31

Real to kupi 10 mlodych zawodnikow za naszymi plecami zanim my dopniemy kolejny transfer z Valenci za 40mln

1

Malaga mogla chociaz udawac ze im zalezy. Z nami gryzli trawe, tutaj wypieli sie i czekali na cr7

3

Nie zasluzylismy na mistrza. Niech Leo stanie po kolejna podwyzke, a obok Suarez

27

Gol Sandro z główki na 1:0 w 95 minucie ze spalonego ale uznany (może być ewentualnie ręką). To byłby prawdziwy powrót karmy do Realu.
Skończy się pewnie jednak tak, że po 15 min będzie po meczu.

0

Hahaha no to pojechałeś. Już było kilka artykułów ile puntów przed Realem byłaby Barca gdyby policzyć pomyłki w obie strony.
Nam nie uznają goli nawet jak piłka jest 1m w bramce więc o czym mowa

6

Luis najlepszy asystent, Leo najlepszy strzelec, a liga dla Realu :(

2

Myślę, że Malaga już czeka wypięta...

Można przypomnieć słowa ich prezesa, a dodatkowo fakt zmiennych za Isco - jak Real wygra ligę, Malaga dostanie ponad 1mln $...

Liga jest już przegrana.

0

Juve tego nie wygra. Pamiętaj, że real wychodzi w 12 na boisko bo ten pan w zielonej/żółtej koszulce również gra u nich

5

Dżizas dobrze, że ten sezon się kończy. Nie mogę patrzeć na tą drukarnię dla realu. Pewnie za rok to samo będzie

4

A moze Pazdan? Skoro siegamy po najlepszych to czemu nie :)
U nas co roku transfery z najwyzszej polki

5

Lahm w tym zestawieniu to jakis żart. Pokazał swoja wartość w meczach z realem

7

Taka kase to Real na nie sprawdzonych 16 latków wydaje. Kogo z TOPu my chcemy kupić w tych pieniądzach..?

4

Umtiti mu sie udal

7

Na 2 no name a Valenci starczy ;)

0

Suareza sprzedajemy? Czy ławę będzie grzał?

3

Finalnie znowu wyciągniemy kogoś z Valencji za 30-40mln i na tym skończy się nasze transferowe lato.

1

Rok 2050, Barcelona dalej się interesuje się Marco Reusem...

1

Niby wygrała Neymara ale tak nie udacznie, że do tej pory trwają sprawy sądowe. Jakoś Perez kupuje kogo chce właściwie i nie ma żadnych problemów.

0

Niech się nauczy grać prawą nogą :) Ja jestem prawonożny ale jak grałem z młodzikach Legii, trener mnie cisnął, że mam jak najwięcej trenować lewą nogę i faktycznie po 2 latach nie miałem problemu grać prawą czy lewą nogą

0

U nas ma konkurencję w postaci Alby i Digne. Tam ma Marcelo więc w sumie też nie pogra aczkolwiek większe szanse. Swoją drogą gdzieś na tej stronie czytałem, że Real i Atletico mają umowę, że nie podkupują sobie zawodników...a jednak.

1

To był właśnie przykład na jakim poziomie jest nasza dyrekcja sportowa. U nas nie ma scoutingu tylko jak już jakiś inny klub znajdzie jakiegoś dobrego piłkarza i chce go kupić albo cały świat o kimś trąbi, wtedy my robimy podchody, które przeważnie i tak przegrywamy albo kupujemy ogóra za grube miliony

0

Ale on do REalu przechodzi :)

2

Szkoda, my jak zwykle będziemy czekać cholera wie na co żeby kupić jakieś ochłapy. Trzeba przyznać Realowi, że potrafią działać na rynku transferowym. Co roku wygraniają świetnych grajków, a nam zawodnicy typu Isco, Assensjo czy Theo przechodzą obok nosa. Znowu kupimy jakieś wynalazki zamiast wzmocnić klub i odmłodzić kadrę.

0

Z jednej strony mamy Albę z drugiej Theo to inwestycja na lata, a w dodatku kosztuje tylko 24mln. My za Bellerina pewnie z 40mln damy, Lepszą opcją byłoby kupienie Theo i przekwalifikowanie go na PO lub na PO dać Digne

0

Postawić opór i nie stracić gola przez pierwsze 5 minut meczu to faktycznie mission impossible

1

Nie wiem co ma piernik do wiatraka. Tam ma dostać 6 czy 8 mln rocznie, a u nas za chwilę byłby problem bo w drabince płac byłby na równi z Pique czy Iniestą. Real ma to w d***. Płaci ile chce komu chce, a nie jakieś szczeble płacowe jak u nas

1

Granada stanęła na wysokości zadania.. czyli uklęknęła przed Realem

1

A moim marzeniem kupić nowe Audi RS6. Ronald sorry ale Barca to nie klub do spełnienia marzeń, a klub który ma walczyć o najwyższe trofea co roku.

0

Myślę, że odejście byłoby dobrą decyzją. U nas potrzeba świeżej krwi. Bardzo go lubię ale myślę, że jego czas dobiega końca, podobnie jak Iniesty

1

Już ja widzę jak kupimy Coutinho i Verattiego + innych zawodników mając 100mln na transfery,

Swoją drogą śmieszy mnie dawanie złotej piłki Cr7 za 2 dobre mecze (w pierwszym miał asystenta w postaci sędziego). Zresztą.. co za różnica. Osoby znające się na piłce wiedzą kto jest najlepszy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?