jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GOOOOOOOOOOOOL w koncu
0
Ale często drużyny grają słabo i te właśnie "detale" decydują. Ciekawe co powiesz jak na koniec sezonu zabraknie nam 1pkt co mistrza.
0
Już 3 zamiany wykorzystał
0
No i Lucho znowu wyjdzie po meczu na konferencję i powie jako cięzko byś sędziom i nie ma uwag do jego pracy,
1
Pomijając naszą beznadzieją gre do czasu straty gola, to w jednej akcji pierw obrońca nie daje Neymarowi dojść do piłki łapiąc go za szyję i przewracając na ziemię, a następnie nie uznaje gola gdy piłka jest 0,5m w bramce.
0
Swoją drogą wtej sytuacji obrońca za szyję Neymarem rzucił
0
Ale kpina, piłka 0,5m w bramce.
1
ahahahhahaha niesamowite
1
Brawo Betis. Co prawda po faulu na bramkarzu ale należała się im.
0
ahhahaha le my mamy farta no nie mogę
0
Rakitic dzisiaj to po prostu jakaś parodia piłkarza. Co się z nim stało. On nie potrafi piłki przyjąć jej i podać na 2m.
1
Ż E N A D A. Chyba nic więcej na temat naszej gry nie można napisać.
2
Sorry Panowie ale dopiero udało mi się TV włączyć kanał Eleven i nie wiem czy na właściwy program trafiłem bo widzę, ze Betis gra z Levante sądząc po stylu gry i strojach. Na jakim kanale dziś Barca leci?
0
Eh czemu Neymar nie walił lewą nogą po ziemi? Po co na wysokości rąk?
21
Zawsze broniłem Rakitica ale to co on gra w tym sezonie to jest kryminał.
0
Oby nie przy 2:0 dla Betisu
0
Aż się boję meczu z Atletico jak widzę, gdy błądzimy jak dzieci we mgle z... Betisem.
My to niestety przegramy jak tak dalej pójdzie.
1
Masakra, my nie potrafimy wymienić 5-6 celnych podań. Betis stwarza okazje bez żadnego problemu.
0
Peszko? Jakby zacząć Tomka Hajto cytować... ten to dopiero ma przemyślenia ;)
6
No stary, jesteś lepszy niż nie jeden Scout piłkarski. Ocenić umiejętności zawodnika i to jak zagra na najwyższym poziomie widząc go w tym sezonie łącznie z 300 minut na boisku... R E S P E C T
7
Hahaha jakim cudem tam karnego nie było?
5
Człowieku, idź oglądaj mecz a nie płaczesz
0
Jakieś jaja, to powinna być czerwona kartka, szedł sam na sam
0
Najgorzej jak się RSSS wypompuje całkowicie na meczu z nami, a w niedzielę będą "oddychać rękawami".
21
Sergi Roberto jest obecnie bez formy. Wystawianie go na CDM to samobójstwo.
31
Świetny mecz Leo. Mathieu i Rakitica. Wszyscy skreślają "Rudego" a był pewniejszy niż Umtit.
Rakitic znakomity na pozycji Busquesta. Wydaje mi się, że tam jest własnie jego miejsce.
Liczę na to, że Vidal dostanie kolejne szanse.
6
Asysta Aleix Vidal :)
0
No to kolejny mecz z ukradzioną bramką/
2
Rakitic powinien częściej dostawać okazje na pozycji Busiego. Dużo lepiej gra niż na CM.
0
Ależ akcja, ja pierdziu