jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z drugiej strony każdy może popełnić w życiu błędy i nie należy go z tego powodu skreślać.
1
Powinnismy sprowadzić go juz teraz i powinien ogrywać się w Barcy B. Pozna styl gdy, przystosuje się do treningŏw i pozna miasto.
38
Za Guardioli była dużo większa kontrola nad piłką i nad tym co robimy. Większość podań była wymieniana w okolicach środkowej części boiska. Obecnie bardzo dużo piłek wymienianych jest przez środkowych obrońców i bramkarza. Wielokrotnie mam wrażenie, ze jest to sztuka dla sztuki bo totalnie nic nie wnosi po za realnym zagrożeniem przy minimalnym błędzie w sile lub kierunku podania.
Przecież gdyby Valdes (lub Pinto) miał tyle kontaktów z piłką co Mats to bym nie dożył dnia dzisiejszego bo bym na zawał padł.
0
Serio jesteś oczarowany tym co pokazujemy od zeszłego sezonu?
7
Powiem Wam, że niby wyniki nas bronią ale generalnie gramy straszny piach. Nie potrafimy zdominować meczu (nie nazywajmy dominacją posiadania piłki).
Ta gra na własnej połowie, ciągłe wymiany piki pomiędzy obrońcami i bramkarzem dają więcej złego niż dobrego. Wczoraj kilka okazji wykreowaliśmy dla Getafe po błędach i zabawie na własnej połowie.
Jak trafimy na mocniejszego przeciwnika może się okazać, że każda taka strata będzie nas drogo kosztowała.
Wczoraj w pierwszej połowie 2 gole z niczego, gol Leo po niefrasobliwości obrońców i cudowna bramka Suareza również po chaotycznym wybiciu obrony Getafe.
Oprócz okazji Pique i sytuacji sam na sam Leo po podaniu Dembele to nie mieliśmy wiele klarownych okazji.
Kocham Barcelonę ale ten sezon męczy mnie jak niektóre mecze za czasów Tata Martino bądź Rijkarda.
1
Akurat na czas napisales :)
3
To już jak tak, to niech będzie The Light :)
23
Fanem Pisu nie jestem ale z drugiej strony lepiej tak, niż dać idiotyczną nowelizację, wdrożyć ją i wmawiać wszystkim, że czarne jest białe.
0
Oni nie doja dzieci tylko kluby
1
Valverde to kozak. Celta gra od 60 min obrona ustawiona na linii srodkowej, a on zostawia Suareza. Dembele mialby lotnisko i robil co chce
0
Ejmh, czemu Grubego nie zdejmie
0
Komentarz usunięty
14
Wkurza mnie Suarez. Jakby zagral do Dembele nikt nie mial szans go dogonic
2
Ja miałem fiskars za 230zł, kupiłem teraz z Ikei zestaw 3 noży za 35zł i nie widzę żadnej różnicy. Może poza tym, że nóż fisakrsa do chleba pękł mi w trakcie krojenia chleba po 6 miesiacach, a z ikei mam już rok i nic się nie dzieje, a dalej ostry.
0
Wyciagajac wnioski po jednym meczu to Messi nigdy nie powinien wygrac zlotej pilki oceniajac go na podstawie meczow, gdzie 90% czasu spaceruje i gra piach.
0
Real wygrał LM 3 krotnie bez srodkowego napastnika bo gral tam Benzema, takze wszystko sie da
0
Za to wiekszosc bramek w meczach gry gra Roberto wpada po akcjach na jego flance oraz po dograniach w miejsce gdzie powinien kryc Roberto, a go nie ma. Cos za cos
0
Poczekaj aż ci co mają ich ubogacać kulturowo wylegną na ulice. I nie będzie ich w tysiącach tylko w milionach. Wówczas Francja się obudzi ale już będzie za późno
50
To Ty mi powiedz co ma takiego Sergi Roberto, że urasta u niektórych użytkowników strony do roli bóstwa. Ostatnie mecze przed kontuzją to były gole zdobywane po błędach w ustawieniu Roberto. On wiecznie jest spóźniony. Do tego ustawianie się na boisku to u juniorów jest lepsze. Nie rozumiem jego fenomenu.
