jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie sytuacja miała miejsce na linii pola karnego, a linia należy do pola więc powinien być karny,
0
No wiesz o co mi chodzi :) na tel piszę. Sprawdził faul Lengleta
2
Dajcie spokój, graliśmy dobrze, zabrakło szczęścia, a w dodatku mieliśmy sędziego przeciwko nam. Czemu na Var nie sprawdził faulu na Busim, a sprawdził faul. Oglądam wiele różnych spotkać ale żeby sprawdzać faule, a nie sprawdzać ew. karnych? Śmierdzi to na kilometr
0
Arthur mocno nie pewnie.Bardziej chodzi mi o żółtko i ryzyko w związku z tym bo faktycznie to nie byłecz Dembele
4
Valverde to kozak. Zostawił Arthura z żółtą kartą grajacego piach, a zszedł Dembele
2
ja mam chociaz co uruchomic... slaby pojazd kolego. Zapytalem merytorycznie, a z ciebie kmiot wyszedl
0
Ja jednego nie rozumiem. Zawodnik Girony najpierw faulował, a później nadział się na łokieć. Sytuacja z łokciem miała miejsce później.
Na upartego nawet jak jakoś uargumentuje się tą agresję? to dlaczego był rzut wolny dla Girony?
Sędzia chce być świętszy od papierza ale mu nie wychodzi. Skoro za tego typu starcia daje sie czerwo to Ramos powinien juz jechac na wakacje bo on mecz ma podobne zagrania ale o dziwo wtedy sędzia Var nie używa..
1
To 10 letnia, nie dniowa
0
Masakra. To się w koncu zemści te defensywne zmiany
0
Ale gramy piach. Najwięcej zarabiajacy piłkarze w hiszpanii
0
Tak, 25 wrzesnia bedzie na polkach w sklepach
14
Czemu się tak sprzedaliśmy? :( więcej niż klub..
4
U mnie praca praca praca.. i tak jeszcze z 30 pare lat
0
A Dembele nie miał asysty? Podawał do Alby chociaż tam swojak był to może nie liczą
3
szajze, mozesz tez powiedzieć isz habe gołe babe
4
Jest i nasz pupilek Roberto zaangazowany w obronę
0
Twoje? Jakbym mial uprawnienia to bym to zrobil
1
Nie mowie o calym skladzie ale jeden zawodnik np Malcom za Suareza moglby zagrac. Wtedy mamy 2 szybkie skrzydla, a Leo na srodek
3
Za to pazdziernik bedzie czasem rotacji jak same wazne mecze sa. Jak wtedy wyleci z kontuzja ktos z podstawy to mamy rezerowych co do pazdziernika po 20min beda mieli na koncie
4
Prosze niech on juz odejdzie. Po co byly te transfery skoro w meczu u siebie z beniaminkiem nikt nie dostaje szansy. Zenada ten trener. Ewentualne zmiany wprowadzi po 70min jak zwykle.
Szkoda mi Semedo. Kiedy on ma sie ogrywac i lapac doswiadczenie jak nie w takich meczach?
3/4 czasu bedziemy na polowie przeciwnika i Semedo by sie przydal zeby kontra gosci nie poszla, a jest duzo duzo szybszy niz pupilek Roberto
2
Ludzie, jaka wojna. Przecietny islamista ma ponad 5 dzieci. Europejczyk ma srednio cos okolo 1.5 dziecka. W niemczech oficjalnie jest cos ok 4-5mln islamistow. Za 2-3 pokolenia bedzie ich wiecej niz niemcow
0
Rozumiem, że kolega zna konstytucję i wszystkie jej zapisy i uważa je za wyznacznik. Mam 3 prawników w rodzinie i każdy z nich uważa, że konstytucja wymaga zmian. Sprzeciw budzi tylko sposób w jaki jest to robione
9
Władze La Liga liczyły na to, że Barcelona straci punkty i ich ukochany Real będzie samodzielnym liderem.
1
Zidana nie ma a dla Realu dalej kulki grzeja
0
Lepiej lawke podgrzeje czy krzeselko na trybunach?
0
Akurat żeby wejść w 93min
3
Wczoraj w serie B Lecce z 3:0 dalo sobie wbić 3 gole na 3:3
1
Gościu na fotrunie zagrał za 25 tys i wygrał ok 100 tys. Genk strzeliło zwycieskiego gola w 91 min, który dał mu 100 koła :)
7
Spokojnie spokojnie. Za dobrze mu idzie więc Valverde w najbliższych meczach już o to zadba żeby grzał ławkę - taki ma zwyczaj nasz trener
0
Obserwując wczorajszy mecz wydaje mi się, że Vidal póki co prezentuje radosny football. Wychodzi "na raz", czasami nie wraca, nie wspomaga kolegów, stosuje jakieś dziwne, ryzykowne zagrania. Póki co mnie nie przekonuje.
Paulinho od początku grał lepiej niż Vidal.