jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Real to kupi 10 mlodych zawodnikow za naszymi plecami zanim my dopniemy kolejny transfer z Valenci za 40mln
1
Malaga mogla chociaz udawac ze im zalezy. Z nami gryzli trawe, tutaj wypieli sie i czekali na cr7
3
Nie zasluzylismy na mistrza. Niech Leo stanie po kolejna podwyzke, a obok Suarez
27
Gol Sandro z główki na 1:0 w 95 minucie ze spalonego ale uznany (może być ewentualnie ręką). To byłby prawdziwy powrót karmy do Realu.
Skończy się pewnie jednak tak, że po 15 min będzie po meczu.
0
Hahaha no to pojechałeś. Już było kilka artykułów ile puntów przed Realem byłaby Barca gdyby policzyć pomyłki w obie strony.
Nam nie uznają goli nawet jak piłka jest 1m w bramce więc o czym mowa
6
Luis najlepszy asystent, Leo najlepszy strzelec, a liga dla Realu :(
2
Myślę, że Malaga już czeka wypięta...
Można przypomnieć słowa ich prezesa, a dodatkowo fakt zmiennych za Isco - jak Real wygra ligę, Malaga dostanie ponad 1mln $...
Liga jest już przegrana.
0
Juve tego nie wygra. Pamiętaj, że real wychodzi w 12 na boisko bo ten pan w zielonej/żółtej koszulce również gra u nich
5
Dżizas dobrze, że ten sezon się kończy. Nie mogę patrzeć na tą drukarnię dla realu. Pewnie za rok to samo będzie
4
A moze Pazdan? Skoro siegamy po najlepszych to czemu nie :)
U nas co roku transfery z najwyzszej polki
5
Lahm w tym zestawieniu to jakis żart. Pokazał swoja wartość w meczach z realem
7
Taka kase to Real na nie sprawdzonych 16 latków wydaje. Kogo z TOPu my chcemy kupić w tych pieniądzach..?
4
Umtiti mu sie udal
7
Na 2 no name a Valenci starczy ;)
0
Suareza sprzedajemy? Czy ławę będzie grzał?
3
Finalnie znowu wyciągniemy kogoś z Valencji za 30-40mln i na tym skończy się nasze transferowe lato.
1
Rok 2050, Barcelona dalej się interesuje się Marco Reusem...
1
Niby wygrała Neymara ale tak nie udacznie, że do tej pory trwają sprawy sądowe. Jakoś Perez kupuje kogo chce właściwie i nie ma żadnych problemów.
0
Niech się nauczy grać prawą nogą :) Ja jestem prawonożny ale jak grałem z młodzikach Legii, trener mnie cisnął, że mam jak najwięcej trenować lewą nogę i faktycznie po 2 latach nie miałem problemu grać prawą czy lewą nogą
0
U nas ma konkurencję w postaci Alby i Digne. Tam ma Marcelo więc w sumie też nie pogra aczkolwiek większe szanse. Swoją drogą gdzieś na tej stronie czytałem, że Real i Atletico mają umowę, że nie podkupują sobie zawodników...a jednak.
1
To był właśnie przykład na jakim poziomie jest nasza dyrekcja sportowa. U nas nie ma scoutingu tylko jak już jakiś inny klub znajdzie jakiegoś dobrego piłkarza i chce go kupić albo cały świat o kimś trąbi, wtedy my robimy podchody, które przeważnie i tak przegrywamy albo kupujemy ogóra za grube miliony
0
Ale on do REalu przechodzi :)
2
Szkoda, my jak zwykle będziemy czekać cholera wie na co żeby kupić jakieś ochłapy. Trzeba przyznać Realowi, że potrafią działać na rynku transferowym. Co roku wygraniają świetnych grajków, a nam zawodnicy typu Isco, Assensjo czy Theo przechodzą obok nosa. Znowu kupimy jakieś wynalazki zamiast wzmocnić klub i odmłodzić kadrę.
0
Z jednej strony mamy Albę z drugiej Theo to inwestycja na lata, a w dodatku kosztuje tylko 24mln. My za Bellerina pewnie z 40mln damy, Lepszą opcją byłoby kupienie Theo i przekwalifikowanie go na PO lub na PO dać Digne
0
Postawić opór i nie stracić gola przez pierwsze 5 minut meczu to faktycznie mission impossible
1
Nie wiem co ma piernik do wiatraka. Tam ma dostać 6 czy 8 mln rocznie, a u nas za chwilę byłby problem bo w drabince płac byłby na równi z Pique czy Iniestą. Real ma to w d***. Płaci ile chce komu chce, a nie jakieś szczeble płacowe jak u nas
1
Granada stanęła na wysokości zadania.. czyli uklęknęła przed Realem
1
A moim marzeniem kupić nowe Audi RS6. Ronald sorry ale Barca to nie klub do spełnienia marzeń, a klub który ma walczyć o najwyższe trofea co roku.
0
Myślę, że odejście byłoby dobrą decyzją. U nas potrzeba świeżej krwi. Bardzo go lubię ale myślę, że jego czas dobiega końca, podobnie jak Iniesty
1
Już ja widzę jak kupimy Coutinho i Verattiego + innych zawodników mając 100mln na transfery,
Swoją drogą śmieszy mnie dawanie złotej piłki Cr7 za 2 dobre mecze (w pierwszym miał asystenta w postaci sędziego). Zresztą.. co za różnica. Osoby znające się na piłce wiedzą kto jest najlepszy :)