0

Bez sensu :) co to jest lewy rezerwowy? A kto to ten nowy Neymar w pomocy?

0

Hmm to nie takie głupie. Jak dowieziemy pierwszą połowę na 0:0, w drugiej na boisko na podmęczonego przeciwnika Messi, Neymar i Rakitic.
Żartuję oczywiście. Wolałbym najlepszy możliwy skład od pierwszej minuty.
Może Messiego to błaźnienie się za kasę dla chińczyków zmęczyło

0

Zawodnik z Realu z nr 18 - Castro rozumiem, że nie zagra bo jest chory

1

Ja nie chce Reusa w Barcelonie. Niech sobie Real kupuje tą szklankę. Gdzie miałby grać? Za Neymara? Iniestę? Mamy młodych perspektywicznych graczy. Im dajmy szansę.

0

Adama to przekozak

1

Samper jest z 3 razy szybszy od Busiego. Rafinha robi ten sam błąd co Neymar w pierwszym sezonie. Drybluje w taki sposób, że zmusza do faulu przeciwnika, a pola nie zyskuje

0

Munir jest cienki jak Bolka trampki

1

Super jakość. Dzięki serdeczne

2

Co robi Adriano na boisku skoro według realizatora zastąpił go Douglas? Może w 12 gramy :P

2

eeeeeeeeeeeeeeeeeee jak to? Adriano?!

0

Już Enrique krzyczał, że za ten nie celny strzał Montoya na pewno wylatuje :)

0

Dziękuję mlodyigruby oraz KamMen118

0

gdzie oglądacie

0

Jak Real nie wygra KMŚ to idę się ogolić na łyso. Widać było jaka jest przepaść między Europą, a resztą świata jak ostatnio Barca wygrywała KMŚ.

0

Proszę Cię. Sergio kolejny mecz kiwa się sam ze sobą. Próbuje się kiwać mając 3 obrońców na plecach. W rozegraniu piłki Pique był bardziej przydatny.
Dobrze, że w meczu z PSG to Masche krył 2 razy większego Ibrę, bo po pierwszym kontakcie Sergio z Ibrą, Busquest musiałby wyjąć swoją biała chusteczkę i by cały kolejny mecz spawdzał czy mu krew nie leci.
Kogo Wy w ogóle porównujecie. Panienkę Busiego z wojakiem Masche, który wkłada głowę tam gdzie Sergio boi się włożyć nogę.
Przerzutów i podań prostopadłych w wykonaniu obu panów nawet nie będę porównywał ...

4

Z powodu silnych opadów deszczu pierwszy mecz będzie przełozony :D

0

Wyniki spotkań jakie padną:
Paris Saint-Germain - Chelsea Londyn 1:3
Manchester City - FC Barcelona 2:2
Bayer Leverkusen - Atlético Madryt 0:1
Juventus - Borussia Dortmund 1:0
Schalke 04 - Real Madryt 0:6
Szachtar Donieck - Bayern Monachium 1:3
Arsenal - Monaco 2:0
Bazylea - Porto

0

do końca roku mają czas

1

Co tu biadolić o karnych. Mając w ataku Suareza, Messiego i Neymara powinniśmy wygrywać mecz kilkoma bramkami, a nie płakać, że w meczu z ogórkiem karny nie uratował nam d*** i wynik nie zmienił obrazu katastrofalnej gry. Na to wszystko składa się kilka czynników:1. Fatalny trener2. Fatalna polityka transferowa3. Fatalny zarząd4. Gwiazdeczki i celebryci u nas w składzie.Zamiast tego co nas cechowało kilka lat temu - kolektywu i drużyny, po woli robimy się Galaktyczni w negatywnym tego słowa znaczeniu.

0

Omg tylko nie on. Jak wygramy z takim potentatem jak Huesca bez jego super dokładnych wrzutek "na nos".
Czasami mam wrażenie, że Alves przyjął sobie za punkt honoru wykopać piłkę w kosmos tak wysoko, jak Ramos podczas pamiętnego karnego :)

0

Kolejny obrońca ze światowego TOPu. Ja pier****, czy takiego klubu jak Barca na prawdę nie stać na porządne transfery? Mam wrażenie, że obecny Zarząd chce rozwalić Barcę u podstaw, żeby przez wiele lat się nie pozbierała.

1

Świetne transfery Zubiego. Sorry, ale Suarez za prawie 90mln to poziom Pedro i Munira czyli dno. Dobrze, że jeszcze jest Douglas i Vermaelen.
W środku pola u nas gra nieudacznik Busi, emeryt Xavi i Rakitic, nie potrafiący przyjąć piłki.
Obawiam się, że musi poczekać kilka-kilkanaście lat na kolejną generację piłkarzy ze szkółki i trenera z jajami, który zrobi porządek.

1

Ż E N A D A. Gratulacje dla Realu, który każdego ogórka jedzie różnicą 2-3 bramek

1

Bye bye mistrzostwo. Mamy super ławkę, Munir i Adriano weszli..W ataku gra drewno za prawie 90mln

2

Hahah tylko kwestie sportowe. Co, niby Douglas jest od niego lepszy albo Adriano na prawej stronie? Bitch pleaseeee

0

Pewnie, potrzebujemy kolejnego zawodnika ze wzrostem karzełka. Zapraszamy wszystkie krasnale do Barcy.

6

Załamują mnie te głosowania na najlepszego gracza meczu. Jakim cudem w tym meczu Messi był najlepszy? Część z Was jest ślepo zapatrzona i jest kibicami Leo, nie Barcy. Przez większość meczu był nie widoczny, jego dryblingi kończyły się na obrońcach PSG, dobił świetnie wystawioną piłkę przez Suareza.
Dla mnie zawodnikiem meczu był Bartra. W drugiej połowie przy wyniku 2:1, 3 krotnie w jednej akcji uratował nas od straty bramki. Wiele razy dobrze się ustawiał, a jak wychodził do przeciwnika grał zdecydowanie. Z Ibrą stawał do pojedynków jak równy z równym, mimo, że ilość jego występów można policzyć na palcach jednej ręki.
Dla mnie The Beściak. Nie rozumiem, czemu nie gra w podstawowym składzie kosztem Pique lub Mathieu. Zjada ich ambicją, a jak się trochę ogra to i umiejętnościami.

0

A Ty grając w piłkę nigdy nie zwróciłeś się w podobnym tonie do kolegi. Zawsze było per "Pan" ... a nie sorry, nigdy nie odszedłeś od komputera, a grę w piłkę nożną znasz z TV i Fify

6

Żeby kibice mogli podziękować Bartrze za zaje*** mecz

1

Lol na Canal+ powiedzieli, że trenuje nas Jose Enrique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?