jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czerwona dla Alby powinna byc
3
K*** co za sędziowanie. Żenada
0
Jedno co to Neymar chociaż stara się wziąć na siebie gre. A gdzie jest Messi?
0
Ale bredzicie. Suarez grał piach - trzeba go zrozumieć bo przecież długo nie grał, nie ma rytmu meczowego i zgrania. Montoya gra poprawnie ale bez fajerwerków - sprzedać, beznadziejny.
Ileż to nazwisko znaczy w dzisiejszym świecie..
6
Hahahah zobaczcie Onet - "Król Cristiano Ronaldo powrócił.." redaktorzyna miał kilkukrotny orgazm chyba przy tym meczu. Onet to dno
2
Po wczorajszym meczu PSG-Chelsea zastanawiam się co takiego jest w Fabregasie, że tak wielu z Was za nim tęskni. Jak dla mnie nie pokazał nic ciekawego.
1
Trochę się nam rozbestwił kolega Abidal. Też chciałbym być w pracy 4 dni w miesiącu, a nie tyrać dzień w dzień :)
2
A tek poza tematem, ktoś wie dlaczego odszedł od nas do Arsenalu Bellerin, prawy obrońca wypadający lepiej na testach szybkościowych od Walcotta? http://www.kanonierzy.com/shownews_id-37043_Hector-Bellerin-najszybszym-Kanonierem.shtml
1
Szkoda, że wczoraj sędzia nie uznał prawidłowej bramki strzelonej przez Leo to by brakowało mu już tylko 1 bramki. Pamiętam pod koniec 2014 roku jak kibice Realu zachwycali się osiągami CR7 i twierdzili, że tytuł najlepszego strzelca La Liga już właściwie wygrał i powinni dać mu trofeum mimo, że nawet nie upłynęła połowa sezonu.Football przewrotny bywa.
3
Fabregas praktycznie co roku grał pół sezonu. Poza tym zobaczcie ile Rakitic daje w defensywie, a ile dawał Cesc
23
Mówiąc szczerze już mi nie dobrze od tych codziennych porównań z Realem i jego BBC. To nie nasz problem, że w tej chwili mają dołek formy.
Po co to ciągle roztrząsać.
0
Ehh szkoda,że to nie weszło. Ponawiam pytaniem Panie Enrique, gdzie jest Pedro
6
Dlaczego nie wpuszcza Pedro za Neymara? Przydałby się ten jego motorek w d*** w ostatnich minutach
3
Leo się ładnie zachował, ale Ney nie wiem po co strzelał na pałę zamiast położyć bramkarza. Szkoda, 4:1to już byłby dobry wynik
0
Eh tak czułem. Ney jest bez formy od 2 spotkań
0
O Rakitic zajął pozycję 8
3
Yeeeeeeeeeeeeeeeah Waka Waka
3
Ewidentny karny. Cr7 a to by 2 karne dostał
0
ahahha ale reakcja
0
Zrobiliśmy to co najgorsze, daliśmy sobie strzelić gola
0
Co się stao??ja pierdziu
2
Dobra połowa w naszym wykonaniu. Szkoda tylko, że brakuje wykończenia i odrobiny szczęścia. Według mnie Ter Stegen powinien na stałe grać pierwszym zespole. Bravo by teraz nie wyjął tej piłki.
2
Świetna interwencja Ter Neuera
0
JA piernicze, nie wierze...
0
Eh mógł z "fałsza" strzelać. Piłka by się wkręciła do bramki
0
yeahhhhhhhhh w końcu
0
Coś Leo dziś piłka nie chce siąść
2
Myślę, że trener Valverde powinien wysłać do Neymara jakieś dobre whisky bo tylko jego nieskuteczności zawdzięcza, że nie było totalnego blamarzu typu 7 czy 8:2, po którym straciłby najpewniej posadę.
1
Z tym Bravo to przesadziłeś. Ta druga bramka jest na jego konto
0
W sumie się cieszę, że Neymar rozegrał gorszy mecz i był nieskuteczny w meczu gdzie wygraliśmy 5:2, niż by zagrał tak w meczu gdzie potrzebna by była bramka aby wygrać.
Gramy coraz lepiej, Barca jest bardziej nieprzewidywalna.