jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Cały czas roztrząsana jest sprawa Dembele ale jakoś wszyscy zapomnieli o naszym największym wydatku czyli Coutinho.
Po zeszłym niezłym sezonie, wszyscy zakładali, że od nowego sezonu, po pełnym okresie przygotowawczym to Coutinho dopiero wszystkim pokaże.. no i pokazał.
Jest w beznadziejnej formie i w ostatnich meczach nic nie wnosi do gry. Ten kto uważa, że Coutinho jest lepszy niż Neymar niech się opamięta. Ja rozumiem nienawiść, że Ney odszedł w taki, a nie inny sposób ale bądźmy obiektywni. Z Neymarem na skrzydle robiliśmy zamęt. Gościu był nieobliczalny i jak zaczynał taniec z piłką to obrońcom LA Liga nogi się trzęsły
Mam wrażenie, że Cou na siłę chcę się upodobnić do naszego wirtuoza Rakitica czyli podawać do najbliższego. Nie podejmuje ryzyka 1:1, zagrania z pierwszej piłki w tym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki. Patrząc na ilość bramek i wkład w grę zespołu to Dembele go obecnie przerasta. Daje więcej drużynie w ataku niż Cou na skrzydle.
Byłem wielkim zwolennikiem jego transferu. Mam nadzieję, że się ogarnie bo idzie to w złym kierunku, a młodszy nie będzie. Może jemu jest potrzebna fala krytyki żeby wziąć się za siebie.
Czekamy na więcej Panie Coutinho!
P.S. Zauważylście, że on praktycznie się nie uśmiecha? Przychodząc do Barcy uśmiech nie znikał mu z twarzy. Również w pierwszych meczach widać, że był szczęśliwy. Obecnie ma taką minę podczas meczu jak ja gdy dzwoni budzik o 5:30 :)
5
Gadanie pod publiczkę. O jakiej Wy kontuzji mówicie? Nogi mu urwało? Miał kontuzjowaną.. rękę. To nie jest bramkarz, żeby miał kilka miesięcy dochodzić do siebie po kontuzji. Mi wyjmują rękę z gipsu, kończy się L4 i nie ma, że szef mi daje 3 miesiące na dojście do siebie. Trzeba zapier***, takie życie.
3
Byłaby super gdyby Alena wszedl za Rakiete
1
Wszyscy się znęcali ostatnimi czasy nad Dembele, a to Coutinho staje się naszym transferowym niewypałem. Niech się weźnie do roboty bo nie przypomina niczym zawodnika z czasów Liverpoolu
1
Kolejny mecz z rzędu gdzie Leo fatalnie strzela wolne i w głupi sposób przerywa naszą kontrę
6
Busi ma tempo podań jak internet explorer
0
Za fault na Messim brak kartki, a dla Lengleta karta
0
Gramy meeega piach. Ciężko się na to patrzy, a wyniki zakłamują rzeczywistość. Do tego Mats złapał spadek formy i słabo to wygląda
29
Panie Valverde przypominamy:
- jest 65min
- Rakitic jest świeżo po kontuzji
- Coutinho dopiero co wrócił po kontuzji
- ma Pan do dyspozycji 3 zmiany (słownie TRZY!)
0
Taaa, chyba wstanie sprzed TV i przyleci na mecz czym prędzej
3
Nie oszukujmy się.
Jeżeli nasza gra się diametralnie nie zmieni w najbliższych tygodniach, a wszystko na to wskazuje, że nie, to największym naszym sukcesem w LM w tym roku będzie wyjście z grupy.
2
Mówiąc szczerze wszyscy uparli się na Dembele, a ja mam pytanie co gra coutinho od dłuższego czasu
0
Mi też zaczeło ciąć :(
0
dzieki sliczne, dziala super
0
ja też będę wdzięczny za podesłanie
5
Widzę, że dajemy szansę zmiennikom mimo zagwarantowanego awansu do dalszej fazy LM. To mi się podoba! Brawo trenerze.
1
Wiem, że to źle zabrzmi ale w pewnym sensie cieszy mnie kontuzja Roberto (nie tyle sama kontuzja bo źle mu personalnie nie życzę ale jego nieobecność w kolejnych meczach). Według mnie Semedo zjada go na tej prawej obronie. Portugalczyk potrzebuje więcej regularności bo co zagra dobrze to w nagrodę ławka.
Co do Dembele powinien dostawać więcej szans. On ma dopiero 20 lat i potrzebuje zdobyć doświadczenie, zgrać się z zespołem. Wpuszczanie go na 10 minut nic mu nie daje. To samo Malcom.
Na litość boską, jesteśmy Barceloną i to my powinniśmy atakować i stawiać warunki na boisku, a nie trener szuka jak najbardziej defensywnego ustawienia, byle nie stracić bramki (a z reguły i tak ją tracimy i trzeba gonić wynik).
Surez po dobrym okresie i jego kulminacji w meczu z Realem, znowu kopie się po czole. Messi jak to Messi. Mecze genialne przeplata słabymi (jak na siebie). Dzisiejsze strzało-podania do Oblaka pokazały jego bezradność.
Vidal powinien dostawać więcej szans. Jak Rakitic usiądzie na ławkę to się zregeneruje, a przy okazji zacznie walczyć na treningach o miejsce w składzie.
Tyle ode mnie. Dobranoc.
5
fatalny mecz LEo. Od czasu kontuzji nie może sie odnaleźć
1
Te słąby Dembele znowu, sprzedawajcie go dalej
0
Messi dziś fatalnie te stałe fragmenty. Mógł komus oddać strzał
1
Mówiąc szczerze przy tym golu Ter Stegen mógł się lepiej zachować
0
dzięki śliczne
0
Da ktoś dobry stream? Wszystko mi zrywa ;/
1
Roberto to stan umysłu, nie piłkarz.
0
Będą bęcki jak nic. Jak można było znowu Roberto wystawić.
0
Kto u nas bedzie gral jako lewy pomocnik?
3
Diego chłopaku co ty ćpisz :)
2
To klub nie ma odpowiedniego regulaminu żeby mu zabrać połowę pensji za ciągłe jego łamanie? Dopiero by to odczuł
7
Zobaczyłem tytul i już myślałem, że tym rekordowym osiągnięciem jest liczba wystawien podstawowej 11 lub najkrotszy czas dla zmiennikow w historii
0
Wymień mi tych chociaż 3 lepszych od niego rezerwowych, którzy grając w co 5 meczu po 8 minut będą robić różnicę wchodząc z ławki.