1

Co do finansów to myślę, że nie było tak źle. Podpisaliśmy nowe umowy sponsorskie na wielu frontach, dodatkowo ze względu, że nie wygraliśmy LM, fakt nie dostaliśmy dodatkowej kasy ale nie trzeba było też wypłacać gigantycznej kasy piłkarzom w postaci premii.
Ten rok myślę będzie decydujący. Albo zainwestujemy w dobrych graczy co dadzą niezbędną jakość, albo wpadniemy w dołek na kilka kolejnych lat.

0

Również brałbym Costę jak dziadek emeryturę

1

Nie ma DNA Barcelony :) Wiesz.. te chore przekonania naszych władz

5

Myślę, że on musi odejść. Potrzeba nam kasy na klasowego rozgrywającego i każdy grosz się przyda. Arda już po 30 także to ostatnia chwila

2

Gdyby nie sedzia, ktory przepchnal ich do finalu tez bym tak myslal

2

Prawda jest taka, że jak Real czy Barcelona jest w gazie, to ciężko komukolwiek wygrać w LM

7

Moze i w finale byli lepsi ale gdyby nie skandaliczne sedziowanie, Real w tym finale grac nie powinien.

1

Ja bym to olał. Wygramy tytuł za rok i wtedy im powiemy co o nich myślimy :)

1

twarz ma fatalną.. ale zgodnie z zasadą gazeta na twarz...

0

Coś czytałem, że finał LM ma być rozegrany przy zamkniętym dachu,
Ale będzie sieczka jak będzie upał tego dnia. Na stadionie będzie gorąco nie do wytrzymania.

1

On chyba karykatury robi..

0

Breck to średnia półka. Najlepsi producenci to ATE, Ferodo, TRW, Textar.
Ferodo hamują dobrze ale pylą.
Jak jeździsz sportowo to polecam Ferodo DS Performance lub klocki firmy EBC. Nawet po kilku hamowania z 200km/h sprawują się znakomicie.

0

Niech sie nauczy zdecydowanie wychodzic w sytuacjach 1 vs 1 oraz kryc krotki róg i bedzie bajka

0

Jestem wręcz przekonany, że Real wygra z Juve. Mimo wszystko Real ma dużo większy potencjał ofensywny, a CR7 czy Ramos główkę z Chiellinim wygra.
Zresztą widać było już w meczu z Monaco, że francuzi dochodzili do sytuacji strzeleckich.

0

Znicz Pruszków :)

0

Hahaha źródło Mundo Deportivo..

4

Brać go!
Sprzedać Mathieu, Marlona wypożyczyć na sezon.
Na obronie Pique i Umtiti rotujący z Mascherano i Sanchesem.

0

Chyba masz na myśli Traore?

0

Zależy za ile. Co do braku prędkości do pojechałeś. W takim razi Pique i Mascherano powinni już dawno wylecieć na zbity pysk

0

Poczekajmy aż Real się nim zainteresuje... jak to bywa w naszej polityce transferowej. Wtedy zagęścimy ruchy i kupimy go 3 razy drożej albo zawodnik zmieni front i stwierdzi, że od zawsze marzył aby grac dla Realu

0

JEst mecz gdzies w TV?

0

Chociaż potrafią go sprzedać. My oddajemy zawodników za darmo lub po 4mln w 50 ratach na 10 lat

12

Bzdura, solidny zmiennik. Jak grał, grał nieźle. Najgorsze występy notował na innej pozycji niż swoja czyli na CB i RB.
Zauważ też, że Neymar nie współpracował z Digne stąd jego słabe statystyki w ataku.
Alba dostanie kontuzji i kto go zastąpi? Andre Gomes?

0

Nie, ale po prostu bawi mnie euforyczna reakcja special 5

0

To zależy. Jak będzie dużo kontuzji i w lecie nikogo ciekawego nie kupią to pewnie zostaną "wylosowani" do grupy realu ;)

0

Jak się Mou jara, jakby LM wygrał ;)

2

Szkoda młodzieży z Ajaxu ale MU zniszczyło ich fizycznie i taktycznie. Bramki z d**, jedna rykoszet druga za wysoko noga ale Ajax nie istniał w tym meczu

0

Ten Veltman by nam się przydał na PO. Fajny grajek

0

Uwielbiam gościa. Ma mega dystans do świata ale również do siebie

31

Real to kupi 10 mlodych zawodnikow za naszymi plecami zanim my dopniemy kolejny transfer z Valenci za 40mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?