0

To ja jakies jaja. Ten z nr 25 juz dawno powinien wylecieć na zbity pysk

1

Fatalna skuteczność. Ile okazji marnujemy to poezja

0

Chyba za zaslugi, nie za aktualna gre

7

Psioczycie na Rakitica a tak na prawde fizycznie tylko on, Suarez i Pique moga walczyć z graczami River. Według mnie nie gra dzis zle. Daje dużo w defensywie i w pojedynkach glowkowych. A ile asyst w meczu ma glowny rozgrywający Iniesta? Ile kluczowych podan? Gdzie hejty na niego?

7

No to passa Guangzhou Evergrande meczów bez porażki brutalnie przerwana

0

Mecz się zaczął w końcu

4

Dobrze, że zaraz przerwa bo tak by te rożne do końca meczu walili :)

4

Bravo jak bramkarze z Japońskich kreskówek. Mógł się jeszcze nogą od słupka odbić :)

29

No w końcu Rakitic z daleka uderzył. Właśnie po to się strzela, nawet jak gol nie wpadnie to jest szansa na dobitkę

0

O fak gościu ma nogę w drugą stronę wykręconą

0

0

Ano też jedzą

2

Pewnie Leo jakiegoś psa opierniczył u Japończyków i stąd te dolegliwości

4

Mysle ze nawet w tym wieku bez treningow wygralby walke o pierwszy skład z Munirem i Sandro

12

Neymar się zamaskował i myślał, że nikt go nie pozna ale czujni są dziennikarze Mundo :)

0

Spinamy tyłki i jedziemy z nimi. To oni powinni się bać, nie my. Jakością piłkarską i talentem jesteśmy zdecydowanie przed nimi.

30

Wydaje mi się, że Neymar w tej chwili wiecej daje Barcelonie niż Messi. Chodzi mi o nieprzewidywalne zagrania, napędzanie akcji ofensywnych. Neymar często jest wręcz bezczelny w swoich zagraniach przez to jest tak znakomity. Wiadomo, Leo w formie nie ma sobie równych porównując jednak obecna dyspozycję, pałeczkę lidera przejął Neymar i to on jest decydujący.
Jak Messi odzyska formę i blask, do tego dojdzie Arda i Aleix to będzie miazga

0

Myślę, że nie ma co bronić Barcy. Takie Atletico jak już ma ten wynik 2:0 to nie daje sobie strzelić 2 bramek. Zagraliśmy frajersko w obronie i tyle. Gracze byli już myślami gdzie indziej. Mam nadzieję, że LE zrobił im rozpierdziuchę w szatni i się chłopaki ogarną.

1

Dopiero co pisali, że hajsu nie mamy na wzmocnienia, a teraz marzy im się Dybala? Trzeba było go z Palermo brać, a nie teraz pytać Juve.
Kolejna plotka

7

Roma to trudny przeciwnik? Chyba tylko Gent i Dynamo były gorsze

0

Patrząc na to jak Roma dostała od nas 6 bramek i nie potrafiła wygrać z BATE mają nóż na gardle to szykuje się spacerek dla Realu.
Szykuje się pasjonujący mecz z Arsenalem nie zależnie od wyniku

3

Atletico też farciarze. Madryt jak zawsze ma szczęście

0

Ciężko będzie

0

Dostaniemy PSG jak nic

2

Myślę, że to inni powinni się modlić żeby na nas nie trafić, a nie my przejmować jakimkolwiek przeciwnikiem.

0

Łysy jeszcze nie siedzi z kolegami?

1

Omg 3 pierwsze komentarze i już 2 na temat Realu. Jednak ten wczorajszy artykuł mówił prawdę.

0

Tak na ciebie wołają? Faktycznie, nie powinienem na ciebie reagować

0

Zmień dilera albo bierz połowę

0

Kurde wywalmy tych nieudaczników jak Sandro, Munir itp. Tello i Pedro to byli przy niech wirtuozi. Mathieu zawalił 2 gole. Mascherano znowu fatalna gra, a na ławce Bartra i Verma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?