0

W taki sposob to i Tello akcje nakrecal.

0

A co w tym dziwnego? Gra straszna kupe od poczatku sezonu

0

Z tym, że Semedo się nie dał. Szkoda, że Rakitic gra taak kupe

3

To co kochani. W drugiej połowie Roberto za Semedo i Messi za Malcoma i jazda hahahha. Valverde nas nie zawidzie

0

Zbierajmy na tego Mbappe choćby miał 400mln kosztować..

0

Tam był faul na Benzemie

0

Powiem Wam, że pykamy ich jak chcemy... szkoda tylko, że na naszej połowie

1

Ten Malcom to musi walić wiecznie w środek bramki? Fatalny jest. Jak my mogliśmy za niego dać 40 baniek

3

Matko jakby tam był CR7 to byśmy już z 0:3 dostawali

2

Suarez to fenomen. Jak można być jednocześnie tak ch*** i tak dobrym?

2

Rakieta gra mega piach,

1

To jak panowie, będzie ta manita, o której mówiliście przed meczem?

2

Tylko wołowiny nie kupuj

0

Dowiedział się, że Valverde go nie powołał na mecz z Realem i jeszcze jedną noc może zarwać na konsoli :) A angina to skąd myślicie? Za dużo zimnego piwa podczas leczenia kontuzji.

16

Biały szybko się brudzi i już nie wygląda tak ładnie na boisku. Po drugie kojarzy się z naszym odwiecznym rywalem. Dobrze, że odrzucili.

7

Zaraz się okaże, że to transakcja wiązana ze sprzedażą Paulinho ;)

2

Jaki nasz? Oficjalnie Barca potwierdzila sprzedaż więc nie nasz :)

1

Kurde, ja chyba w innym kraju żyje. Nie jestem sympatykiem żadnej z partii ale pisanie, że paliwo, żywność czy woda podrożały o 70% to jakiś smieszek wymyślił albo płaci w innej walucie niż PLN :)

1

My mamy doła? Bez jaj. Bo zremisowaliśmy z Valencia?

19

Pewnie jeszcze leży pijany ze szczęścia :)

20

Dopiero niedziela wieczór, a wszyscy gadają już o Piątku :/

0

Spokojnie, niedlugo oddasz z nawiązką :)

1

Podlicz jak możesz bo nie przypominam sobie zbyt wiele. Nastepnie porownaj z Roberto, ktory dal Valencji karnego i objezdzali go jak dziecko.

Ciekawe jak Semedo ma zlapac regularnosc gajac co 2-3 mecz lub wchodzac na jedna polowe, ewentualnie jako zmiennik.na 5min.

0

Ty tak na powaznie?

0

Bez jaj chyba Alba za Semedo.

9

Gdzie kolega o nicku PAX wielbiciel Roberto. Nap8sz mi prosze w czym on jest tak swietny

8

Awansujmy nawet po 1:0 ale awansujmy. Nie chce mi się wierzyć w żądną manitę.

16

To fakt, że trzeba być na to gotowym. Mój znajomy został strażakiem i na 2 dyżurze dostał zgloszenie, gdzie 2 nastolatków położyło się na torach i robili zawody kto ostatni wydyga i zejdzie przed pociągiem. Obaj przegrali, a strazacy zbierali ich czesci w worki

0

Wyczytałem z innych komentarzy

8

Haahahha, a jak tak patrzę co to za dziad stoi obok Denisa, a do Emery. W życiu bym nie poznał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?