jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem Wam, że nawet jak wygramy w GD to ciężko będzie zostać mistrzem. Ten 1pkt straty może okazać się decydujący. Mamy zdecydowanie trudniejszy terminarz do końca sezonu. Real ma głównie ogórki. Jedyne mecz gdzie Real może zgubić punkty to mecze wyjazdowe z RSSS oraz Sevillą.
0
ale gramy, ale gramy!
0
widzieć manitę bo prowadzimy z Osasuną walczącą o utrzymanie.. co za skrót myslowy?
0
Ale Golaaaaaaaazo
0
Widzę, że Iniesta będzie musiał się dwoić żeby grać zarówno w pomocy jak i w ataku
0
Nie wiem po co Alves wykonuje takie gesty do publiczności. Dzieki tym kibicom, nawet "piknikom" on zarabia grubą kasę. Brak szacunku.
0
Sergi Roberto złamał linię spalonego przy tym golu. Po co Tata tego łamage wpuszcza. W ataku nic nei daje, a w obronie też zawala
0
eh szkoda
0
Gra Mascherano to był dzisiaj kosmos. Chciałbym zobaczyć jego statystyki
0
omg Alexis :(
0
No to w nieuznanych karnych 1-1
0
Ma ktoś telefon do Martino? Muszę zadzwonić i powiedzieć, że mu 3 zmiany zostały
0
Kurde jakby Iniesta miał strzały jak CR7 to by była masaka :)
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Neymar w 2 połowie nie istnieje. Czemu Tata nei reaguje? Ma Alexisa i Pedro
0
Ależ parada!
0
ale pech
0
hahahahha eksperci na Canal+ sport są nieźli :)
0
Świetna pierwsza połowa. Zabrakło skuteczności. Szkoda, że nic nie strzeliliśmy
0
Jakim cudem wielki i ciężki Kompany jest szybszy niż Neymar?
0
Czemu nie walił?
0
ale obrona!
0
To się nazywa bomba!
0
Z tą przestarzała drużyną to bez przesady. Zobacz ilu mamy cały czas dość młodych graczy jak na piłkarzy (27 lat i ponizej): Alba, Alexis, Messi, Neymar, Pedro, Fabregas, Pique, Busquest. Do składu dobijają się Bartra, Rafinha, Deulofeu To jest stara drużyna? Za chwile przyjdzie młody bramkarz za Valdesa, odchodzi Puyol, być może odejdzie Alves. Najstarszy zostanie Xavi i 29 letni Iniesta.
Brakuje chęci, ambicji i trenera z jajami. Mamy naprawdę stosunkowo młody skład. Na dobrą sprawę większość zawodników jest w stanie grać na poziomie jeszcze przez 5-7 lat
0
Byłeś kiedyś na Camp Nou? Jak mówisz nie dla nowego stadionu to za kilka lat, na CN nie wejdą kibice bo będzie groziło zawaleniem. W TV stadion wygląda dobrze bo są nowe krzesełka itd. Sam obiekt i korytarze, schody są mega przestarzałe. Nawet niektóre kluby Ekstraklasy mają nowocześniejsze stadiony niż FCB, ale krzykacze tacy jak Ty, będzie rzucali puste hasła, na które rozsądni ludzie i tak nie zwrócą uwagi
0
Xavi, skończ waść, wstydu oszczędź..
0
Masakra. Co się dzieje w tej druzynie
0
Neymar..
0
Nie ważne.
1
Kolejny raz jakaś bzdura. Znowu polowanie na zawodników nie do wyjęcia jak Silva lub którzy nie chcą zmienić klubu - Agger. Kolejne okienko transferowe prześpimy i będziemy marzyć o tych zawodnikach, aż zakończą kariery piłkarskie.
Skwituję naszą politykę transferową kawałem:
Rozmawia dwóch kumpli o fajnej lasce
- wiesz.. chciałbym znowu ją mieć.
- A co już ją miałeś?
- Nie, już kilka razy chciałem