0

Komentarz usunięty

1

Ter Stegen wyrasta na nowego Pinto. Przerost formy nad treścią...

0

E tam pierd*** i odwoływanie się do emocji kibiców. Myślisz, że im zależy na kibicach? Dostajemy w d*** 0:4 a Barta, Verma i Ter Stegen grają w dziada. Nikomu nie zależało. Każdy zawodnik Bilbao był lepszy od naszych odpowiedników. Czy są lepszymi piłkarzami? Nie ale są ambitni i waleczni, a przede wszystkim zależy im na kibicach.

1

Jakaś porażka.Gramy fatalnie. $ bramki stracone po 4 błędach - Ter Stegen, Roberto, Adriano oraz Alves. Niech gwiazdorzy dalej kozaczą. Wiedziałem, że tak będzie. Nie mamy drużyny, nie mamy ławki.
Nie ma co liczyć na odrobienie strat. Im się nawet biegać nie chciało. Przegrywamy 0:4 a nasi podają sobie piłkę w obronie. Żart z kibiców.

49

Droga Redakcjo. Proponuję zmienić tło bo już jesteśmy więcej niż Tricampions :)

0

Nie rozumiem pretensji do Bartry. Obrońca, żeby być faktycznie dobrym musi grać, grać i jeszcze raz grać. Jak on dostaje po kilkanaście-kilkadziesiąt minut co kilka meczów to co się dziwicie. Nawet obrońcy typu Pique, Ramos, Kompany jak nie są w rytmie meczowym potrafią zafundować takie babole, że ręce odpadają.
Nie rozumiem również tego, że mamy wielu ŚO,a dalej wystawiamy na tej pozycji Masche.

0

Roma chyba myśli, że przyszła do Biedronki na wyprzedaż. Chciałaby kupić od nas Adriano, Vermaelena, podkupiła Gersona. WTF?!

1

Ktoś nam podrzucił świnię :)

0

W ukończonym sezonie grał taki piach, że głowa mała. Jak wchodził na boisko robili z niego wiatrak.
Strzelił kilka ważnym i pięknych bramek dla Barcy, Niestety nie jest już nawet solidnym zmiennikiem. Myślę, że jego czas dobiegł końca.

1

Szkoda, że jak Arsenal, Real czy inne kluby kupują małolatów to nie mają żadnej kary. Zresztą.. karanie za możliwość lepszego jutra dla wielu tych chłopaków i ich rodzin jest przestępstwem według fifa. Za to łapówki są wporzo!

0

Nie rozumiem co ma fifa do spotkań towarzyskich. Zabronić to oni sobie mogą przyjmowania łapówek.
Może jeszcze w sparingach grać nie mogą? Chora organizacja.
Kluby powinny wystąpić z FIFA i UEFA i samemu organizować rozgrywki to darmozjady zdechną z głodu.

1

Co Wy pier*** za przeproszeniem.Zobaczcie wyniki finansowe klubu za kadencji Laporty.
Co do reklamy na koszulkach to faktycznie, po co nam.
Tak samo jak Neymar, Messi i Suarez. Oni charytatywnie grać nie będą, a skądś kasę trzeba brać.. a nie sorry, Wy zrobicie zrzutkę i opłacicie ich kontrakty.
Oj dzieciaki, rozumiem wakacje i te sprawy ale zejdźcie na ziemię.

22

Ale ubolewacie nad tą ceną. Przed poprzednim sezonem był lament, że kupiliśmy Mathieu za 20 baniek. Bramka z Celtą oraz Realem były warte tych 20mln. Dały nam komplet punktów i w efekcie końcowym mistrza. Kto wie jak będzie z Ardą. Może jego magiczne zagranie da nam możliwość obronienia LM po raz pierwszy w historii...

3

Rakitic słaby? Dla Ciebie widzę każdy ma być wirtuozem. Zobacz kto harował w każdym meczu do wyplucia płuc. Takich graczy nam trzeba. Do zabawy piłką jest MSN.

