0

We wczorajszym meczu przeplatał dobre interwencje, chaotycznymi wybiciami tuż przed pole karne pod nogi przeciwnika. Na szczęście Bravo zaczarował bramkę i był tylko słupek.

1

Ciekaw jestem na ile ten uraz jest prawdziwy. Ja się cieszę, że Leo nie jedzie na te mecze, bo odpocznie i będzie miał większy głód gdy na kolejny mecz ligowy.

0

2:2.. lubię taki znawców jak Ty

0

przecież Costa jest kontuzjowany..

4

Widzę, że ruszyła Muniromania. Ja jednak na chłodno podchodzę do tego chłopaka. Zagrał kilka przyzwoitych spotkań, ale tak na prawdę nie wiadomo jakim graczem będzie w przyszłości i czy spełni nasze oczekiwania

2

Przydałoby się jeszcze wzmocnić pomoc i atak skoro w przyszłym sezonie nie możemy robić zakupów. Ewentualnie lewą obronę bo nie wiadomo jak będzie z Adriano

0

Jak to mówią "jedna jaskółka wiosny nie czyni". Jak dla wszystkich na tej stronie jeden mecz w dodatku z Elche jest wyznacznikiem formy Messiego na resztę sezonu to gratuluję. Podobała mi się bardzo jego gra jednak poczekam z 5 spotkań z oceną jego aktualnej formy,

0

Di Maria 80 baniek, Sanchez 40. Gdzie sens, gdzie logika.

1

Barta za Rafinhe i jedziemy dalej. Elche to dno.

3

czemu macie pretensje do Masche, beznadziejny Sergio zawalil

0

Messsssssssssssssssssssssi

3

lol Messi jaki powrót

3

Po co nam Suarez jak jest Munir :) Swoją drogą Sandro jaka prędkość, szacun!

0

myślę, że żaden. Poszukaj na kanałach satelitarnych, może się trafi

0

Ktoś się orientuje czy prezentacja 1 drużyny oraz mecz będą gdzieś w TV?

0

To niezły wałek. Dlaczego go nie kupiliśmy jak tak?

0

Teraz znowu wróci temat Aggera, który również zadeklarował, że nigdzie się nie rusza. Następnie wrócimy do Thiago Silvy i w ten sposób, telenowela rozpocznie się od nowa

1

Myślę, że jednak się mylisz. Zobacz jaki Bayern ma środek pola i skrzydła. Mówią Ci coś nazwiska Ribery, Gotze, Schweinsteiger oraz Robben? Na zmianę jest jeszcze Thiago, a i Muller może grać w pomocy. Mówią Ci coś te nazwiska? Mi wystarczająco wiele o jakości Bayernu.
Pozdrawiam.

0

Sławku, ja oczywiście rozumiem, że mogłeś zjeść literę. Nie chodzi mi personalnie o Ciebie, a o wypowiedzi na tej stronie. Teksty typu: "ja rozumie" , " ja poszłem", "tam pisze", są na porządku dziennym :)

0

Kurde, ludzie dajcie mu szansę. Skąd wiecie jak będzie grał w Barcelonie? Nasz wspaniały "Piket" gra ostatnio taki piach, że żal patrzeć. Już wolę obronę Mathieu i Bartra niż z Pique. Celebryta i nic więcej.Kasę wydaliśmy dużą, ale widocznie ktoś ze sztabu stwierdził, że warto. Oczywiście, mogliśmy starać się o Thiago Silve, ale on w PSG jest szczęśliwy, a plotki gazet jakoby chciał przejść do nas są wyssane z palca. Ponad to kupując zawodników z klubów sponsorowanych przez szejków trzeba się liczyć z gigantycznym wynagrodzeniem dla takiego gracza. I co, przyjdzie Silva i dostanie pensje jak Messi? Zaraz zacznie się płacz, że Leo za mało zarabia i jest smutny.Czas rozliczeń i podsumowań przyjdzie na koniec sezonu.Skoro jesteście pewni, że Mathieu tak zawali nam wyniki w tym sezonie, idźcie postawcie u buka swoje miesięczne wynagrodzenie/kieszonkowe. Nie podoba się? Idźcie kibicować PSG. Mają wszystkich obrońców, których chcielibyście w Barcelonie.

0

Mamy Montoye. Po co nam inne wynalazki? Dajmy pograć i nabrać doświadczenia Montoyi. Xavi, Puyol czy Pique też nie byli od razu zajeb***

0

Czyli co, pierwszego dnia sprzedało się 330 000 koszulek? Nie chce mi się w to wierzyć chyba, że liczmy też Turkish Adidas :D

0

Kto nie "rozumie"? Ty czy ktoś inny? Ludzie nauczcie się raz na zawsze. Pisze się "rozumiem"! Ja rozumiem, ty rozumiesz, on/ona rozumie. Rozumiesz? :)

0

A co się działo na prezentacji? Nie miałem okazji jej obejrzeć

0

Mimo, że jestem przeciwnikiem transferu Mathieu, to myślę, że lepiej aby on grał na obronie niż Masche. Jest wysoki i szybki oraz stosunkowo zwrotny. No zobaczymy. Podchodze sceptycznie ale podsumowań i osądu czas przyjdzie w czerwcu 2015.

0

To jakiś żart?

0

a my dostajemy kary za zakup młodych zawodników...

1

Myślę, że jak uda się go kupić do 50mln to możemy być dumni z Zubiego. Już nie mogę się doczekać prezentacji rudego 102.






...oczywiście żartuję

2

Co by nie gadać na Pereza gościu ma jaja i buduje świetną drużynę.James, Isco, Modric, Di Maria, Kross w pomocy. Cr7, Bale, Benzema i być moze Falcao w ataku + świetna obrona. U nas jedynie porównywalny jest atak i obsada bramki.
A my będziemy kupować Mathieu, ligowego średniaka za 20 baniek bo jest "uniwersalnym graczem".
Ciężko będzie cokolwiek w tym roku ugrać. Wszyscy się wzmacniają na potęgę, tylko my się osłabiamy,

2

Zmiennik za 20mln + podatki? To ja już wolę Bagnacka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?