0

Alba, Bartra, Alexis?chyba nie oglądałeś spotkań z udziałem tych panów

0

Wszystko ma swoje pozytywy. Dzieki decyzji FIFA nie będzie transferów, będzie więcej kasy w Klubie więc Leo może już smiało dreptać do Klubowych biur po podwyżkę, bo za mało mu płacą za dreptanie po boisku.
Niech mi daje 1% swojej miesięcznej pensji a ja będę z nim na barana po boisku biegał...

0

Pokaż mi innego obrońcę co gra 2 mecze w sezonie i jest stale w najwyższej dyspozycji. Jak Bartra grał świetnie, wrócił pomocnik Mascherano i Bartra prawie pół roku nic nie grał

0

Rafinha wróci z wypożyczenia

0

bo jest imbecylem

0

Brawo Pinto!

1

Każdy wiedział, że Alves w tej akcji odda piłkę do Messiego, nawet mój pies

0

Alexis za Messiego i jedziemy

0

Czemu Neymar tak mało strzela z dystansu?

P.S. Alves burak

0

Marc!

0

Sergio powinien zjeść paczkę Snickersów za to co gra od kilku spotkań

0

0

hhahahah wrzutki na naszego giganta Leo. Panie Martino, kończ waść, wstydu oszczędź

1

Jedyny nasz obrońca na poziomie, Alba!

0

Patrząc na obecny styl naszej gry (same wrzutki) mam pytanie po co sprzedaliśmy Toure oraz Zlatana?

0

Oglądanie Fabregasa ma jedną zaletę. Nie trzeba włączać trybu slowmotion. On jest stale włączony przy jego grze...

0

Dani po prostu stara się wstrzelić piłkę dalej w kosmos niż Ramos przy pamiętnym karnym

1

Ja słyszałem, że Zubi zagra w finale na dwóch pozycjach jednocześnie - stopera i bramkarza. Za młodu tak się grało, kto bliżej bramki to broni :)

0

Masz rację. Odmienił los, przegraliśmy 2 mecze w beznadziejnym stylu

0

Podajesz suchą statystykę. Wspomnij jeszcze nie odgwizdanego ewedeintnego karnego dla Granady gdzie Masche mógł dostać czerwoną kartkę oraz akcję, którą w końcówce 1 vs 1 przegrał napastnik Granady. Ile tych naszych strzałów było aż tak groźnych?

0

Czemu Alexis nie grał od początku? w 10 minut ma już 3 kluczowe podania, Fabs 0

0

u Taty bez zmian..

0

Niech nasi piłkarze nie wychodzą na drugą połowę jak im się nie chce. Kolejny raz męczymy się z drużyną dołu tabeli. To pokazuje w jakim miejscu znajduje się nasza drużyna...
Szkoda, że wygląda na to, że w ciągu 7 dni mamy szansę przegrać wszystko - odpadlismy z LM, przegramy ligę po przegranej z Grandą i puchar po porażce z Realem. To będzie istny rekord..

0

Pinto to jakaś żenada.
Jak nam Fifa zablokuje transfery na kolejne 2 lata to jakaś masakra.

0

Co Neymar zrobił?!

0

Dlaczego Montoya tak rzadko gra w tym sezonie?

0

Fabregas weź, przeproś, podziękuj i zejdź na ławkę..

0

Alves powinien poprosić Montoye zeby pokazał mu jak się dośrodkowuje

0

Sorry ale ewedentny karny, powinno byc po meczu...

0

Szkoda, że Pinto więcej mu miejsca nie zostawił w krótkim rogu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?