jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
We wczorajszym meczu przeplatał dobre interwencje, chaotycznymi wybiciami tuż przed pole karne pod nogi przeciwnika. Na szczęście Bravo zaczarował bramkę i był tylko słupek.
1
Ciekaw jestem na ile ten uraz jest prawdziwy. Ja się cieszę, że Leo nie jedzie na te mecze, bo odpocznie i będzie miał większy głód gdy na kolejny mecz ligowy.
0
2:2.. lubię taki znawców jak Ty
0
przecież Costa jest kontuzjowany..
4
Widzę, że ruszyła Muniromania. Ja jednak na chłodno podchodzę do tego chłopaka. Zagrał kilka przyzwoitych spotkań, ale tak na prawdę nie wiadomo jakim graczem będzie w przyszłości i czy spełni nasze oczekiwania
2
Przydałoby się jeszcze wzmocnić pomoc i atak skoro w przyszłym sezonie nie możemy robić zakupów. Ewentualnie lewą obronę bo nie wiadomo jak będzie z Adriano
0
Jak to mówią "jedna jaskółka wiosny nie czyni". Jak dla wszystkich na tej stronie jeden mecz w dodatku z Elche jest wyznacznikiem formy Messiego na resztę sezonu to gratuluję. Podobała mi się bardzo jego gra jednak poczekam z 5 spotkań z oceną jego aktualnej formy,
0
Di Maria 80 baniek, Sanchez 40. Gdzie sens, gdzie logika.
1
Barta za Rafinhe i jedziemy dalej. Elche to dno.
3
czemu macie pretensje do Masche, beznadziejny Sergio zawalil
0
Messsssssssssssssssssssssi
3
lol Messi jaki powrót
3
Po co nam Suarez jak jest Munir :) Swoją drogą Sandro jaka prędkość, szacun!
0
myślę, że żaden. Poszukaj na kanałach satelitarnych, może się trafi
0
Ktoś się orientuje czy prezentacja 1 drużyny oraz mecz będą gdzieś w TV?
0
To niezły wałek. Dlaczego go nie kupiliśmy jak tak?
0
Teraz znowu wróci temat Aggera, który również zadeklarował, że nigdzie się nie rusza. Następnie wrócimy do Thiago Silvy i w ten sposób, telenowela rozpocznie się od nowa
1
Myślę, że jednak się mylisz. Zobacz jaki Bayern ma środek pola i skrzydła. Mówią Ci coś nazwiska Ribery, Gotze, Schweinsteiger oraz Robben? Na zmianę jest jeszcze Thiago, a i Muller może grać w pomocy. Mówią Ci coś te nazwiska? Mi wystarczająco wiele o jakości Bayernu.
Pozdrawiam.
0
Sławku, ja oczywiście rozumiem, że mogłeś zjeść literę. Nie chodzi mi personalnie o Ciebie, a o wypowiedzi na tej stronie. Teksty typu: "ja rozumie" , " ja poszłem", "tam pisze", są na porządku dziennym :)
0
Kurde, ludzie dajcie mu szansę. Skąd wiecie jak będzie grał w Barcelonie? Nasz wspaniały "Piket" gra ostatnio taki piach, że żal patrzeć. Już wolę obronę Mathieu i Bartra niż z Pique. Celebryta i nic więcej.Kasę wydaliśmy dużą, ale widocznie ktoś ze sztabu stwierdził, że warto. Oczywiście, mogliśmy starać się o Thiago Silve, ale on w PSG jest szczęśliwy, a plotki gazet jakoby chciał przejść do nas są wyssane z palca. Ponad to kupując zawodników z klubów sponsorowanych przez szejków trzeba się liczyć z gigantycznym wynagrodzeniem dla takiego gracza. I co, przyjdzie Silva i dostanie pensje jak Messi? Zaraz zacznie się płacz, że Leo za mało zarabia i jest smutny.Czas rozliczeń i podsumowań przyjdzie na koniec sezonu.Skoro jesteście pewni, że Mathieu tak zawali nam wyniki w tym sezonie, idźcie postawcie u buka swoje miesięczne wynagrodzenie/kieszonkowe. Nie podoba się? Idźcie kibicować PSG. Mają wszystkich obrońców, których chcielibyście w Barcelonie.
0
Mamy Montoye. Po co nam inne wynalazki? Dajmy pograć i nabrać doświadczenia Montoyi. Xavi, Puyol czy Pique też nie byli od razu zajeb***
0
Czyli co, pierwszego dnia sprzedało się 330 000 koszulek? Nie chce mi się w to wierzyć chyba, że liczmy też Turkish Adidas :D
0
Kto nie "rozumie"? Ty czy ktoś inny? Ludzie nauczcie się raz na zawsze. Pisze się "rozumiem"! Ja rozumiem, ty rozumiesz, on/ona rozumie. Rozumiesz? :)
0
A co się działo na prezentacji? Nie miałem okazji jej obejrzeć
0
Mimo, że jestem przeciwnikiem transferu Mathieu, to myślę, że lepiej aby on grał na obronie niż Masche. Jest wysoki i szybki oraz stosunkowo zwrotny. No zobaczymy. Podchodze sceptycznie ale podsumowań i osądu czas przyjdzie w czerwcu 2015.
0
To jakiś żart?
0
a my dostajemy kary za zakup młodych zawodników...
1
Myślę, że jak uda się go kupić do 50mln to możemy być dumni z Zubiego. Już nie mogę się doczekać prezentacji rudego 102.
...oczywiście żartuję
2
Co by nie gadać na Pereza gościu ma jaja i buduje świetną drużynę.James, Isco, Modric, Di Maria, Kross w pomocy. Cr7, Bale, Benzema i być moze Falcao w ataku + świetna obrona. U nas jedynie porównywalny jest atak i obsada bramki.
A my będziemy kupować Mathieu, ligowego średniaka za 20 baniek bo jest "uniwersalnym graczem".
Ciężko będzie cokolwiek w tym roku ugrać. Wszyscy się wzmacniają na potęgę, tylko my się osłabiamy,
2
Zmiennik za 20mln + podatki? To ja już wolę Bagnacka