1

Czerwona dla Alby powinna byc

3

K*** co za sędziowanie. Żenada

0

Jedno co to Neymar chociaż stara się wziąć na siebie gre. A gdzie jest Messi?

0

Ale bredzicie. Suarez grał piach - trzeba go zrozumieć bo przecież długo nie grał, nie ma rytmu meczowego i zgrania. Montoya gra poprawnie ale bez fajerwerków - sprzedać, beznadziejny.
Ileż to nazwisko znaczy w dzisiejszym świecie..

6

Hahahah zobaczcie Onet - "Król Cristiano Ronaldo powrócił.." redaktorzyna miał kilkukrotny orgazm chyba przy tym meczu. Onet to dno

2

Po wczorajszym meczu PSG-Chelsea zastanawiam się co takiego jest w Fabregasie, że tak wielu z Was za nim tęskni. Jak dla mnie nie pokazał nic ciekawego.

1

Trochę się nam rozbestwił kolega Abidal. Też chciałbym być w pracy 4 dni w miesiącu, a nie tyrać dzień w dzień :)

2

A tek poza tematem, ktoś wie dlaczego odszedł od nas do Arsenalu Bellerin, prawy obrońca wypadający lepiej na testach szybkościowych od Walcotta? http://www.kanonierzy.com/shownews_id-37043_Hector-Bellerin-najszybszym-Kanonierem.shtml

1

Szkoda, że wczoraj sędzia nie uznał prawidłowej bramki strzelonej przez Leo to by brakowało mu już tylko 1 bramki. Pamiętam pod koniec 2014 roku jak kibice Realu zachwycali się osiągami CR7 i twierdzili, że tytuł najlepszego strzelca La Liga już właściwie wygrał i powinni dać mu trofeum mimo, że nawet nie upłynęła połowa sezonu.Football przewrotny bywa.

3

Fabregas praktycznie co roku grał pół sezonu. Poza tym zobaczcie ile Rakitic daje w defensywie, a ile dawał Cesc

23

Mówiąc szczerze już mi nie dobrze od tych codziennych porównań z Realem i jego BBC. To nie nasz problem, że w tej chwili mają dołek formy.
Po co to ciągle roztrząsać.

0

Ehh szkoda,że to nie weszło. Ponawiam pytaniem Panie Enrique, gdzie jest Pedro

6

Dlaczego nie wpuszcza Pedro za Neymara? Przydałby się ten jego motorek w d*** w ostatnich minutach

3

Leo się ładnie zachował, ale Ney nie wiem po co strzelał na pałę zamiast położyć bramkarza. Szkoda, 4:1to już byłby dobry wynik

0

Eh tak czułem. Ney jest bez formy od 2 spotkań

0

O Rakitic zajął pozycję 8

3

Yeeeeeeeeeeeeeeeah Waka Waka

3

Ewidentny karny. Cr7 a to by 2 karne dostał

0

ahahha ale reakcja

0

Zrobiliśmy to co najgorsze, daliśmy sobie strzelić gola

0

Co się stao??ja pierdziu

2

Dobra połowa w naszym wykonaniu. Szkoda tylko, że brakuje wykończenia i odrobiny szczęścia. Według mnie Ter Stegen powinien na stałe grać pierwszym zespole. Bravo by teraz nie wyjął tej piłki.

2

Świetna interwencja Ter Neuera

0

JA piernicze, nie wierze...

0

Eh mógł z "fałsza" strzelać. Piłka by się wkręciła do bramki

0

yeahhhhhhhhh w końcu

0

Coś Leo dziś piłka nie chce siąść

2

Myślę, że trener Valverde powinien wysłać do Neymara jakieś dobre whisky bo tylko jego nieskuteczności zawdzięcza, że nie było totalnego blamarzu typu 7 czy 8:2, po którym straciłby najpewniej posadę.

1

Z tym Bravo to przesadziłeś. Ta druga bramka jest na jego konto

0

W sumie się cieszę, że Neymar rozegrał gorszy mecz i był nieskuteczny w meczu gdzie wygraliśmy 5:2, niż by zagrał tak w meczu gdzie potrzebna by była bramka aby wygrać.
Gramy coraz lepiej, Barca jest bardziej nieprzewidywalna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?