1

Miało był gładkie 5:0, a niedługo zaczniemy się modlić o chociaż 1 bramkę

0

Zaczynam się zastanawiać kto jest w gorszej formie, Leo czy Munir :)

1

Po co to reklamujesz jak nie działa. Trzeba smsa wysłać żeby działało

0

Dokładnie, dolnej części boiska nie widać. Ma ktoś coś lepszego?

0

Ja to jak oglądam na playerze to mam pierw dźwięk, później obraz co jest bardzo irytujące. Ktoś tak też ma?

3

Mam przeczucie, że sprawa skończy się walkowerem dla Cadiz i drugi mecz zostanie rozegrany. U siebie Real wyjdzie podstawowym składem i przejdzie do kolejnej rundy. Wiem, że są przepisy ale to jest Real, to jest Perez. Ich w Hiszpanii wszystkie władze kochają, a nie jakiś Katalończyków.

0

Piękna bramka. Aaa realizator transmisji śpi

0

Kupmy kogoś do ataku. Obawiam się, że każdy będzie lepszy niż duet Munir i Sandro

0

Canal + sport2 a nie zwykły

0

Fajny filmik dla hejterów Rakitica mówiących co to by nie było gdyby był Fabregas u nas. Mam wrażenie, że Rakieta tyle kiksów nie popełnił od początku sezonu co Fabs w tym skrócie ;)

0

W zeszłym roku powinien być na pudle ale oczywiście FIFA nie dała mu szansy. Szkoda mi go bo jest coraz starszy i okazji ku temu będzie miał coraz mniej. Jak nie wskoczy na podium za rok, to myślę że już nigdy mu się nie uda.

1

CR7 na podium w tym roku to tylko za nazwisko. Zresztą widać jak ludzie głosują. W telewizji mówią, że Messi i CR7 dobry to trzeba głosować. Neymar fajne sztuczki robi to na niego też można.

0

Haha co za brednie.. a później się dziwią, że im piłkarze Barcy odpowiadać nie chcą na pytania na konferencjach (patrz Alves)

5

Skoro Messi nie ma siły na 90 minut to po co zmieniać Mathieu co gra raz na chiński rok, a nie trzymanie go na siłę na boisku

0

Coś słaba ta druga połowa. Nie wiem czy to kwestia formy fizycznej czy koncentracji

0

Messi dzisiaj słabo. Chłopaki chcą mu pomóc i grają do niego ale coś nie siedzi piłka jak trzeba

0

Już widzę jak Arda tyra tyle w obronie co Rakitic

3

Z Leo problem jest taki, że on rozgrywa super w środku pola ale ustawienie go tam powoduje, że mamy jednego zawodnika mniej do obrony. Jednak Iniesta walczy w pressingu i obronie, Leo już nie. Jego miejsce jest w ataku ale myślę, że za 2-3 lata będzie jak piszesz. Jak straci jeden ze swoich atutów - przyśpieszenie i zwinność, wówczas w środku pola ze swoją inteligencją będzie potrzebny.

1

Zgadza się ale trochę się martwię, żeby nie zaczęło się znowu na siłę szukanie Leo. Jak nie było Messiego Neymar kończył sam wiele akcji, to samo Suarez.

3

Żałuj, że bramek nie widziałeś. Było na co popatrzeć.

2

Męskich nie było?? :)

4

Szkoda Neya i Ter Stegena. Cieszy okazało zwycięstwo. Ciekawe jaki skład pojedzie do Leverkusen

1

Nie rozumiem i nie zrozumiem jakim cudem grał Gumbau jak mamy Sampera

0

Szkoda Neya, powinien jednak z rozbiegu strzelać

3

Jak zawodnik przyjmie piłkę i odskoczy mu na metr to Rakitic. Jak piłka się przyklei do nogi to Samper

0

Podoba mi się gra Sampera. Po tych kilku minutach widać, że jest lepszy technicznie od Rakitica. Lepiej potrafi przyjąć i prowadzić piłkę. Od razu widać, że nasza szkółka :)

0

hahahah Suarezzzzzzzzzz

0

Jak to mówił trener Romy, przyjechali po zwycięstwo. Dobrze im idzie, już 27% posiadania piłki.

14

Bardzo ładnie zachował się Alves. Mógł to dobijać a zablokował tylko obrońców

1

AAAAAAAAAAAAAAAleż akcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?