11

Nie możemy się wymienić - oddać Sandro i Munira za tego murzyna z Rayo?

0

Beznadzieja. Mógł spokojnie strzelać. Bez formy jest

10

Aż trudno mi uwierzyć, że Bartra siedzi na ławie..

0

Sandro jest fatalny. Dzięki niemu i Muniroi doceniam Pedro.
Czemu wypożyczyliśmy Adama Traore? Teraz byłby jak znalazł. O Alexisie nie wspomnę...

13

Cieszy wsparcie innych klubów. Teraz złożyć wniosek, później odwołanie i.... będzie styczeń

4

Jesu jakich ja czasów dożyłem.. żebym drżał o wynik na CN w meczu z Bayerem

1

Jak ktoś wkurzy to macza go w kleju, później w potłuczonym szkle i jazda jak w kickboxerze :D

4

Ładna dedykacja dla Leo od Suareza

0

gooooooooooooooooooooooooool!!

0

ROBERTO hahahha super :)

1

Spójrzcie na to z drugiej strony. Jeszcze nigdy Barca nie wygrała Ligi Europy :)

0

No to mamy naszego "lidera" :) Jaki mecz, taki Neymar

13

Nie wyciągnęliśmy żadnej lekcji z Realu w zeszłym sezonie.

Oni również byli na tourne w USA, również nie mieli ławki, przegrali wszystko. Obawiam się, że powielamy ich schemat po całości. Wystarczyło przytrzymać Pedro i Xaviego do stycznia. Dużo lepiej by nasza kadra wyglądała niż wchodzący na boisko Munir i Roberto (pomocnik)

0

W drugiej połowie Mathieu za Masche i Alba na boisko

0

Ale zobaczcie grę Sandro, jak był sam na sam z bramkarzem to strzelał wysoko zamiast po ziemi, teraz zamiast podnieść piłkę gra po ziemi

1

ahhahahaha na pustą nie strzelamy

0

Czekam na styczeń, czekam na Ardę, czekam na charakter w tym zespole.

0

Zaczynam obawiać się meczu z Bate :)

9

hahaha już się wszyscy na Mats'ie poznali. Każdy chce zdobyć bramkę życia bo jak nie na Ter Stegenie to na kim :)

0

Dobrze,że trafiliśmy do "łatwej" grupy.

Niestety w obecnej formie to każda grupa byłaby dla nas grupą śmierci.
Alves to jakaś tragedia, Rakitic i Iniesta boją się podać.

Teraz widać, że ciągnął nas Messi w formie i tyle. Nie ma Leo, nie ma Barcelony.

3

Żałosna gra od wielu spotkań. Gramy mega piach. Jak tak dalej pójdzie to do stycznia będzie po wszystkim

1

Kolejny fatalny mecz

0

Liczę ma Neymara w tych ważnych meczach. Ma chłopak ciąg na bramkę i umiejętności aby zostać liderem ofensywy.
Mam nadzieję, że podobnie jak było z Alexisem, czas kontuzji Messiego sprawi, że Neymar będzie odważniejszy w swoich poczynaniach i nie będzie szukał Leo każdym podaniem :)

1

Ależ Bartra ma crossy. To już kolejny dzis

2

No to po sezonie. .

0

Mogli nie sprzedawać :)

1

Pogromcy mitów... Ter Stegen dobrze gra nogami..

1

hahaha Munir znowu szuka lewej nogi za za baran

0

Pique co za obrona hahahhahaha

0

Jak z dziećmi. Zal żal żal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?