0

Alves powinien poprosić Montoye zeby pokazał mu jak się dośrodkowuje

0

Sorry ale ewedentny karny, powinno byc po meczu...

0

Szkoda, że Pinto więcej mu miejsca nie zostawił w krótkim rogu..

0

no to brawo

0

Piłkarze Barcy stwierdzili, że szkoda im czasu na mecze z takimi amatorami jak Real dlatego woleli odpuścić LM :)

1

Ciesz się, że fartem udało Wam się awansować z Borussią, która nie miała połowy składu...

0

Losowanie było ustawione

0

no to zobaczymy ile warty jest Real

0

lipa, cos czuje ze w polfinale LM bedzie to samo. UEFA nie pozwoli na final dwoch druzyn hiszpanskich, za male wplywy beda i zainteresowanie miedzynarodowe

1

Trochę muszę obalić Twoją teorią o braku sił fizycznych. Według statystyk, aż 6 piłkarzy Atletico jest najczęściej grającymi graczami w BBVA, Atletico gra niemal jednym składem. My wiecznie rotujemy, piłkarze mają szansę odpocząć.
Po prostu naszym się nie chciało, mieli wyj**ne. W pierwszych 20minutach nasi gracze nie wiedzieli gdzie są i co się dzieje. Już po wyjściu na boisko byli zmęczeni?

0

Super Valencia

0

hahaha Basel w 9 już grają

0

Coś Ty, zdjąć Messiego? A co będzie jak focha strzeli? Sergio to chyba myślał, że na treningu jest bo chciał kiwać pod własnym polem karnym zawodników Atletico. Tylko dzięki szczęściu próby te nie skończyły się kolejnymi bramkami

0

To teraz Valencia powinna mieć łatwiej

0

Mówiąc szczerze sam się zastanawiam :) patrząc na grę Alvesa to myślę, że byle chłopiec do podawania piłek potrafiłby celniej dorzucić piłkę pole karne. Koleś trenując od X lat codziennie nie potrafi kopnąć piłki gdzie chce. Kiedyś jak się nudziłem, wieszałem sobie w pustej bramce butelki na sznurku i strzelałem z daleka. Po kilku tygodniach treningów prawie 1/2 strzałów leciała gdzie chciałem. Więc pytanie, co oni robią na treningach? Za co dostają tak gigantyczną kasę? Jak nie umie wrzucić to chociaż nie wstrzeli na pałę piłkę po ziemi, może jakoś wpadnie. Może od liczy, że Messi odbije się od poprzeczki jak kiedyś w Tsubasie i sięgnie piłki :)

0

Tak się zastanawiam, że skoro Alves nie gra nic w obronie i czuje się prawoskrzydłowym w Barcy, zacznijmy grać 3-4-3 i kupmy zamiast Alvesa prawego pomocnika. Tak sobie myślę, że Tata powinien spróbować wariant gdzie Alexis gra na pozycji Alvesa. Może wówczas by coś pograł, a nie wiecznie robił mu miejsce na jego kretyńskie wrzutki i musiał go ubezpieczać na wypadek kontry. Najbardziej mnie bawią te wymiany piłki z Messim. W 99% akcji każdy nawet przedszkolak co widział 3 mecze Barcy wie, że Alves poda do Messiego. Tym bardziej wiedzą to zawodnicy drużyn przeciwnych.
Szkoda, że Krzynówek skończył karierę bo tak mogliby sobie razem "POKOPAĆ" w jakiejś okręgówce

1

Jeżeli sankcje nie zostaną uchylone, ja bym spisał kolejny sezon na ewentualną porażkę i dał szansę młodzieży. Przy okazji sprzedałbym kilku zawodników typu Alves, Mascherano itd. Po co ich opłacać.
Młodzież nie będzie miała szans wypłynąć jeżeli ciągle mamy kupować zawodników, nie dając szans na ogranie naszym wychowankom. Kto w tej chwili ma szanse pograć? Montoya? Sergi Roberto? Tello? Przecież oni wszyscy razem wzięci nie zagrali tyle minut co np. bezproduktywny i beznadziejny Alves

0

Może czasami trzeba pokazać, że ma się jaja i zdjąć Leo z boiska. Jest to genialny piłkarz ale to nie był jego dzień.

0

Żenada. Graliśmy jedno wielkie gówno

0

ja pierd

3

Obawiam się, że skoro Borussia już tyle zmarnowała, nie zdoła nic strzelić w końcówce lub co gorsza straci gola z d...
Mam nadzieję, że Martino ogląda ten mecz żeby wyciągnąć wnioski na mecz w finale Pucharu

0

Prawie taka jakość jak u nas Sergi Roberto :)

5

Przydałby się nam taki bramkarz jak Casillas. Gdyby nie on RM byłby już poza ligą mistrzów

1

jak on tego nie strzelił...

0

Hazard zszedł z kontuzją w pierwszej połowie więc raczej szczęścia Ci nie da

1

Tak jak piszecie od 1 minuty powinien zagrać Alexis, na prawym skrzydle lub na środku ataku. Barca powinna więcej strzelać z daleka. Jak pokazał mecz Atletico z Realem strzały z daleka zawsze mogą po rykoszecie znaleźć drogę do bramki

0

Patrząc na fart Realu, to jeśli odpadniemy z Atletico, to Real na nich trafi, a za żółtka w środowym meczu, z Realem zagra Atletico bez połowy podstawowego składu :)

0

"Ze względu na nadmiar żółtych kartek pauzować musi Jordi Alba"
A czytać to w szkole uczyli?

1

Fajnie zdjęcie Krzynówka w białej koszulce masz w awatarze.

0

W takim razie Barcelona powinna nie puszczać swoich zawodników na mecze towarzyskie kadry itd. W razie kontuzji nie możemy wzmocnić składu więc nie możemy ryzykować...
Niech jeszcze nałożą nam zakaz przenoszenia piłkarzy z drużyny B.
Niech w ogóle zabronią nam grać w piłkę to wszystkie lamusy będą szczęśliwe. Ja rozumiem frustrację, że od wielu lat Barca jest wielka, ale nagonka w ostatnim czasie to jakieś przegięcie.
Co by się nie działo w 100% poprę działania Barcy, nawet gdybyśmy mieli zbojkotować udział w LM w przyszłym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?