jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
hahahahha Munir najlepszy obrońca Granady
1
Pytanie gdzie był Alves?
6
"Niech on już zagra. Niech to już się stanie" - Amen
5
Z tego co podają nieoficjalne źródła z Camp Nou, kontrakt obejmuje podawanie ręczników graczom pierwszego zespołu, pompowanie piłek i koszenie trawy na stadionie.
10
Wszyscy mówią na temat złej gry Messiego, Douglasa, a ja pytam gdzie był Neymar? Daliśmy za niego tyle chajsu, a nie robi różnicy na boisku. Śmiałem się, że Real kupił drewno Bale, a ten Bale sprawdza się dużo lepiej niż Ney. Przykre ale prawdziwe.
2
Na Real powinni wystawić 2 ŚPD - Masche i Sergio, a przed nimi waleczny Rakitic. Atak: Iniesta, Messi, Neymar (nie wiadomo w jakiej formie będzie Suarez) :)
0
Bo Sergio wciąż pozostaje w cieniu Messiego
9
Wsiadasz w samolot, 3h i spełniasz marzenie. Byłem 2 lata temu. Polecam!
2
ahhahahahhah faul kozak :D
1
Nawet w Fifie piłkarze tak nie naturalnie nie upadają. Niestety my też mamy kilku nurków co mnie irytują jak np. Sergio czy Neymar.
3
a co w końcu z Albą? Wczoraj ledwo dociągnął do końca meczu, a dzisiaj żadnego info co się stało
0
Co Bronek powiedział bo od połowy widziałem wywiad jak dziękował Solorzowi co jest moim zdaniem śmieszne bo TVP miało obowiązek transmitować taki turniej. Szkoda, że Euro2012 nie było zakodowane..
1
Rudy dzisiaj przechodzi sam siebie
0
hahah a Pedro może grać i 500 minut i nic nie strzeli.
0
Jesu oddajcie tego Pedro gdziekolwiek... co za biegająca masakra
0
Ale co ma Messi do tego jak on piłkę 2 razy powąchał w tym meczu. U nas obrona ma piłkę 3/4 czasu posiadania
0
Ależ wyjął Rakitic
0
Jak na razie Levante groźniejsze akcje tworzy niż my.. a oni są na dnie tabeli. Przykre
11
Moim zdaniem nie ma co umniejszać Realowi. Wiele bramek przedniej urody. Szkoda, że my z ogórkami męczymy 2:0. Chciałbym zobaczyć w dzisiejszym meczu manitę, ale znając życie, Lavente zamuruje się pod własnym polem karnym i od 80min będziemy modlić się o marne 1:0.
7
Bardzo porywający filmik. A nie mogli pokazać meczu sparingowego i bramek Suareza?
8
Jak dla mnie to ta cała orgia to plotki i wymysły gazet. Koleś zgarniając przy transferze syna miliony $ byłby w stanie zorganizować sam orgię jakiej świat nie widział.
Przecież za te pieniądze to w Brazylii do końca życia by z łóżka nie wychodził :) tam prostytucja jest tania
1
Na papierze nie jeden atak wygląda imponująco ale jak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże.
Bale, James, CR7
Neymar, Messi, Suarez
Van Persie, Falcao, Rooney
itd itp
0
I tak według sędziego nic się nie stało...
2
Od biedy jeszcze Dongou
0
Rakitic wszystkie piłki grał do niego bo taka była taktyka. Patrząc na grę Barcy coraz bardziej rozumiem, czemu Alexis został sprzedany. W tym sezonie przestaniemy grac tradycyjnym 4-3-3 tylko przechodzimy na 4-3-1-2 lub 4-1-2-1-2, gdzie rolę skrzydłowych będą pełnić boczni obrońcy.
1
Dzisiaj ostatni dzień okienka transferowego. Szkoda, że ze strony Zubiego nie możemy spodziewać się już żadnych wzmocnień. Tak byłyby jeszcze jakieś emocje tym bardziej, że teraz, z powodu kary za dużo nie pohandlujemy. Myślę, że mistrzem transferów były w tym okienku Chelsea, Atletico oraz Bayern. Chelsea ma bilans -8,6mln funtów kupując takich grajków jak Costa, Fabregas, Felipe Luis, Remy oraz Drogba. Atletico dokonało rozsądnych transferów za małe pieniądze. Opierają swój klub na drużynie, a nie indywidualnościach. Bayern również wzmocnił się za relatywnie małe pieniądze, a ma nowych grajków takich jak Xabi alonso, Lewandowski czy Benatia.
2
Ja cierpiałem jak widziałem znowu jego bezsensowne wrzutki :)
0
Kloop mówił, że Reus nigdzie się nie wybiera i ja mu wierzę
0
We wczorajszym meczu przeplatał dobre interwencje, chaotycznymi wybiciami tuż przed pole karne pod nogi przeciwnika. Na szczęście Bravo zaczarował bramkę i był tylko słupek.
1
Ciekaw jestem na ile ten uraz jest prawdziwy. Ja się cieszę, że Leo nie jedzie na te mecze, bo odpocznie i będzie miał większy głód gdy na kolejny mecz ligowy.