0

Póki co najbardziej zawodzi mnie Neymar. Swój najlepszy okres w Klubie miał gdy Leo był kontuzjowany. Aktualnie Ney gra piach. Przy tylu okazjach, które wczoraj miał, zawodnik kupiony za tak grubą kasę nie tyle musiał co miał cholerny obowiązek chociaż 3 wykorzystać.

0

no szkoda,spuchli

0

Drukujemy drukujemy

0

nie bylo spalonego

0

to po meczu

1

Adriano nieźle radzi sobie w ofensywnie, zwłaszcza jego strzały z dystansu robią różnicę, ale za słabo gra w obronie. W ostatnim meczu na Anoeta totalnie odpuścił krycie przy bramce. Nawet ktoś tu w komentarzach wrzucał filmik z jego zachowania. Nie wygłupiajcie się z tym mundialem :)

0

Może trener Orest Lenczyk się skusi. Ten to dopiero potrafi wiąche posłać, aż Xaviemu itd w buty pójdzie :)

0

Patrząc na to ile sytuacji Alves marnuje w każdym meczu, może Tata wystawi Messiego na prawej obronie, a Vidala na szpicy :)

0

Jezu ludzie jak Wy macie pełne gacie. Real złapał formę, my coroczny dołek. Fakt, brakuje nam ambicji i zapału ale to wina zarządu bo już w poprzednim sezonie trzeba było przewietrzyć szatnię. Nie oszukujmy się, jakie wyzwania mogą mieć zawodnicy, którzy zdobyli już wszystko. Teraz zostaje kwestia stablizacji i dobrego wynagrodzenia.
Ja bym jednak nie skreślał Barcy. W dalszym ciągu walczymy na 3 frontach, być może forma przyjdzie w kolejnych tygodniach. Wówczas znowu wszyscy będą piali jaki to Barca wspaniała, cudowna.
Większość z Was zachowuje się jak chorągiewki na wietrze. Wasze nastroje zmieniają się o 180 stopni po każdym meczu.
Więcej luzu i wiary w Barce! Pokażcie, że jesteście prawdziwymi kibicami, na dobre i na złe.

0

Zgadzam się, te filmiki z treningów są tak emocjonujące, że dałbym motyw muzyczny z filmu "Szczęki"

0

hahahaa nie wiem. Ale go wyhaczyłeś :) Chyba jakiś tik nerwowy

0

tak jak napisałeś: "i tak i nie" :) każdy mecz Realu z Atletico jest inny. Znowu się Pepe lub Ramos złapie się z Costą i obrona będzie dziurawa bez jednego obrońcy. Nie liczyłbym jednak na przegraną Realu. Tak naprawdę w dalszym ciągu wszystko zależy od nas. Trzeba wygrać z Realem na SB i będzie szansa walczyć o mistrza (o ile znowu nie pogubimy pkt po drodze).

0

wiesz, tam jest poziom podstawówki max gimnazjum więc strzelil focha i ch*** :) napisał prawdę, a oni się burzą. Może niech w ogóle w Faktach TVN wystosuje oficjalny komunikat do obrażonych haladzieci. Określenie to dotyczy pewnej grupy hejterów. Jeżeli ktoś się nie czuje haladzieckiem to po co się wychyla.

0

Nie tylko on, jeszcze Ishizaki z Tsubasy :)

0

Myślę, że zdecyduje się za zakończenie kariery. Bez sensu byłoby zmieniać teraz klub, przeprowadzać się na rok lub dwa aby pokopać jeszcze piłkę, tym bardziej, że nie jest powiedziane, że pomyślnie przejdzie testy medyczne do nowego klubu.

0

po co siedzisz na stronie Barcy? Idz trolluj na stronie swojego klubu, chyba ze jak widać jesteś w większym stopniu antyfanem Barcy, niż fanem Realu. Jakoś po wtopach Realu nie widziałem Cie na tej stronie.

