jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Nie możemy się wymienić - oddać Sandro i Munira za tego murzyna z Rayo?
0
Beznadzieja. Mógł spokojnie strzelać. Bez formy jest
10
Aż trudno mi uwierzyć, że Bartra siedzi na ławie..
0
Sandro jest fatalny. Dzięki niemu i Muniroi doceniam Pedro.
Czemu wypożyczyliśmy Adama Traore? Teraz byłby jak znalazł. O Alexisie nie wspomnę...
13
Cieszy wsparcie innych klubów. Teraz złożyć wniosek, później odwołanie i.... będzie styczeń
4
Jesu jakich ja czasów dożyłem.. żebym drżał o wynik na CN w meczu z Bayerem
1
Jak ktoś wkurzy to macza go w kleju, później w potłuczonym szkle i jazda jak w kickboxerze :D
4
Ładna dedykacja dla Leo od Suareza
0
gooooooooooooooooooooooooool!!
0
ROBERTO hahahha super :)
1
Spójrzcie na to z drugiej strony. Jeszcze nigdy Barca nie wygrała Ligi Europy :)
0
No to mamy naszego "lidera" :) Jaki mecz, taki Neymar
13
Nie wyciągnęliśmy żadnej lekcji z Realu w zeszłym sezonie.
Oni również byli na tourne w USA, również nie mieli ławki, przegrali wszystko. Obawiam się, że powielamy ich schemat po całości. Wystarczyło przytrzymać Pedro i Xaviego do stycznia. Dużo lepiej by nasza kadra wyglądała niż wchodzący na boisko Munir i Roberto (pomocnik)
0
W drugiej połowie Mathieu za Masche i Alba na boisko
0
Ale zobaczcie grę Sandro, jak był sam na sam z bramkarzem to strzelał wysoko zamiast po ziemi, teraz zamiast podnieść piłkę gra po ziemi
1
ahhahahaha na pustą nie strzelamy
0
Czekam na styczeń, czekam na Ardę, czekam na charakter w tym zespole.
0
Zaczynam obawiać się meczu z Bate :)
9
hahaha już się wszyscy na Mats'ie poznali. Każdy chce zdobyć bramkę życia bo jak nie na Ter Stegenie to na kim :)
0
Dobrze,że trafiliśmy do "łatwej" grupy.
Niestety w obecnej formie to każda grupa byłaby dla nas grupą śmierci.
Alves to jakaś tragedia, Rakitic i Iniesta boją się podać.
Teraz widać, że ciągnął nas Messi w formie i tyle. Nie ma Leo, nie ma Barcelony.
3
Żałosna gra od wielu spotkań. Gramy mega piach. Jak tak dalej pójdzie to do stycznia będzie po wszystkim
1
Kolejny fatalny mecz
0
Liczę ma Neymara w tych ważnych meczach. Ma chłopak ciąg na bramkę i umiejętności aby zostać liderem ofensywy.
Mam nadzieję, że podobnie jak było z Alexisem, czas kontuzji Messiego sprawi, że Neymar będzie odważniejszy w swoich poczynaniach i nie będzie szukał Leo każdym podaniem :)
1
Ależ Bartra ma crossy. To już kolejny dzis
2
No to po sezonie. .
0
Mogli nie sprzedawać :)
1
Pogromcy mitów... Ter Stegen dobrze gra nogami..
1
hahaha Munir znowu szuka lewej nogi za za baran
0
Pique co za obrona hahahhahaha
0
Jak z dziećmi. Zal żal żal