jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba, Bartra, Alexis?chyba nie oglądałeś spotkań z udziałem tych panów
0
Wszystko ma swoje pozytywy. Dzieki decyzji FIFA nie będzie transferów, będzie więcej kasy w Klubie więc Leo może już smiało dreptać do Klubowych biur po podwyżkę, bo za mało mu płacą za dreptanie po boisku.
Niech mi daje 1% swojej miesięcznej pensji a ja będę z nim na barana po boisku biegał...
0
Pokaż mi innego obrońcę co gra 2 mecze w sezonie i jest stale w najwyższej dyspozycji. Jak Bartra grał świetnie, wrócił pomocnik Mascherano i Bartra prawie pół roku nic nie grał
0
Rafinha wróci z wypożyczenia
0
bo jest imbecylem
0
Brawo Pinto!
1
Każdy wiedział, że Alves w tej akcji odda piłkę do Messiego, nawet mój pies
0
Alexis za Messiego i jedziemy
0
Czemu Neymar tak mało strzela z dystansu?
P.S. Alves burak
0
Marc!
0
Sergio powinien zjeść paczkę Snickersów za to co gra od kilku spotkań
0
0
hhahahah wrzutki na naszego giganta Leo. Panie Martino, kończ waść, wstydu oszczędź
1
Jedyny nasz obrońca na poziomie, Alba!
0
Patrząc na obecny styl naszej gry (same wrzutki) mam pytanie po co sprzedaliśmy Toure oraz Zlatana?
0
Oglądanie Fabregasa ma jedną zaletę. Nie trzeba włączać trybu slowmotion. On jest stale włączony przy jego grze...
0
Dani po prostu stara się wstrzelić piłkę dalej w kosmos niż Ramos przy pamiętnym karnym
1
Ja słyszałem, że Zubi zagra w finale na dwóch pozycjach jednocześnie - stopera i bramkarza. Za młodu tak się grało, kto bliżej bramki to broni :)
0
Masz rację. Odmienił los, przegraliśmy 2 mecze w beznadziejnym stylu
0
Podajesz suchą statystykę. Wspomnij jeszcze nie odgwizdanego ewedeintnego karnego dla Granady gdzie Masche mógł dostać czerwoną kartkę oraz akcję, którą w końcówce 1 vs 1 przegrał napastnik Granady. Ile tych naszych strzałów było aż tak groźnych?
0
Czemu Alexis nie grał od początku? w 10 minut ma już 3 kluczowe podania, Fabs 0
0
u Taty bez zmian..
0
Niech nasi piłkarze nie wychodzą na drugą połowę jak im się nie chce. Kolejny raz męczymy się z drużyną dołu tabeli. To pokazuje w jakim miejscu znajduje się nasza drużyna...
Szkoda, że wygląda na to, że w ciągu 7 dni mamy szansę przegrać wszystko - odpadlismy z LM, przegramy ligę po przegranej z Grandą i puchar po porażce z Realem. To będzie istny rekord..
0
Pinto to jakaś żenada.
Jak nam Fifa zablokuje transfery na kolejne 2 lata to jakaś masakra.
0
Co Neymar zrobił?!
0
Dlaczego Montoya tak rzadko gra w tym sezonie?
0
Fabregas weź, przeproś, podziękuj i zejdź na ławkę..
0
Alves powinien poprosić Montoye zeby pokazał mu jak się dośrodkowuje
0
Sorry ale ewedentny karny, powinno byc po meczu...
0
Szkoda, że Pinto więcej mu miejsca nie zostawił w krótkim rogu..