0

a co Verma na rehabilitacji nie ma z kim rozmawiać?

1

Bardzo słaby mecz Neymara. Szkoda również, że sędzia nie widzi karnych, które dla Realu by na pewno odgwizdał

0

za długo za długo

0

Nie potrafiłbym być kibicem drużyny, która na własnym stadionie ma posiadanie piłki na poziomie 30%

0

Verma już się nagrał. Dobry obrońca ale niestety, kontuzje go wykończą

0

Gdzie Ty to zdjęcie widziałeś?

0

Ale fart z tą ostatnią akcją. Zapomnieli, że gramy do końca

0

Jakoś obrazu na player jest ok ale mega denerwuje mnie dźwięk przed obrazem. I hate it!

14

Piniondze Ziomuś!

9

Szkoda, że Arda nie grał to by liniowy jeszcze butem zarobił ;)

2

Spalony ewidentny z pół metrowy. Jeszcze sam się kompromitujesz i wstawiasz filmik. Wszystko to jednak nie usprawiedliwia zachowania Pique.

44

"Madrycki sędzia pokazał Katalończykowi..." to wystarczyło jako tytuł artykułu. Wszystko jasne.
Fajnie się Gerard gadało na Real podczas celebracji Superpucharu Europy? Na Pereza i jego ludzi nie trzeba było długo czekać.

6

Jednak w tych meczach wyraźnie było widać brak Neymara. On by siał zamęt na lewym skrzydle, a tak Suarez grał sam w ataku bo Messi próbował rozgrywac.

2

Myślałem ze nie da się grać w ataku bardziej bezmyślnie niż Alves. ... i wtedy wszedł Munir

1

W przyszłym okienku letnim potrzeba nam zmian jak za Guardioli, zmienić pół składu

0

hahhah Munir co za akcja

3

ahaha a tu za kłótnie nic nie ma nawet żółtej. Podwójne standardy sedziowania. Szkoda pucharu. Na własne życzenie go przegraliśmy.
W sobotę w meczu ligowym tez nie będze kolorowo

1

Dobra koniec zabawy, Sergi R. za Leo i jedziemy z nimi

0

hahhaha tyle w temacie. .

6

My po prostu nie mamy szczęścia. Każda przebitka dla bilbao

0

Co nasi robią,? Pedro leci a oni stoją

0

A to już jest pewne, że od tego sezonu nie będzie BBVA na nc+?

4

Również jestem zdania jak Ty. Rozumiem gdyby był to wypadek przy pracy ale my w ciągu tygodnia tracimy 8 bramek strzelając 5 i nagle wierzymy w 4 lub 5:0.
Już bardziej wierzę, że jutro zgarnę w lotto 20 baniek niż w dzisiejszą wygraną.
Będę zadowolony jak w ogóle wygramy ten mecz. Spodziewam się bicia głową w mur i zabójczej kontry Athletic lub stałego fragmentu gry.

1

jego żona ma deepthroat if you know what i mean :)

0

Taaaa z taką grą jak w piątek to jak w ogóle wygramy ten mecz to będzie dobrze. A co mają napisać, nie przychodźcie na stadion bo i tak nie odrobimy strat?

1

Specjalnie pół roku temu przedłużyłem pakiet nc+ żeby ligę Hiszpańską oglądać, a tu taki psikus. Eh kolejny rok będę płacił za telewizję, której nawet nie oglądam.

1

Ja uważam, że nie zdołamy odrobić straty ale jako wieloletni kibic liczę chociaż na dobry mecz, że nasi gracze pokażą charakter. Pokpiliśmy rywala, straciliśmy kretyńskie bramki przez swoje gwiazdorstwo to trzeba odpokutować.

0

Jak taki pewny jesteś to dawaj, założymy się o 1000zł

2

Ja nie wierze. Przy tym wyniku i obecnej formie zespołu nie ma kompletnie szans na odrobienie start. Myślę, że do 30 minuty rewanżu stracimy chociaż jedną bramkę i wówczas znowu będą mogli pobawić się Adriano, Ter Stegen i Alves przy wsparciu nijakiego Sergi Roberto.

P.S. Typowe zagranie pod publikę. Kupujcie bilety, zapełnijcie stadion, wspierajcie nas.... a my i tak potruchtamy sobie po boisku i w czasie 90minut chodzenia bo murawie, zarobimy więcej niż wy w 10 lat

4

Jak zwykle, dużo szumu, dużo gadania, a znowu 3/4 meczu spędzą na podawaniu do bramkarza.
Wierzyłbym w remontade gdyby grał Neymar i bylibyśmy w formie jak pod koniec ubiegłego sezonu. W tej chwili zespół jest w rozsypce, zawodnicy są wykończeni. Co sobie na tourne polatali to polatali. Z Sevilla też mogli skończyć mecz 30 minut wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?