takich mamy Scoutów...oh wait..my mamy jakiś Scoutów?

0

Nie przesadzaj nie przesadzaj. Zawsze w pomocy może zagrać Sergi Roberto :)

0

Ależ nam się mecz zrobić w Manchesterze

2

To co powiesz o Gomesie? Ze zmiennymi wyjdzie ponad 50 baniek..

2

Obejrzyj powtórki. Nie ma mowy o faulu

3

Aguero się CeRka naoglądał :) Aguero zanim doszło do kontaktu już leżał

0

Falcao przeżywa drugą młodość. Co do City to gra pod własną bramką w tą samą głupią grę co Barca. My również tworzymy przed tą grę wiele okazji przeciwnikom pod własną bramką. Czasami myślę, że lepie wybijać na połowę boiska "na walkę" niż glupio ryzykować w imię posiadania piłki.

0

Nie wiem jak gra dziś Bayer ale widzę, że wynik maja słaby. Oglądałem połowę meczów z obecnej fazy LM (po jednym w każdym dniu meczowym) i obektywnie stwierdzam, że zagraliśmy największe g***. Totalnie 0 ambicji. Nie potrafię tego sensownie sobie wytłumaczyć co się wydarzyło w Paryżu

1

Kurde czemu my nie kupiliśmy takiego De Bruyne. Gościu potrafi zagrać w defensywie, świetny w rozegraniu...ale ammy Gomesa i Rakitica..

0

City Monaco tez fajny

5

Całe szczęście, że nie do Maroko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?