jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ahaha znowu Alexis
0
w końcu
0
ja pierdl
0
kupmy napastnika a niech Leo zastąpi Xaviego. Kiedyś zresztą był o tym artykuł na tej stronie
0
zal.cat
0
brawo...
0
Alexis dzisiaj beznajdzieja, Messi również. Szkoda, że nie ma Neymara może by coś powalczył
0
Szkoda straty punktów z takimi ogórkami
0
alez Tello jest słaby. Boi się iść na piłkę
0
taaaaaaaaaaaa
0
a gdzie Cuenca?
0
Głupia prowokacja. Nie udała Ci się. Zasłużył w tym roku i należy docenić klasę CR7, a że płakał? To tylko ujście wielkich emocji związanych z ukoronowaniem jego trudu związanego ze zdobyciem nagrody ale zwykłe ludzkie wzruszenie. To jeszcze młody chłopak.
0
Ludzie Wy słuchacie za co ta piłka? Wy się już podniecacie, że dla Leo lub CR7. Przeczytajcie wczorajszy wywiad. Pele miał nie mówić ale na konferencji się wystrzelał dziennikarzom, że on dostanie ZP za zasługi, a CR7 za ostatnio rok, bo mieli przygotowania do gali i wszystko już było jasne.
0
Jednak. Pele się wczoraj wystrzelał. On dostanie nagrode za zasługi, a CR7 zwykłą złotą piłkę
0
To jest właśnie polityka Zubiego.
Lepiej nie dać podwyżki miesięcznej np 20 tys dolarów, a wydać na obrońcę 30mln.
Ciekawe co Zubi miał z matematyki
0
Najładniejsza bramka to zdecydowanie ta Zlatana. AMAZING :)
0
Ciekaw jestem kto zdobędzie ZP. Rozsądek podpowiada mi, że CR7, serce że Leo :)
Czy zasłużył? A czy w regulaminie ZP jest takie pojęcie, że trzeba głosować na tego kto zasłużył? Tutaj wychodzą osobiste sympatie, a także wizerunek piłkarza kreowany przed media. Myślę, że duża części głosujących nigdy nie wiedziała Leo czy CR7 na żywo podczas meczu. Nie stanęła również do walki przeciwko nim.
Co by nie mówić to niesamowite, że 2 graczy jest tyle lat na podium. Ale dla nas kibiców to lepiej - obaj się nakręcają swoimi wyczynami do podnoszenia sobie poprzeczki, do bicia kolejnych rekordów, do rywalizacji.
0
Będą TOTY w Fifie :)
0
Nie wiem po co chcecie zmieniać Alexisa skoro do niego nie są posyłane piłki z pomocy. Wszystko znowu idzie przez Alvesa. Wolę jak Montoya grał.
0
Ja uważam, że to świetna decyzja. Trio Pedro, Cesc i Alexis świetnie grali w ostatnich meczach, a na podmęczonego rywala można wpuścić Neymara i Messiego. Jaka to siła to sami wiecie.
0
To jest Manche$ter City :)
0
Na mecz z Atletico wystawiłbym ponownie atak Pegro, Cesc oraz Alexis. Messiego wpuściłbym w drugiej połowie od ok 60 minuty na podmęczonego przeciwnika.
Pamiętajmy, że Messi prawie 2 miesiące nie grał. Powinien być stopniowo wprowadzany do drużyny. W ostatnich tygodniach, zarówno Pedro jak i Alexis są w formie więc można dać im szansę.
Cesc jest w wysokiej dyspozycji już o dawna.
0
Nie zgodzę się z Tobą. Jak będzie grał Neymar i Messi to Pedro musiałby grać na prawym skrzydle gdzie nic nie pokazuje. Tam jest pozycja Alexisa
0
Messsssssssssssi
0
powiedziałeś nie w czas :D
0
Wydaje mi się, że prasa szuka nagonki na tego Di Marie. Koleś poprawił sobie wacka, a prasa szuka sensacji. Chyba boli ich, że Bale nie gra w każdym meczu od 1 minuty. Ale to problem Madrytu, nie nasz.
Cieszy powrót Leo. Powinien zagrać w dzisiejszym meczu tak do 60 minuty.
Wystawanie ataku Neymar, Leo, Alexis jest dobrym pomysłem ale dopiero na Atletico. Tata powinien oszczędzić ich na nadchodzący, arcyważny mecz
0
Fajnie, że wróciła Messiemu dynamika i start do piłki. Mam nadzieję, że nie będą go już dotykać kontuzje bo motorycznie wygląda nieźle.
Valdes jakiego babola puścił :) oby to się w meczach o stawkę nie powtarzało
0
link nie działa
0
Przeszedł huragan Pedro i na boisku zostały zgliszcza :)
0
A zmiany to my już wszystkie wykorzystaliśmy?