jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kradna dalej sku***ny. Ewidentny karny
1
I teraz się zacznie... szukanie trenera z DNA Barcy.. już na samą myśl o tym mnie mdli. Znajdźmy dobrego stratega, motywatora mającego pomysł na fajne operowanie piłkę,a nie trzymajmy się starego sloganu.
P.S. Szacun dla redakcji, że dali tytuł artykułu wprost, a nie coś typu, że "LE zdecydował o swojej przyszłości" i wejdź aby nabić kliki i się dowiedz.
2
Serio jest do zmiany. Na PSG nie powinien absolutnie wychodzić.
0
El Pitooooooooooooooolero
0
Spokojnie Panowie, wejdzie Paco i pozamiata
0
Mama wrażenie, że autobus przegubowy szybciej zawraca niż Serio obraca się za siebie.
3
Mówili, że strzelimy PSG 5 bramek nie tracąc żadnej? Ahaa
3
Hahahahhaha co za patałach robił okładkę ASa. Po prostu wizjoner. Szkoda, że ta linia spalonego nie przecina się z linią środkową boiska bo mało brakuje :)
5
Najlepsze jest to, że ten śmieszny komitet sędziowski nie może pojąć działań po meczu przeciwku piłkarzowi, który dokonał brutalnego faulu lub chamskiego zagrania bo nie ma wpisu w protokole meczowym przez sędziego. A tutaj jednak się da? Czy sędzia wpisuje do protokołu tweety Pique?
Podwójne standardy
0
Świetny mecz Man UTD z Southampton, oglądacie? Akcja za akcję, aż przyjemnie się ogląda, nikt nie kalkuluje
0
99% bo puścił gola po zrobieniu pajacyka :) Nie winię go jednak ponieważ była to wstrzelona piłka, a Godin zmienił jej kierunek w ostatniej chwili
0
Przeciez byl faul na Sergio. Trzymal go za kark i za reke
0
Szkoda, że nie kupiliśmy Diego Alvesa. Myślę, że albo by wygryzł Ter Stegena albo motywował go do jeszcze lepszej pracy,
0
Żeby kibice Man Utd poczuli się jakby w końcu mieli drużynę w 1/16 LM :)
4
Piszę o Bellerinie Od kiedy Veratti gra w BPL?
0
Przecież on do nas nie przyjdzie. Już się wypowiadał, że nie jest zainteresowany powrotem, a w dodatku będzie kosztował majątek.
Teraz ciężko będzie wyjąć zawodników z BPL. Tam wszystkie kluby dostają mnóstwo hajsu, nie jak w BBVA tylko najwięksi.
O ile zawodnik nie będzie chciał odejść to nie odejdzie.
0
Przecież to nie jest realny news lol. Po prostu napisałem, że w takiej sytuacji byłbym w stanie zrozumieć tą katastrofę, która wydarzyła się w Paryżu. Patrząc na pozostałe mecze LM aż nie ogarniam umysłem, jak można było zagrać takie g***
9
To prawie jak obrońca PSG przy golu Cavaniego ;)
8
Mundo Deportivo: Piłkarze Barcelony obstawili całe swoje majątki na wynik 4:0 dla PSG. Sprawę bada prokuratura. Więcej szczegółów w jutrzejszej prasie...
Kurde drastyczne ale to by było chyba jedyne wyjaśnienie dlaczego piłkarzom Barcy NIE CHCIAŁO SIĘ GRAĆ, BIEGAĆ, COKOLWIEK!!
0
Takich mamy Scoutów...oh wait..my mamy jakiś Scoutów?
0
Nie przesadzaj nie przesadzaj. Zawsze w pomocy może zagrać Sergi Roberto :)
0
Ależ nam się mecz zrobić w Manchesterze
2
To co powiesz o Gomesie? Ze zmiennymi wyjdzie ponad 50 baniek..
2
Obejrzyj powtórki. Nie ma mowy o faulu
3
Aguero się CeRka naoglądał :) Aguero zanim doszło do kontaktu już leżał
0
Falcao przeżywa drugą młodość. Co do City to gra pod własną bramką w tą samą głupią grę co Barca. My również tworzymy przed tą grę wiele okazji przeciwnikom pod własną bramką. Czasami myślę, że lepie wybijać na połowę boiska "na walkę" niż glupio ryzykować w imię posiadania piłki.
0
Nie wiem jak gra dziś Bayer ale widzę, że wynik maja słaby. Oglądałem połowę meczów z obecnej fazy LM (po jednym w każdym dniu meczowym) i obektywnie stwierdzam, że zagraliśmy największe g***. Totalnie 0 ambicji. Nie potrafię tego sensownie sobie wytłumaczyć co się wydarzyło w Paryżu
1
Kurde czemu my nie kupiliśmy takiego De Bruyne. Gościu potrafi zagrać w defensywie, świetny w rozegraniu...ale ammy Gomesa i Rakitica..
0
City Monaco tez fajny
5
Całe szczęście, że nie do Maroko :)