jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique 1 raz na spalonym :) jak rasowy napadzior.
Jakoś statystyki Alexisa nie oddają obrazu jego gry. Wydawało mi się, że miał więcej odbiorów. Na pewno w wielu więcej sytuacjach w obronie uczestniczył niż w 2.
0
N no Piquet obronil. Ale niech już wraca Valdes.
Kurde słaba końcówka
0
K*wa co zagrał Pedro? Zabrał Gola..
0
ale goooooooooool
0
hahaha co zagrał Alexis
0
Powiedziałeś nie w porę :D
0
hahah ale drybling Neyaa
I tak Alexis dzisiaj wymiata. Nie wiem co on bierze:)
0
Ney chyba za dużo w fifę gra :D
0
Alexis jest wszędzie
0
Hmm wymieńmy się. Niech dadzą za Pique Kompanego + Aguero
0
powiedziałeś w dobrym momencie :)
0
ahahah 3:2
0
Wolę modelki na wybiegu :)
0
Śnieg czy tam grad zasypał boisko. Przerwali mecz i odśnieżają murawę. Trochę to potrwa bo robią to łopatami ręcznie :)
0
Stinger
I kto miał rację kolego? Przerwali mecz w Stambule :)
0
Niedługo linii bocznych nie będzie widać
0
Hahaha w Stambule śnieg sypie. Juz biało na boisku :) Ciekawe co zrobią, czy przerwą mecz
0
Obawiam się, że przy grze pary Pique Masche podobnie byśmy dostawali
0
Zachował się w tej sytuacji jak CR7. Podobnie się poruszał i uderzenie również najwyższa klasa.
0
I tak nikogo nie kupimy
0
Nikogo nie sprzedamy i nikogo nie kupimy. Jestem i tym przekonany. Będzie jak zawsze i po gorszych meczach w lutym/marcu znowu zacznie się życie letnimi wzmocnieniami.
0
Ciekawe kogo zastąpi w Chelsea. Też będzie czekał z 4 lata na debiut.
Jak ma tak mało cierpliwości to niech spada. Skończy jak większość młodziaków, która odeszła z Barcelony w poszukiwaniu pieniędzy.
0
Mi się pokazuje, że jest remis po 39,8%.
Wklejajcie ten link w różnych przeglądarkach wtedy można głosować kilka razy :)
0
No tak, Pedro by wszedł i pozamiatał jak we wszystkich pozostałych spotkaniach od około 3 lat...
Jedyną korzyścią jego wejścia było przesunięcie Fabsa do pomocy
0
jest Fabs
0
Po co nam ktoś. Mamy naturalnego zastępcę Xaviego .. tak tak, tego co gra jako fałszywy napastnik..
0
Oddajmy wszystkich za darmo. Xavi I Pique będą grać do 40 stki
0
Zaczyna się. Skrzywdziła nas decyzja sędziego, za długa trawa, za śliska itd. Zaczyna się jak gadanie za Tito. Ta drużyna potrzebuje krytyki bo taki np. Xavi czy Pique to mają wyjeb***. Zdobyli już wszystko co mieli do zdobycia i im nie zależy. Dajmy szansę młodzieży! Nawet jak mamy mieć 1 sezon bez żadnych trofeów.
0
Tu nie chodzi o przegranie jednego meczu. Chodzi o całokształt. Nasi GWIAZDORZY mają 0 ambicji. Przez cała drugą połowę nie oddaliśmy choćby 1 celnego strzału. To jak chcieliśmy choćby zremisować? Od początku sezonu graliśmy słabo ale wyniki broniły drużynę i trenera.
Fart się skończył, a my nie gramy nic, totalne 0.
0
Xavi Hernandez poszukiwany. Widziany ostatnio w tunelu wejściowym na San Mames. Od tej pory nie wiadomo gdzie się podział.