Semedo chociaż prędkością nadrabia niedokładności. Wielokrotnie dogania przeciwnika i nie tak łatwo go objechać. Roberto objeżdżają na raz, tak samo jak Pique. Tu nie trzeba specjalnej finezji lub starań. Wystarczy zmiana kierunku biegu i taki Roberto nie wie co się dzieje.
Jedyne co mogę mu oddać to mecze z Realem. Tam chyba dostaje jakieś supermotywacji i gra dobrze (pomijajac idiotyczną czerwoną kartkę za faul na Marcelo).
Semedo potrzebuje więcej zaufania i gry. Co zagra dobrze to ląduje na ławce. Ma predyspozycje aby być w czołówce bocznych obrońców na świecie.
1
A ten co, kartek zapomniał?
1
Z Sevillią w superpucharze był chyba najlepszy
0
Jeżeli Dembele i Semedo potraktują poważnie swoje kariery, będą rzeźnikami. Trenując codziennie z zawdonikami ze światowej czołówki i mają taki talent, mają szansę być najlepsi na świecie na swoich pozycjach.
0
To jest właśnie cały Suarez.
Dla mnie to taki piłkarz co spierd** okazję gdzie 99% by strzeliło, a strzeli gdzie 99% by nie strzeliło :)
0
Semedo będzie kozakiem jak nabędzie jeszcze więcej doświadczenia w Barcy
4
Eleven to sobie jakieś jaja robi? To już chyba 3 kolejka z rzędu gdzie mecz leci na canal+
0
Nie, ale ma przeżyć piersze GD :) Chyba, że wyczeka Ramosa aż ten skończy karierę :D
1
Wszyscy ten Puig Puig Puig. Gościu ma niewątpliwie talent ale póki co ma budowę ciała 15 latka. Pierwsze spotkanie z Ramosem i Rui pół roku leczy kontuzję.
Musi iść w ślady CR7 i zamknąć się w siłowni na kilka lat :)
9
Mówiąc szczerze to Denis mógł się podobać. Wiem z kim graliśmy ale cały mecz był zaangażowany i pod grą. Patrząc na zaangażowanie Coutinho w ostatnich meczach, który gra 5 minut meczu, a później znika, taki Denis nie byłby złym rozwiązaniem na drugą połowę. Mamy Leo specerowicza, który co jakiś czas jakieś ciasteczko do przodu zagra i to wystarczy.
Wiem wiem wiem, że miał dużo szans itd, że nie jest młody ale spójrzcie poprzedni sezon gdzie po wejściu grał bardzo dobrze. Jak zagrał kilka meczów dobrze to w nagrodę poleciał na ławkę. Obawiam się, że ten sam los czeka Dembele teraz jak wróci Suarez.
Specerowicze Cou i Leo, a między nimi jeździec bez głowy biegający cały mecz za piłką Suarez :)
3
Według mnie wcale nie słaby. Uważasz, że gdyby nie Adam to znalazłoby się tyle kasy na utrzymanie obiektów sportowych, trenerów, fizjoterapeutów? Kto by to sponsorował gdybyśmy mieli tylko skoczków na poziomie Huli i Mateji wówczas?
Za sukcesami Adama poszła olbrzymia kasa. Zysk dla TV z oglądalności i reklam.
Skocznie narciarskie w polsce dostały drugie życie. Znalazła się kasa na wyjazdy zagraniczne i treningi na skoczniach w Austrii czy Słowenii.
Dzięki Adamowi wiele młodych osób dowiedziało się, że jest coś takiego jak skoki narciarskie. Starsi pamiętali tylko Wojtka Fortunę.
6
Patrząc na wyniki to Stoch jest lepszym skoczkiem. Jednak gdyby nie Adam, nie wiadomo czy teraz byłby taki Kamil, Piotrek czy inni skoczkowie. To dzięki Adamowi ludzie siedzieli przed telewizorami oraz w supermarketach biegli do TV bo Małysz skacze :) To były czasy. Na pewno wybitny sportowiec, który niezwykle przysłużył się do propagowania i rozwoju skoków narciarskich u nas w kraju. Czy najlepszy? Polemizował bym.