0

Wygląda na to, że Man Utd go kupi

1

Szkoda tej akcji gdzie Neymar się posamolubił. Pewnie byłoby 2:0 gdyby podał do Leo i po meczu i nie doszło by do kontuzji Sergio.
Lubie Masche ale Sergio jest wśród najwyższych w drużynie więc się przydaje na wrzutki itd.
Skoro Masche ma grać na CDM to musi obowiązkowo grać Rakitic

0

W drugiej polowie powinien wejść Rakitic. Iniesta i Rafinha grają fatalnie

1

Super, tracimy gola i Sergio na nie wiadomo jak długo

0

Tak sie bawimy i bawimy to mamy.

2

Ter Neuer odwaznie teraz.

0

Ależ Leo ma podania, Niesamowite

0

Villareal wchodzi w obronę jak w masło, niech się Barca skupi bo mecz się nie skończył

0

My już nie mamy zamiaru grać?

0

Lipa troche.
Według mnie brak Rakitica to pomyłka. Od początku będzie trzeba się bronić a on robi to najlepiej z naszych CM i CAM.
Mecz ligowy na CN pokazał, że Mascherano jest za wolny na piłkarzy Villareal, lepszy byłby Mathieu.
No nic, zobaczymy po meczu

1

Na razie to trzeba znaleźć się w finale. Myślał indyk o niedzieli...

0

Jaka kolejka na plac zabaw na zdjęciu. Za czasów mojego dzieciństwa bywało podobnie ;)

1

Barta nie powołany!! :(

A tak poważnie przyda mu się odpoczynek po ostatnim słabym meczu. Dzisiaj na środku obrony widzę Pique i Mathieu

1

Villareal pokazał, że jest mocny i to w rezerwowym składzie. Musimy być w pełni zmobilizowanie na rewanżowe spotkanie. Spacerek bynajmniej to nie będzie.

P.S. Ciesząc się, że jak wygramy GD wyprzedzimy Real i będziemy blisko mistrza to błędne podejście. Po pierwsze jeszcze wiele kolejek przed nami, po drugie w przedostatniej gramy z Atletico na wyjeździe.

0

Mam nadzieję, że za takie podejście Villa real dostanie manitę na Santiago, i manitę u siebie w pucharze.
Niech w ogóle poproszę o walkowera. Zaoszczędzą chociaż na podróży

1

Antonella nie potrzebnie przyznała się Leo, że jest w ciąży. Do tej pory ma miękkie nogi :)

5

hahaha co Pedro teraz zrobił

0

Szkoda, że nie strzełał, Rakitic miałby drugą asystę

3

Mamy Rakitica i Neymara a wszystkie rzuty wole bierze Messi, któremu od dawana nie idzie. Dałby chłopak innym postrzelać

0

Ale Granada teatrzyk odwala, masakra

0

Niech Leo patrzy jak sie karne strzela. Tutaj karnego być nie powinno, koleś celowo wpadł na jego nogę

0

0 dokładności, 0 pomysłu na grę. Po Dobrym styczniu i połowie lutego znowu gramy piach.

0

Giroud to dno. Sorry ale to jakaś masakra.
Szkoda, że Alexisa sprzedaliśmy. Mobilbyśmy rotować zawodnikami w ataku, a tak został średni Pedro

0

Co do Rakitica musisz zwrócić uwagę ile on biegał w tym meczu. W 70 minucie przebiegł 10km gdzie średnia zespołu była niespełna 8,5km. Może był zmęczony. Większym błędem było nie wpuszczenie kogoś kreatywnego zamiast Iniesty.

0

Eh zle strzelił i zle dobil

0

Ja pierd**** ale szkoda

1

Haha Rakitic zapatrzył się na Neymara

0

Czemu Ney tego nie strzelił :(

0

City odzyskało blask, my wręcz przeciwnie w ostatniej kolejcie. Ciekawe jak się ten mecz skończy. Jak wyjdziemy niedostatecznie skoncentrowani możemy dostać z 3:0. Mam jednak nadzieję, że wygramy ten mecz, chociaż jedną bramką albo bramkowo zremisujemy.

0

Nie ma co przeżywać. To tylko football. Wy spinacie tyłki i się stresujecie, a taki Alves w trakcie trwania meczu zarobił więcej niż Wy zarobicie w rok.
Bardzo nie podobało mi się zachowanie Alby. Powinien dostać czerwoną kartkę i odpocząć z 5 spotkań. Nie szukajcie analogii z CR7 no jego agresja była mniejsza.
Wyluzujcie poślady.
Sezon jeszcze długi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?