jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ja jakies jaja. Ten z nr 25 juz dawno powinien wylecieć na zbity pysk
1
Fatalna skuteczność. Ile okazji marnujemy to poezja
0
Chyba za zaslugi, nie za aktualna gre
7
Psioczycie na Rakitica a tak na prawde fizycznie tylko on, Suarez i Pique moga walczyć z graczami River. Według mnie nie gra dzis zle. Daje dużo w defensywie i w pojedynkach glowkowych. A ile asyst w meczu ma glowny rozgrywający Iniesta? Ile kluczowych podan? Gdzie hejty na niego?
7
No to passa Guangzhou Evergrande meczów bez porażki brutalnie przerwana
0
Mecz się zaczął w końcu
4
Dobrze, że zaraz przerwa bo tak by te rożne do końca meczu walili :)
4
Bravo jak bramkarze z Japońskich kreskówek. Mógł się jeszcze nogą od słupka odbić :)
29
No w końcu Rakitic z daleka uderzył. Właśnie po to się strzela, nawet jak gol nie wpadnie to jest szansa na dobitkę
0
O fak gościu ma nogę w drugą stronę wykręconą
0
Tu leci http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
0
Ano też jedzą
2
Pewnie Leo jakiegoś psa opierniczył u Japończyków i stąd te dolegliwości
4
Mysle ze nawet w tym wieku bez treningow wygralby walke o pierwszy skład z Munirem i Sandro
12
Neymar się zamaskował i myślał, że nikt go nie pozna ale czujni są dziennikarze Mundo :)
0
Spinamy tyłki i jedziemy z nimi. To oni powinni się bać, nie my. Jakością piłkarską i talentem jesteśmy zdecydowanie przed nimi.
30
Wydaje mi się, że Neymar w tej chwili wiecej daje Barcelonie niż Messi. Chodzi mi o nieprzewidywalne zagrania, napędzanie akcji ofensywnych. Neymar często jest wręcz bezczelny w swoich zagraniach przez to jest tak znakomity. Wiadomo, Leo w formie nie ma sobie równych porównując jednak obecna dyspozycję, pałeczkę lidera przejął Neymar i to on jest decydujący.
Jak Messi odzyska formę i blask, do tego dojdzie Arda i Aleix to będzie miazga
0
Myślę, że nie ma co bronić Barcy. Takie Atletico jak już ma ten wynik 2:0 to nie daje sobie strzelić 2 bramek. Zagraliśmy frajersko w obronie i tyle. Gracze byli już myślami gdzie indziej. Mam nadzieję, że LE zrobił im rozpierdziuchę w szatni i się chłopaki ogarną.
1
Dopiero co pisali, że hajsu nie mamy na wzmocnienia, a teraz marzy im się Dybala? Trzeba było go z Palermo brać, a nie teraz pytać Juve.
Kolejna plotka
7
Roma to trudny przeciwnik? Chyba tylko Gent i Dynamo były gorsze
0
Patrząc na to jak Roma dostała od nas 6 bramek i nie potrafiła wygrać z BATE mają nóż na gardle to szykuje się spacerek dla Realu.
Szykuje się pasjonujący mecz z Arsenalem nie zależnie od wyniku
3
Atletico też farciarze. Madryt jak zawsze ma szczęście
0
Ciężko będzie
0
Dostaniemy PSG jak nic
2
Myślę, że to inni powinni się modlić żeby na nas nie trafić, a nie my przejmować jakimkolwiek przeciwnikiem.
0
Łysy jeszcze nie siedzi z kolegami?
1
Omg 3 pierwsze komentarze i już 2 na temat Realu. Jednak ten wczorajszy artykuł mówił prawdę.
0
Tak na ciebie wołają? Faktycznie, nie powinienem na ciebie reagować
0
Zmień dilera albo bierz połowę
0
Kurde wywalmy tych nieudaczników jak Sandro, Munir itp. Tello i Pedro to byli przy niech wirtuozi. Mathieu zawalił 2 gole. Mascherano znowu fatalna gra, a na ławce Bartra i Verma.