0

on powinien umawiać się na terapię wraz z Suarezem. Obaj mają coś nie tak z głową

1

Niech najpierw Valverde osiągnie z Barcą tyle co Pep, a põźniej przyjdzie czas na porównania

1

I tak wygra Real po przewrotce Ramosa w 95min

18

Valverde tez wpadl na pomysl ze skrzydlowym. Zdjal go z boiska jak na boisku zrobilo sie duzo miejsca

1

Ze jest kozakiem i jego City tez

2

Z jakim dystansem? Przeciez w obecnej formie Luis by nie strzelil w zadnej z tych okazji

4

Gadacie na Guardiole, a przeciez City zje Shalke u s8ebie

0

hahha tak sie gra, a nie jak u nas Pique czy Lenglet

0

To wylądowaniu w nią wjechał?

0

Trzeba było kupić zawodnika choćby pokroju Depaya, a nie brać Suareza 2 w gorszej wersji

0

Dokładnie to samo pomyślałem

0

Nie rozumiem wystawiania Luisa na siłę skoro gra taki piach. Może Leo się wstawia za swoim ziomem i mówi Valverde, że jak Suarez nie zagra to ja też. Dlatego być może gra w każdym spotkaniu.

1

Real złamał mu serce gdy musiał z niego odejść. W końcu ktoś musiał je naprawić

4

Valverde chyba zaprasza tych młodzików na trening i im mówi: "pograjcie sobie gierki treningowe z zawodnikami pierwszej drużyny, bo dopóki ja jestem trenerem, w oficjalnym meczu szansy nie dostaniecie"

4

Oni najlepiej znajdą słowa cash i money

0

Valverde to świetny taktyk. Przeważnie jest tak, że po 60-70 min drużyny przeciwników tracą siły i bardziej się odsłaniają. Powinien wówczas wpuścić Dembele i Malcoma (skoro francuz nie jest gotowy na 90 min mógł grać Cou od początku) i zdjąc Suareza i Coutinho. Ustawić ich bliżej środka niż linii bocznych i Messi za plecami bo i tak więcej rozgrywał niż grał w z przodu. Przy ich prędkości i zwinności coś mogliby ustrzelić, a nawet jak nie to chociaż wykartkować Lyon.

1

Wiem, że może to co powiem jest chamskie i niepolityczne ale jedyne co nas może uratować w tym sezonie to kontuzja Suareza

0

hahahahahaha podsumowanie naszej gry w tek akcji

0

Widzę, że napoleońska, typowo francuska uroda przemawia przez piłkarzy Lyonu

7

hahahahahahahhaah matko boska Valverde, zlituj się

1

Zdejmijcie go, proszę Was

3

Żółta kartka dla piłki za uderzenie w głowę Suareza!!

1

Trochę nie czaję czemu nie da Leo na fałszywą 9 i 2 skrzydłowych czyli Dembele i Malcoma. Suarez jest totalnie bez formy i choćby w drugiej połowie strzelił 4 gole dalej tak będę uważał

5

Zawsze byłem obrońcą Ivana ale wydaje mi się jednak, że jego czas w Barcy się kończy. Nie mogą grać razem na boisku Busi i Ivan, chyba że w przeciwnych drużynach :) Obaj są powolni, obaj są mało zwrotni.
Mamy 2 wozy z węglem, na których wystarczy jedynie szybki i zwinny zawodnik.

3

Tu zobaczcie, co prawda po angielsku ale plynnie http://www.advert.website/ch2.html

0

ja też

0

Wszyscy tu się denerwują, rozpisują i rozładowują frustrację.. lepiej uczcijmy to wydarzenie minutą ciszy na LA Rambli

1

Może to jak w filmach, przyszła wróżka i zamieniła ich duszami i teraz Suarez jest w ciele Benzemy

2

Serio Vidal mecz do zapomnienia? Pique średni mecz? Coś Ty oglądał

0

No nareszcie ta kopanina się skończyła. Ciężko było patrzeć na tych amatorów. To o której gra nasza Barca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?