jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hmm jeżeli tak twierdzisz to myślę, że za występy w tym sezonie zarówno Messi jak i Pedro powinni się pożegnać z klubem.
Alexisa można lubić za jego nieustępliwość i wolę walki. Chłopak jest wszędzie wielokrotnie uzupełniając luki tworzone przez Alvesa. Najlepiej grał gdy nie było Leo podczas jego kontuzji.
Fakt, potrafi marnować 100% okazje, a oglądałeś ostatni mecz ligowy City? Aguero potrafił zmarnować lepsze sytuacje niż Sanchez...
Według mnie to wylotu są Song, Alves, Pedro, Dos Santos, Affelay, Cuenca, Pinto. Zastanowiłbym się nad Fabsem gdyby dawali podobną kasę co dostał Real za Ozila. Tello dałbym więcej pograć.
0
To tak jakby to FAKT podał. Podobna wiarygodność :)
0
A Ty skąd masz takie newsy? Dzwoniłeś do Lucho czy na kebabie wczoraj razem byliście i się wygadał? :)
0
no comment
1
Nie mówcie mi, że nasi zawodnicy nie mają w meczu chociaż kilku okazji na oddanie dobrego strzału bo padnę ze śmiechu. Po prostu nasi gracze nie ćwiczą tego na treningach. Wiecznie próbujemy wjechać z piłką do bramki. W polu karnym przeciwnika stoi często 4-6 zawodników, a my się dalej pchamy. 6 zawodników = 12 nóg od których może odbić się piłka i niespodziewanie zmienić kierunek. To samo wrzutki Alvesa. Skoro udało mu się już wbiec w pole karne, niech wali choćby na pałę ale po ziemi a ni w kosmos. Jestem świecie przekonany, że strzeliłby już ponad 10 bramek w tym sezonie (lub chociaż by wypracował samobóje) .
Nasza taktyka od kilku lat polega na tym samym, wolnym bezsensownym klepaniu piłki. Nie ma rozgrywania z pierwszej piłki i wychodzenia na pozycje. Brakuje ruchu. Jest zbyt dużo asekuracji.
Xaviemu bardziej zależy żeby mieć 100% skutecznych podań niż 10 kluczowych
1
Największym problemem w grze Neymara jest to, co i w grze Alexisa - hasło, które od kilku lat dominuje w opisie gry naszych napastników - tworzenie wolnej przestrzeni. Obaj skrzydłowi są przyklejeni do linii bocznej boiska. Mówiąc szczerze nie wiem po co. Niby ich zadaniem jest wyciągnięcie obrońców przeciwnika ale oni i tak nie wychodzą bo wiedzą, że zaraz nadbiegnie Alves, dostanie piłkę, o kolejny raz wyśle piłkę na poszukiwanie piłki Ramosa po pamiętnym karnym :)
A tak na serio zauważcie, że Neymar niemal nie strzela z daleka. Jak Real ograł Atletico w Pucharze? No właśnie strzałami z daleka. Zawsze można liczyć na jakiś rykoszet czy coś.
3
To wszystko pikuś. Roni był jedyny i niepowtarzalny i myślę, że drugiego takiego magika za życia nie ujrzę.
0
ale duże może więcej :)
0
Mam nadzieję, a jak nie to może być Adriano. Mówiąc szczerze to jakoś Alba cichaczem pół sezonu stracił na tych kontuzjach mięśniowych.
1
Fajnie jakby Neymar i Pique wrócili na mecz z Atletico.
Chciałbym, żeby Barca spróbowała kiedyś wariantu:
Iniesta Neymar Alexis
Messi
Sergio Mascherano
Alba Pique Bartra Alves
Pinto
Messi nie musiałby tak dużo biegać, a mógłby w swoim stylu zagrywać piłki za plecy obrońców, lub wjeżdżać kombinacyjnie w pole karne - miałby więcej miejsca.
Sergio i Mascherano czyścili by tyły
0
Alba większą część sezonu spędził na leczeniu kontuzji. W zeszłym sezonie w Barcy i reprezentacji go zajechali. Przydałby się na ostatni mecz oj przydał.
1
Ja już skończyłem drugie śniadanie i 3 kawę, a dalej nie ma przeglądu prasy ;/
0
Jeżeli dając z siebie wszystko, drużyna mająca takich zawodników i taki budżet, nie może pokonać Elche broniącego się przed spadkiem to nie mam pytań. Z taką grą to wyjście z grupy w LM będzie sukcesem
0
Wychodzi gra "fałszywą 9". Mamy niby napastnika i niby strzelamy gole.
0
Niestety czuje ze Altelico wygra swoj mecz, my niestety nie ;/
0
Malaga strzeliła!!
0
Coz tego. My chcemy mieć mistrza, oni nie spaść do niższej ligii.
0
Leo why?
2
To jak nazwać to co gra Messi? Akurat Sanchez tyra zarówno w ataku jak i obronie.
0
Ale pech
0
Losy mistrzostwa leżą w rękach Barcy. Jak wygra 2 mecze to będzie mistrzem
0
Hahah kto ciągle sprzedaje Sancheza? Aguero z 1m nie trafił do pustej bramki..
4
Co za różnica co Real wygra, a co nie. Jak wygrają LM to dlatego bo na nią zasługują. Co za różnica czy zdobędą decime w tym roku czy za kilka lat. Dla mnie liczy się Barca i jej wyniki, a nie czego Real nie zdobędzie.
0
Przede wszystkim wygrajmy pierw z Elche bo jak pokazały mecze w tym sezonie, najgorzej gramy z ogórkami.
0
Mam nadzieję, że wygramy z Elche i losy mistrzostwa rozstrzygną się na CN. Atletico pokazało już, że umie grać z Barcą. Mam nadzieję jednak, że w końcu uda nam się wygrać. Forca Barca!
0
Brałbym go z otwartymi rękami ale według mnie to kolejne medialne spekulacje. Zresztą w związku z naszymi potrzebami porządnych zakupów w tym okienku, takich spekulacji będzie całe mnóstwo. Fajnie jakby do nas przyszedł, byłby to bramkarz na lata, już doświadczony w LM, LE i BBVA. Czego chcieć więcej?
0
haha już widzę jak Lucho sadza Leo na ławce. Kolejnego dnia będzie mógł spakować walizki i opuścić Barcelonę
1
Jak takiego Messiego obserwują koledzy z drużyny i widzą, że Messiemu się płaci za przebiegnięcie 6km w meczu 25mln, to ci co zarabiają "jedynie" 15mln, limit biegania wyczerpią już w pierwszej połowie.
Swoją drogą ciekawe jakby grał Alves jakby za każdą zjeb** wrzutkę zabierali mu część wynagrodzenia. Może by się chłop zmobilizował
0
Zobacz kto jest naszym głównym sponsorem na koszulkach. Prezesem firmy raczej nie jest Polak ;)
0
Enrique specjalnie się z Celtą podłożą żeby Tata przypadkiem nie zdobył mistrzostwa bo jeszcze zostanie na kolejny sezon :)