jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W taki sposob to i Tello akcje nakrecal.
0
A co w tym dziwnego? Gra straszna kupe od poczatku sezonu
0
Z tym, że Semedo się nie dał. Szkoda, że Rakitic gra taak kupe
3
To co kochani. W drugiej połowie Roberto za Semedo i Messi za Malcoma i jazda hahahha. Valverde nas nie zawidzie
0
Zbierajmy na tego Mbappe choćby miał 400mln kosztować..
0
Tam był faul na Benzemie
0
Powiem Wam, że pykamy ich jak chcemy... szkoda tylko, że na naszej połowie
1
Ten Malcom to musi walić wiecznie w środek bramki? Fatalny jest. Jak my mogliśmy za niego dać 40 baniek
3
Matko jakby tam był CR7 to byśmy już z 0:3 dostawali
2
Suarez to fenomen. Jak można być jednocześnie tak ch*** i tak dobrym?
2
Rakieta gra mega piach,
1
To jak panowie, będzie ta manita, o której mówiliście przed meczem?
2
Tylko wołowiny nie kupuj
0
Dowiedział się, że Valverde go nie powołał na mecz z Realem i jeszcze jedną noc może zarwać na konsoli :) A angina to skąd myślicie? Za dużo zimnego piwa podczas leczenia kontuzji.
16
Biały szybko się brudzi i już nie wygląda tak ładnie na boisku. Po drugie kojarzy się z naszym odwiecznym rywalem. Dobrze, że odrzucili.
7
Zaraz się okaże, że to transakcja wiązana ze sprzedażą Paulinho ;)
2
Jaki nasz? Oficjalnie Barca potwierdzila sprzedaż więc nie nasz :)
1
Kurde, ja chyba w innym kraju żyje. Nie jestem sympatykiem żadnej z partii ale pisanie, że paliwo, żywność czy woda podrożały o 70% to jakiś smieszek wymyślił albo płaci w innej walucie niż PLN :)
1
My mamy doła? Bez jaj. Bo zremisowaliśmy z Valencia?
19
Pewnie jeszcze leży pijany ze szczęścia :)
20
Dopiero niedziela wieczór, a wszyscy gadają już o Piątku :/
0
Spokojnie, niedlugo oddasz z nawiązką :)
1
Podlicz jak możesz bo nie przypominam sobie zbyt wiele. Nastepnie porownaj z Roberto, ktory dal Valencji karnego i objezdzali go jak dziecko.
Ciekawe jak Semedo ma zlapac regularnosc gajac co 2-3 mecz lub wchodzac na jedna polowe, ewentualnie jako zmiennik.na 5min.
0
Ty tak na powaznie?
0
Bez jaj chyba Alba za Semedo.
9
Gdzie kolega o nicku PAX wielbiciel Roberto. Nap8sz mi prosze w czym on jest tak swietny
8
Awansujmy nawet po 1:0 ale awansujmy. Nie chce mi się wierzyć w żądną manitę.
16
To fakt, że trzeba być na to gotowym. Mój znajomy został strażakiem i na 2 dyżurze dostał zgloszenie, gdzie 2 nastolatków położyło się na torach i robili zawody kto ostatni wydyga i zejdzie przed pociągiem. Obaj przegrali, a strazacy zbierali ich czesci w worki
0
Wyczytałem z innych komentarzy
8
Haahahha, a jak tak patrzę co to za dziad stoi obok Denisa, a do Emery. W życiu bym nie poznał.