jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Ney był bardziej skuteczny, mogło być spokojnie z 7:2
0
Ależ Neymar chrzani okazjie
0
HAHA Luis Enrique już nie może patrzeć na Alvesa
1
Ja pierdziu ale Bravo zawalił
0
Szkoda, mogło być 5
0
aleeeeeeeeeeeeeee gramy
2
Ale Messi skiksował
0
Mogliśmy zakończyć mecz w pierwszej połowie. Jak się tyle okazji marnuje to później są nerwy
0
A gdzie był Alves?
1
Szkoda, że nie strzeliliśmy na 3:0 bo było ku temu mnóstwo okazji. Po jakimś stałym fragmencie gry, Athletic strzeli na 1:2 i będzie nerwowo.
0
Chyba inny mecz oglądasz
0
Eh źle przyjął Neymmar
0
Ja wolę oglądać mecz Barcy i wymieniać z Wami opinie niż siedzieć na stronie prześcieradeł
17
Xavi mógł to strzelić i byłoby po meczu
0
Jezu czemu Xavi nie strzelał...
0
SUAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEZ
0
Jak mówi stara zasada, przy takiej wrzutce Messiego, Suarez powinien strzelać w tą stronę, z której przyleciała piłka czyli na dalszy słupek. Bramkarz nie miałby sznas
1
Ale cisną pressingiem. Ciekawe do której minuty wytrzymają
1
Ja już po 2 setkach, jeszcze 0,3 zostało.
A co do Suareza to wkurza mnie, że marnuje okazje ale duży plus dla niego, że potrafi się w nich znaleźć.
8
Ja bym się mimo wszystko mocno tą porażką Realu nie ekscytował.
To oni dalej mają przewagę nad nami 4 pkt w tabeli, a ci co twierdzą, że przewaga zmalała do 1pkt, mało w piłce widzieli, szczególnie w meczach wyjazdowych Barcy z Athleticem
1
Dostał kartkę na rozgrzewce ale rozgrzewka to część dnia meczowego. Będzie pauzował w kolejnym meczu Atletico.
Analizując to jak Wy, to jakby dostał kartkę po pierwszej połowie, nie może zagrać w drugiej...
2
Nie pamiętałem kiedy Atletico gra z Realem, ale jak wszedłem na stronę Barcy, nie mogłem uwierzyć, że 3578 komentarzy dotyczy rehabilitacji Vermaelena :)
0
Ciekawe czy zagra z Atletico. Jak my mieliśmy się odwoływać to zawsze komisja nie miała czasu się zebrać i rozpatrzyć naszego odwołania. Jak teraz znajdą czas to będzie kpina..
1
Real ma mocną ławkę więc sobie pewnie z Atletico poradzą, tym bardziej, że w ofensywie Atletico jest mizerne, a ataku Realu zagra najmocniejszy skład. W pomocy również biedy nie będzie.
0
Bramki bramkami, asysty asystami ale Suarez ma wielokrotnie problem z przyjęciem piłki. Nasi obrońcy lepiej potrafią przyjąć piłkę niż Luis.
0
Pewnie ochrona :)
0
Przypuszczam, że problem jest taki, że on chce pensję 5 razy taką jak miał Balotelli czy Silvinho :)
0
No to masz :)
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/hiszpania-lionel-messi-opuscil-trening-z-powodow-osobistych/5cezle
2
Fajnie jakby inne drużyny niż Atletico zaczęły grać z Realem autobus jak z nami. Wtedy wyraźnie im nie idzie i jak nie ma karnego to cholernie im ciężko mimo, że mają tak mocny skład.
Łatwo gadać na Barcelonę jak 95% drużyn gra przeciwko nam autobusem.
Po części jesteśmy sami sobie winni poprzez swój styl gry.
Przy obecnej formie Messiego i Neymara, gdyby jeszcze zatrybił Suarez, Iniesta i Rakitic to byłaby miazga
1
Najlepszy był Rafinha