0

O czym Wy debatujecie. Mamy 3 pkt straty do Realu. "Wystarczy" wygrać z nimi na Bernabeu i wygrać wszystkie pozostałe mecze i mamy mistrza.
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Pokutuje brak transferów w letnim okienku (poza Neymarem, który póki co zawodzi poza kilkoma dobrymi meczami). Już o tym pisałem, że potrzebujemy 2 obrońców, pomocnika i napastnika. Szkoda, że Rossel wolał zrobić złoty strzał na transferze Neymara żeby się nachapać przed odejściem niż uczciwie załatwić transfer Neymara bo tak byłaby kasa na obrońcę.

0

Źle się dzieje. Być może Tata zbytnio eksperymentował ze składem ale przy takich zawodnikach ich obowiązkiem było wygrać ten mecz. Zabrakło chęci, zapału. RSSS zjadł nas ambicją.
Może nasi piłkarze nie załapali, że chodziło o "gryzienie trawy", a nie palenie trawy bo nasi zagrali w zwolnionym tempie jak po dobrym joincie.

0

Wydaje mi się, że potrzebujemy przewietrzenia szatni po sezonie. Jestem gotów poczekać na zbudowanie nowej drużyny nawet 3-4 sezony bez trofeów jeżeli znowu wrócimy i będziemy dzielić i rządzić na świecie.
Najgorsze jest to, że sami sobie zablokowaliśmy. Nasi gracze mają lukratywne kontrakty do końca kariery. Oni nic nie muszą, żeby zarabiać w tydzień tyle, co większość z nas nie zarobi przez całe życie.
Tutaj leży problem. Kontrakty powinny być podpisywane w zależności od wyników - jak praca przedstawiciela handlowego. Niska podstawa, ale można ładnie zarobić realizując cele.
Szkoda, że nie zatrudniliśmy jakiegoś szkoleniowca z jajami bo widać w szatni jest towarzystwo wzajemnej adoracji.
Na dobrą sprawę potrzeba nam z 2 obrońców, prawego i środkowego, wysokiego i silnego napastnika (choćby taki Vela) oraz defesywnego pomocnika skutecznie konkurującego z Sergio - niestety Song za mała presję na nim wywiera

0

3 brami w 25 minut? chłopie nie bądź śmieszny

0

ja pierd****

0

co my gramy..

0

Musi wejść Cesc lub Xavi za Songa. Neymar widać obawia się o swoje zdrowie. Powinien wejść Alexis bo Ney nie pracuje w defesywie.

0

Ney nic nie musi. Ney może.
Dla Ciebie to PAN Ney!

0

Challenger - Alexis podawał w poprzek boiska, a nie wzdłuż.

0

Zgadzam się z Twoją opinią. Neymar wszedł na ostatnie minuty, na wykończonego przeciwnika grającego w 10. Alexis miał inne zadania i wywiązywał się z nich dobrze. Przez to, że Alves tyle czasu spędzał z przodu, Alexis zabezpieczał jego pozycję i wracał się na atakami Man $ity.

0

A niech pogra jeszcze z rok chociaż fajnie jakby zmienił otoczenie na bardziej wymagający klub

0

Dla Pana Gutiego polecamy maść na ból d..... Gracz z niego był przeciętny, a jak widać człowiek niezrównoważony.
Patrząc na całokształt sędziowania, to my powinniśmy wszędzie się pluć, że nasz oszukano, nie uznano bramki gdzie ewidentnie nie było spalonego oraz nie podyktowana karnego po ręce Clichy'ego.
Mam to gdzieś. Ważne żebyśmy wygrali LM choćby sędziowie strzelali za nas bramki

0

dzięki Geble, właśnie o to zachowanie mi chodziło

0

Z tym, że byliśmy zdecydowanie lepsi to bym nie przesadzał. Zdecydowały detale. Można by sporo gdybać jakby się mecz potoczył gdyby MC wykorzystał chociaż jedną ze swoich okazji gdy grali jeszcze w 11.
Cieszy zwycięstwo ale nie popadajmy w hurraoptymizm bo został jeszcze rewanż i Valencia pokazała, że wcale Camp Nou nie jest takie straszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?