0

Znam taki jeden klub co biega w prześcieradłach i tam prezes decyduje o transferach. Jak na nich wyszli? No własnie...

1

Niestety, Argentyna to nie Barcelona.

Tam nie ma z przodu innych graczy potrafiących zrobić różnicę jak Messi, którego Chile wycinało równo z trawą.

Czytając nazwiska Di Maria, Aguero, Messi, Pastore wydawać by się mogło, że nie ma mocnych na taką ofensywę. Jednak jak napisałem, są to tylko nazwiska, nie drużyna.

W sytuacji jaka miała miejsce lepiej było zostawić Messiego w ataku zamiast Aguero, a nie wpuszczać Igły, który jest daremnym graczem i w reprezentacji psuje więcej niż się da zepsuć.

0

Przejmujecie się tym transferem Pogby jakbyście sami płacili. Jeżeli dobrze podpiszemy umowy to nam się zwróci z koszulek i praw do wizerunku.
Czy się sprawdzi? Czas pokaże ale dajmy mu szansę.

0

Nie rozumiem pojęcia biznesu w Barcelonie.
Możemy mieć gościa za 3,2mln, Chelsea daje 10. Trzeba było kupić go i sprzedać do Chelsea. 6,8 mln zostaje w Klubie i zwraca się kasa wydana na Douglasa.

31

Jedno mnie bardzo cieszy - to że Neymar jest naszym graczem i według mnie odkąd do nas dołączył, zrobił niesamowity postęp.
Tym bardziej nie mogę się doczekać nowego sezonu.

0

ależ podanie Neymara

0

A jak z samymi biletami na mecz? Jaka była cena i czy udało się kupić przed samym meczem czy rezerwowaliście wcześniej?

1

Super! Dawno tak się nie ucieszyłem wchodząc nas stronę

1

A gdzie zdjęcie w koszulce Barcy?

21

Nie rozumiem tego zdania:

Sevilla wczoraj ogłosiła transfer Aleixa Vidala do stolicy Katalonii i według niektórych mediów klub moo

Co to jest klub moo?

0

Szkoda, że dedykują puchar LM Zubiemu, a nie choćby zmarłemu Tito.
Nie wiem po co Lucho wprowadza jakąś zagrywkę z tym, że nie wie czy będzie trenował Barcę. W Guardiolę się bawi?

7

Hmm ciekawe po co Pique ta siatka. Może zainspirowało go 50 Twarzy Greya? :) Niech lepiej Shakira uważa jak on do domu z nią wróci :)

2

Boateng, Kompany i inni myśleli podobnie. Jak się skończyło każdy wie :)

5

Szkoda, ze jak Real dobijał rywala strzalając 8 bramek, gazety piały nad CR7 zamiast zjechać go za brak szacunku dla słabszego.
Z Waszą logiką przy 3:0 powinniśmy im oddać piłkę, spuścić głowy i czekać na koniec meczu.

19

Nie rozumiem tej chorej dyskusji. Drybling i sztuczki techniczne są elementem piłki nożnej. Coraz rzadziej ich uświadczamy więc tym chętniej je oglądam jak ktokolwiek zdecyduje się je zaprezentować.

To że Baskom to się nie podobało mało mnie obchodzi. Mógł jednen z drugim nie wychodzić na boisko jak nie był gotowy emocjonalnie na sztuczki Neymara. Ja rozumiem, że u nich łamanie kości i narażanie na kontuzje to nie jest brak szacunku ale sztuczka... myślę, że powinien dostać 3 lata w zawieszeniu.

Gdyby Neymar robił sztuczki, w momencie gdy wynik jest otwarty, na stronie pojawiłyby się felietony o jego nieodpowiedzialności i ryzyku.

Zawsze ktoś szuka drugiego dna.

K***. W jakich czasach my żyjemy.

0

Fajnie ale link kieruje tylko do Youtube, a nie do konkretnego filmiku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?