0

Reus jest niestety szklany. Z tego co podają prognozy, nie wiadomo czy do września się wykuruje. Niezły gracz ale według mnie aktualnie nie jest nam potrzebny. Priorytetem powinno być wzmocnienie obrony. Dodatkowo przydałby się wysoki i silny napastnik typu Drogba na autobusy.

0

To zamiast transferów obrońców.

9

Aż strach zostać trenerem Barcy :D

0

W przypadku wyrostka to jest zabieg, a nie operacja. Też miałem wycinany 2 lata temu :)

0

Nie czaję zdań:"W Marce wywiad z Vincente del Bosque, który przyznaje, że gwiazdka z jedno mistrzostwo świata";" Luis Van Gaal w pierwszym meczu przeciwko Hiszpano ".Jakie "jedno"?Co to jest Hiszpano?P.S. Przy edycji komentarza wskakują znaczniki html'owe

0

Płacą klauzulę i jest ich. Lubię Albę ale za 90mln możemy go sprzedać :)

1

W tym sezonie miał trochę swoich szans, ale każdego jego wejście było bezbarwne, a bywały mecze, gdzie po jego wejściu pojawiały się dziury w pomocy, a i w obronie dawał z siebie niewiele. Jak dla mnie gościu do wypożyczenia

2

Nie mów hop. Znając Zubiego nie wykluczone, że Rakitic trafi jednak do Atletico

0

To samo napisałem chwilę wcześniej. Po co negocjacje skoro jest klauzula. Obawiam się jednak, że to plotka dziennikarska.

1

Dobra deklaracja bo znasz Zubiego, że albo wcale nie kupi Reusa, albo ogłosi transfer w ostatnich dniach okienka czyli w sierpniu. Do tego czasu możesz tankować ile wlezie :D

0

Nie czaję tych artykułów. Z jednej strony piszecie, że Reus ma klauzulę 35 mln, a później "co teraz pozostaje to rozpoczęcie negocjacji z Borussią, bardziej skłonną do sprzedaży swoich zawodników niż Manchester City". Co ma skłonność Borussi do sprzedaży zawodników? Jeżeli Reus chce przejść, płacimy klauzulę i mogą nas pocałować..

0

Bo on czeka na ten jeden jedyny mecz. Nie wypruwa żył z Tobago, Ani Valencia, ani Realem, ani Atletico bo po co. No nic. Czekamy dalej na ten jeden mecz.

6

"FAKT" podaje, że krystyna z gazowni zostanie nową żoną Zubiego.Tak samo wiarygodne źródło jak AS i Sport

2

Zarówno Neymar jak i Alexis napędzają swoje reprezentacje? A Messi? Jakbym zjadł tyle Laysów i wypił tyle Pepsi co on to też bym nie mógł się ruszyć na boisku.
A tak już na poważnie to zarząd zrobił największy błąd jaki mógł kolejny raz przedłużając z nim kontrakt już teraz i podwyższając pensję. Najpierw trzeba go było zmobilizować do gry. A teraz... czy się stoi czy się leży to 20 baniek ojro się należy

7

Również trzymam kciuki za ich wytrwałość!

0

Jak Cesc odejdzie za 33mln to będzie jakaś komedia. Teraz byle chłopaczyna jest wyceniany na 50-60mln, a jeden z najlepszych pomocników na świecie (w top 15 się na pewno łapie) obliczony jest na 33mln. Śmiać się czy płakać?

0

Nic z tego nie będzie. Nikt nie puści Aguero, a Barcelony nie stać na ewentualny transfer oraz wynagrodzenie dla Kuna.
Bardziej realną i wcale nie głupią opcją jest Eto za darmo

0

Ja bym go brał za zamkniętymi oczami ale bez gwarancji występowania w pierwszym składzie. Pokazał w BPL jak się strzela gole

0

2mln + dobre bunga bunga dla Zarządu Barcy i Cesc jest Chelsea

5

Kurczę, jak Fabregasowi odczepią w końcu te obciążniki z nóg i będzie szybszy od babci co śmiga przez cały autobus widząc puste miejsce to może coś z tego będzie. W tej chwili jego motoryka woła o pomstę do nieba

2

Nie siedzimy i nie odświeżamy tweeta Barcy co kilka sekund, żeby wyłapać newsa. Co do Aguero to na 100% nie przejdzie do nas. Władze Man $ity nie są głupie jak nasze.

1

Alexis to kot. U nas takich piłek grać nie może bo trzeba oddać piłkę Xaviemu, ewentualnie szukać Messiego mimo, że kryje go 5 zawodników. A tak w ogóle to najlepiej, żeby stał na skrzydle i robił Messiemu wolne przestrzenie to jak Leo dostanie kolejną podwyżkę i mu się zachce, podbiegnie pod bramkę przeciwnika

2

Kolejny mecz potwierdzający, że Pedro to dno. On ma chyba managera jak natalia siwiec. Z nikogo na siłę próbują zrobić gwiazdę.

4

Mam nadzieje, że prezydentowi Man City nic się nie stało bo słyszałem, że po przeczytaniu oferty, spadł z krzesła ze śmiechu. Na szczęście turban uchronił go przed urazem głowy przy zderzeniu z podłogą.

1

Nasz zarząd i Zubi to jest jakaś paranoja. Real i inne duże kluby kupują właściwie kogo chcą, sprawdzonych graczy, a my czekamy ch... wie na co, dajemy jakieś śmieszne oferty bo myślimy, że kupimy super graczy za pół darmo. Inne kluby to nie Barca i nie mają takich frajerskich władz i nie oddadzą swoich graczy w promocyjnej cenie.
No nic. Kupiliśmy bramkarza, Zubi wziął premie i to tyle jeżeli chodzi o transfery w tym sezonie.

0

Czy jest gotowy czas pokaże. Wyprzeć z pierwszego składu Xaviego, Iniestę czy Fabsa to ciężkie zadanie. W obecnej sytuacji Sergi Roberto powinien pójść na wypożyczenie lub transfer definitywny z opcją pierwokupu

4

W końcu dobre wieści!

0

Całe szczęście, że Pedro nie jest na sprzedaż. Już się bałem, że w końcu będziemy grali na boisku w 11, a tak zostanie Pedro, który nie gra od wielu lat totalnie nic. Ale cóż, wychowanek..

0

Pojęcie "miliony" jest bardzo ogólnym pojęciem. Myslisz, że teraz PSG sprzedałoby leciwego już Zlatana za 20mln? Przecież temu arabowi by turban spadł z głowy ze śmiechu jakby usłyszał taką ofertę. .

0

Real to by Pedro sprzedał za 50mln patrząc na zeszłoroczne transfery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?