0

Wczoraj LE zaimponował reakcją na boiskowe wydarzenia. Widział, że Mascherano ma problemy z wygrywaniem pojedynków powietrznych, a także Pique odstaje prędkościowo od napastników VR więc wpuścił Mathieu. Dobra decyzja. Francuz powinien zagrać od pierwszej minuty w Pucharze Króla

0

Ja wszystko rozumiem, nowy klub, zawieszenie itd. ale on w tym czasie trenował, a ma problemy z przyjęciem piłki, która odskakuje mu na kilka metrów jak kopaczkom z naszej Ekstraklapy

1

Grając w ten sposób to i z pucharu króla z nimi odpadniemy..

0

Czuję stratę punktów. Gramy w 9, z dwoma statystami Suarezem i Iniestą

0

Dzięki Suarez, mogło być już z 2:0 ale mamy szmatę i gol..

0

Weź wyjdź chłopaku i pozachwycaj się jego geniuszem..

0

Ale ten Suarez jest beznadziejny. Co my kupiliśmy...

0

Był świetnym graczem, który zawsze "gryzł trawę", teraz jest znakomitym i mądrym trenerem.

2

Jak grał w Fifę na poziomie amator :) Co ciekawe jest takim mistrzem w tą grę, że udało mi się wymusić karnego mimo, że programiści EA SPORTS takiej opcji nie przewidzieli. MISTRZ! :)

0

Bzdurna dyskusja. O jakim odbieraniu bramek Wy mówicie? Suarez co mecz ma z 2-3 patelnie, które TRZEBA strzelić, a on pudłuje jak junior. To leży w jego psychice. Niech wykorzystuje chociaż 1-2 sytuacje 100% jakie ma w meczu, a będzie dobrze.

0

Niech FIFA zrobi dochodzenie odnośnie transferów młodzieży w Realu... to wtedy my będziemy kupować ich talenty :) Sku***syny

0

ale gol WW super :)

1

Dobra gra, dobry wynik. Ważne, że nie straciliśmy bramki, nawet bardzo ważne.
Suarez to jakaś masakra. Powinien pograć w Barcy B. Lepiej było dać Leo do środka, a Pedro na skrzydło.

0

No to kolejny sezon bez trofeów nas czeka. To już nie będzie to samo bez niego :(

2

Asysta douglasa omfg.

0

A niech idzie "szklanka" do nich. Popsuje im klimat bo jak będzie zdrowy to będzie awantura kto ma grać

1

Jednak jedną rzecz Zubi robił dobrą, kupił dobrych bramkarzy

6

Czasami mam wrażenie, że Pedro szybciej biega niż myśli :)

12

Andre Ter Neuer

1

Ajjj szkoda. Swoją drogą daremny ten Douglas. Munir też dno

0

Co to za dzieci wchodzą?

0

Traore to kocur

0

Tylko bramki Douglasa brakuje. Jak wejdzie w drugiej połowie i strzeli to mi szczena opadnie :P

0

Szok, Roberto strzela gola. Co za mecz

2

GOOOOOOOOLAZO w szoku jestem :D

0

Panie Paulo Futre, zmień dilera albo bierz połowę. Pozdro

2

Zamienił stryjek Zubiego na Bakero..

0

Chciałbym w meczu z Elche zobaczyć w pierwszym składzie Adama Traore od 1 minuty.

3

1

Moim zdaniem ZP zdobędzie CR7. Miał na prawdę spektakularny rok (poza mundialem). ZP jest nagrodą za indywidualne osiągnięcia, a te były niesamowite.
Owszem, Leo pobił różne rekordy ale to konsekwencja wielu lat gry, w których zdobywał bramki i za które został już nagrodzony.
Neuer według mnie nie ma szans.
Na dobrą sprawę ZP to również plebiscyt popularności i sympatii patrząc na to jak głosują ankietowani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?