jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj LE zaimponował reakcją na boiskowe wydarzenia. Widział, że Mascherano ma problemy z wygrywaniem pojedynków powietrznych, a także Pique odstaje prędkościowo od napastników VR więc wpuścił Mathieu. Dobra decyzja. Francuz powinien zagrać od pierwszej minuty w Pucharze Króla
0
Ja wszystko rozumiem, nowy klub, zawieszenie itd. ale on w tym czasie trenował, a ma problemy z przyjęciem piłki, która odskakuje mu na kilka metrów jak kopaczkom z naszej Ekstraklapy
1
Grając w ten sposób to i z pucharu króla z nimi odpadniemy..
0
Czuję stratę punktów. Gramy w 9, z dwoma statystami Suarezem i Iniestą
0
Dzięki Suarez, mogło być już z 2:0 ale mamy szmatę i gol..
0
Weź wyjdź chłopaku i pozachwycaj się jego geniuszem..
0
Ale ten Suarez jest beznadziejny. Co my kupiliśmy...
0
Był świetnym graczem, który zawsze "gryzł trawę", teraz jest znakomitym i mądrym trenerem.
2
Jak grał w Fifę na poziomie amator :) Co ciekawe jest takim mistrzem w tą grę, że udało mi się wymusić karnego mimo, że programiści EA SPORTS takiej opcji nie przewidzieli. MISTRZ! :)
0
Bzdurna dyskusja. O jakim odbieraniu bramek Wy mówicie? Suarez co mecz ma z 2-3 patelnie, które TRZEBA strzelić, a on pudłuje jak junior. To leży w jego psychice. Niech wykorzystuje chociaż 1-2 sytuacje 100% jakie ma w meczu, a będzie dobrze.
0
Niech FIFA zrobi dochodzenie odnośnie transferów młodzieży w Realu... to wtedy my będziemy kupować ich talenty :) Sku***syny
0
ale gol WW super :)
1
Dobra gra, dobry wynik. Ważne, że nie straciliśmy bramki, nawet bardzo ważne.
Suarez to jakaś masakra. Powinien pograć w Barcy B. Lepiej było dać Leo do środka, a Pedro na skrzydło.
0
No to kolejny sezon bez trofeów nas czeka. To już nie będzie to samo bez niego :(
2
Asysta douglasa omfg.
0
A niech idzie "szklanka" do nich. Popsuje im klimat bo jak będzie zdrowy to będzie awantura kto ma grać
1
Jednak jedną rzecz Zubi robił dobrą, kupił dobrych bramkarzy
6
Czasami mam wrażenie, że Pedro szybciej biega niż myśli :)
12
Andre Ter Neuer
1
Ajjj szkoda. Swoją drogą daremny ten Douglas. Munir też dno
0
Co to za dzieci wchodzą?
0
Traore to kocur
0
Tylko bramki Douglasa brakuje. Jak wejdzie w drugiej połowie i strzeli to mi szczena opadnie :P
0
Szok, Roberto strzela gola. Co za mecz
2
GOOOOOOOOLAZO w szoku jestem :D
0
Panie Paulo Futre, zmień dilera albo bierz połowę. Pozdro
2
Zamienił stryjek Zubiego na Bakero..
0
Chciałbym w meczu z Elche zobaczyć w pierwszym składzie Adama Traore od 1 minuty.
3
1
Moim zdaniem ZP zdobędzie CR7. Miał na prawdę spektakularny rok (poza mundialem). ZP jest nagrodą za indywidualne osiągnięcia, a te były niesamowite.
Owszem, Leo pobił różne rekordy ale to konsekwencja wielu lat gry, w których zdobywał bramki i za które został już nagrodzony.
Neuer według mnie nie ma szans.
Na dobrą sprawę ZP to również plebiscyt popularności i sympatii patrząc na to jak głosują ankietowani.