0

Swoją drogą już widzę jaki byłby hejt na Munira czy Sandro przy zmarnowaniu takiej okazji :)

4

Busi jak piłki rozdziela to nie mam pytań

0

Bartra chłopaku. Idź w świat bo nic Cię tutaj nie czeka pozytywnego. Przykre

1

I całe szczęście, że ma poparcie Pereza. Zdestabilizują Real na dobre kilka lat :)

0

Wy każdego byście chcieli do Barcy a miejsca w pomocy są 2. Od stycznia dojdzie Arda.Będzie bogactwo w pomocy

1

Wina leży po obu stronach. Zawodnikom się nie chciało grać i nie do końca wiedzieli co mają grać, a trener wystawił skład bez zawodników do destrukcji czym strzelił sobie w kolano bo wiadomo czym się w większości przypadków kończy ofensywna gra przeciwko Barcy.

3

Z jednej strony fajnie, że jesteśmy w świetnym momencie ale z drugiej weźmy pod uwagę na jakim etapie sezonu jesteśmy. Do dopiero początek. W zeszłym roku w styczniu też sprzedawaliśmy cały skład, trenera, prezydenta, a wiadomo jak się sezon skończył. Trzeba mieć w sobie trochę pokory i widzieć, że nie daleko jest od miłości do nienawiści.

5

Ma ktoś link do owacji dla Iniesty?

0

Z jednej strony jestem wściekły na Munira i bym go oddał za darmo, z drugiej pamiętam jak podobne emocje odczuwałem w stosunku do Sergiego Roberto w zeszłym sezonie. Może jednak trzeba dać mu czas i minuty. Sam nie wiem.

2

Co ma być to będzie. Jak przegramy to świat się nie zawali. Osobiście remis brałbym w ciemno aby utrzymać przewagę nad Realem.
Real po ostatnich gorszych spotkaniach wyjdzie niezwykle zmotywowany. Mam nadzieję, że nie damy się zdominować na początku meczu i nie stracimy bramki bo Real tylko na to czeka. Przypuszczam, że będą kombinowali żeby ten mecz rozegrać jak przed rokiem czyli ustawić się na kontratak bo w tym są najlepsi. W ataku pozycyjnym Cr7 i Bale błądzą jak dziecko we mgle. Jak dostaną dobrą piłkę na wybieg i pas startowy to są niezwykle groźni.

0

Fajnie, że Messi wraca ale mam nadzieję, że jeżeli nie będzie w 100% sprawny to nie zagra. Szkoda ryzykować. Nawet jak stracimy te 3pkt w Madrycie to dalej będziemy w czołówce tabeli, a Messi będzie nam potrzebny w pozostałej części sezonu.

1

Mylisz się. Była informacja, że mogą odkupić zawodnika w konkretnej cenie. To samo Real zrobił z Moratą

0

No to będzie Auchan Madryt :)

3

Pytanie tylko czy warto ryzykować jego zdrowiem nawet jak zdąży. Moim zdaniem jeśli nawet zdąży się wykurować to powinien zostać na ławce. Przy korzystnym lub beznadziejnym wyniku nie powinien wchodzić na murawę. Jak wynik będzie dalej otwarty około 70 minuty może wejść ale tylko pod warunkiem, że nie ryzykuje zbyt dużo. To tylko mecz o 3pkt, które są tyle samo warte z Realem co Eibar.

0

Jak I nie sta tego nie strzelił. ...ehh oby się nie zemscilo

1

Jakby twój idol cr7 dostawał za swoje protesty w żadnym meczu na drugą połowę by nie wyszedł

1

Coś czuje ze do meczu z Realem podejdziemy bez Leo i bez Suareza lub Neya

0

Najgorsze jest to, że Luis nie trzyma jednego stałego poziomu cały mecz. Często zdarzają mu się słabe przyjęcia piłki, podania nie wiadomo do kogo aby zaraz genialnie przyjąć piłkę i strzelić bramkę.

Jest świetnym napastnikiem bez wątpienia ale nie wiem czy tak jak piszecie jest bez formy, czy to jednak kres jego umiejętności.

1

Ależ Mathieu jest szybki. Większość pojedynków biegowych wyrywa. Jest dobrym uzupełnieniem dla ślimaka Pique

0

już 35 minuta meczu! a jest 21:14

0

U mnie jeszcze gol nie padł, tak mi transmisja działa :)

0

Porywające spotkanie. 3 browar pije. Dzieje się oj dzieje :)

0

A w jakiej lidze gra Żaden? Nie kojarzę graczy tego zespołu :)

1

Widać wszyscy sędziowie w lidze dostali wytyczne od "Centrali", nie tylko ten liniowy co się zgłosił.
To jakaś paranoja jest.

0

Masche chyba go zapytał czy wytyczne przyszły z Madrytu na dzisiejszy mecz..

0

Za co kartka dla Masche bo tak mi tnie na necie, że porażka. Dobrze, że od roku za pakiet nc+ płacę...

1

Normalnie Florenzi Alves..

10

Nie wiem czy to PSG takie słabe czy Real taki mocny

0

Niech już Ney się nie bawi bo na noszach zjedzie

1

Chciałbym żeby Bartra odszedł po sezonie. Mówię to ze względu na sympatię do tego zawodnika. Młodszy nie będzie, a Barca ogranicza jego rozwój. Nie raz pokazał, że jak gra regularnie to wchodzi na wysoki poziom.
Przy obecnej formie Pique i Mathieu to właśnie Bartra powinien być pierwszym wyborem.

Że kiedyś Bale mu uciekł? a komu by nie uciekł... chyba tylko Albie z naszego składu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?