0

GOOOOOOOOOOOOL w koncu

0

Ale często drużyny grają słabo i te właśnie "detale" decydują. Ciekawe co powiesz jak na koniec sezonu zabraknie nam 1pkt co mistrza.

0

Już 3 zamiany wykorzystał

0

No i Lucho znowu wyjdzie po meczu na konferencję i powie jako cięzko byś sędziom i nie ma uwag do jego pracy,

1

Pomijając naszą beznadzieją gre do czasu straty gola, to w jednej akcji pierw obrońca nie daje Neymarowi dojść do piłki łapiąc go za szyję i przewracając na ziemię, a następnie nie uznaje gola gdy piłka jest 0,5m w bramce.

0

Swoją drogą wtej sytuacji obrońca za szyję Neymarem rzucił

0

Ale kpina, piłka 0,5m w bramce.

1

ahahahhahaha niesamowite

1

Brawo Betis. Co prawda po faulu na bramkarzu ale należała się im.

0

ahhahaha le my mamy farta no nie mogę

0

Rakitic dzisiaj to po prostu jakaś parodia piłkarza. Co się z nim stało. On nie potrafi piłki przyjąć jej i podać na 2m.

1

Ż E N A D A. Chyba nic więcej na temat naszej gry nie można napisać.

2

Sorry Panowie ale dopiero udało mi się TV włączyć kanał Eleven i nie wiem czy na właściwy program trafiłem bo widzę, ze Betis gra z Levante sądząc po stylu gry i strojach. Na jakim kanale dziś Barca leci?

0

Eh czemu Neymar nie walił lewą nogą po ziemi? Po co na wysokości rąk?

21

Zawsze broniłem Rakitica ale to co on gra w tym sezonie to jest kryminał.

0

Oby nie przy 2:0 dla Betisu

0

Aż się boję meczu z Atletico jak widzę, gdy błądzimy jak dzieci we mgle z... Betisem.
My to niestety przegramy jak tak dalej pójdzie.

1

Masakra, my nie potrafimy wymienić 5-6 celnych podań. Betis stwarza okazje bez żadnego problemu.

0

Peszko? Jakby zacząć Tomka Hajto cytować... ten to dopiero ma przemyślenia ;)

6

No stary, jesteś lepszy niż nie jeden Scout piłkarski. Ocenić umiejętności zawodnika i to jak zagra na najwyższym poziomie widząc go w tym sezonie łącznie z 300 minut na boisku... R E S P E C T

7

Hahaha jakim cudem tam karnego nie było?

5

Człowieku, idź oglądaj mecz a nie płaczesz

0

Jakieś jaja, to powinna być czerwona kartka, szedł sam na sam

0

Najgorzej jak się RSSS wypompuje całkowicie na meczu z nami, a w niedzielę będą "oddychać rękawami".

21

Sergi Roberto jest obecnie bez formy. Wystawianie go na CDM to samobójstwo.

31

Świetny mecz Leo. Mathieu i Rakitica. Wszyscy skreślają "Rudego" a był pewniejszy niż Umtit.
Rakitic znakomity na pozycji Busquesta. Wydaje mi się, że tam jest własnie jego miejsce.
Liczę na to, że Vidal dostanie kolejne szanse.

6

Asysta Aleix Vidal :)

0

No to kolejny mecz z ukradzioną bramką/

2

Rakitic powinien częściej dostawać okazje na pozycji Busiego. Dużo lepiej gra niż na CM.

0

Ależ akcja, ja pierdziu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?