0

Gdyby Ney był bardziej skuteczny, mogło być spokojnie z 7:2

0

Ależ Neymar chrzani okazjie

0

HAHA Luis Enrique już nie może patrzeć na Alvesa

1

Ja pierdziu ale Bravo zawalił

0

Szkoda, mogło być 5

0

aleeeeeeeeeeeeeee gramy

2

Ale Messi skiksował

0

Mogliśmy zakończyć mecz w pierwszej połowie. Jak się tyle okazji marnuje to później są nerwy

0

A gdzie był Alves?

1

Szkoda, że nie strzeliliśmy na 3:0 bo było ku temu mnóstwo okazji. Po jakimś stałym fragmencie gry, Athletic strzeli na 1:2 i będzie nerwowo.

0

Chyba inny mecz oglądasz

0

Eh źle przyjął Neymmar

0

Ja wolę oglądać mecz Barcy i wymieniać z Wami opinie niż siedzieć na stronie prześcieradeł

17

Xavi mógł to strzelić i byłoby po meczu

0

Jezu czemu Xavi nie strzelał...

0

SUAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEZ

0

Jak mówi stara zasada, przy takiej wrzutce Messiego, Suarez powinien strzelać w tą stronę, z której przyleciała piłka czyli na dalszy słupek. Bramkarz nie miałby sznas

1

Ale cisną pressingiem. Ciekawe do której minuty wytrzymają

1

Ja już po 2 setkach, jeszcze 0,3 zostało.
A co do Suareza to wkurza mnie, że marnuje okazje ale duży plus dla niego, że potrafi się w nich znaleźć.

8

Ja bym się mimo wszystko mocno tą porażką Realu nie ekscytował.
To oni dalej mają przewagę nad nami 4 pkt w tabeli, a ci co twierdzą, że przewaga zmalała do 1pkt, mało w piłce widzieli, szczególnie w meczach wyjazdowych Barcy z Athleticem

1

Dostał kartkę na rozgrzewce ale rozgrzewka to część dnia meczowego. Będzie pauzował w kolejnym meczu Atletico.
Analizując to jak Wy, to jakby dostał kartkę po pierwszej połowie, nie może zagrać w drugiej...

2

Nie pamiętałem kiedy Atletico gra z Realem, ale jak wszedłem na stronę Barcy, nie mogłem uwierzyć, że 3578 komentarzy dotyczy rehabilitacji Vermaelena :)

0

Ciekawe czy zagra z Atletico. Jak my mieliśmy się odwoływać to zawsze komisja nie miała czasu się zebrać i rozpatrzyć naszego odwołania. Jak teraz znajdą czas to będzie kpina..

1

Real ma mocną ławkę więc sobie pewnie z Atletico poradzą, tym bardziej, że w ofensywie Atletico jest mizerne, a ataku Realu zagra najmocniejszy skład. W pomocy również biedy nie będzie.

0

Bramki bramkami, asysty asystami ale Suarez ma wielokrotnie problem z przyjęciem piłki. Nasi obrońcy lepiej potrafią przyjąć piłkę niż Luis.

0

Pewnie ochrona :)

0

Przypuszczam, że problem jest taki, że on chce pensję 5 razy taką jak miał Balotelli czy Silvinho :)

2

Fajnie jakby inne drużyny niż Atletico zaczęły grać z Realem autobus jak z nami. Wtedy wyraźnie im nie idzie i jak nie ma karnego to cholernie im ciężko mimo, że mają tak mocny skład.
Łatwo gadać na Barcelonę jak 95% drużyn gra przeciwko nam autobusem.
Po części jesteśmy sami sobie winni poprzez swój styl gry.
Przy obecnej formie Messiego i Neymara, gdyby jeszcze zatrybił Suarez, Iniesta i Rakitic to byłaby miazga

1

Najlepszy był Rafinha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?