0

Podziwiam Alvesa za jego konsekwencję. Mi by się już znudziło widząc, że od conajmniej półtora roku nie potrafię wrzucić piłki w pole karne.
Powinien przeprosić, spakować walizki i wyjechać do Paryża za dobre pieniądze

0

Podoba mi się Pedro w tym meczu

0

Będą jeszcze zmiany u nas? Tello powinien wejść za Fabsa

0

Muszę zapisać sobie tą datę. Messi wrócił się za straconą piłką.

0

hahaha a temu co zimno,że tak się do Leo przytula?

0

hahahahahahahahahahaha

0

Powiem Wam, że jak kupimy braci Tachibana (tych z tsubasy) i będą wybijać się do poprzeczki do wrzutek Alvesa, to może coś z tego będzie

0

tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą :D

0

Co sie co sie co sie staooo? za co czerwo?

0

wtf? za co czerwo?

0

BUSSSSSSSSSSI

0

whahahaha oni mają groźniejsze sytuacje z przypadkowego wybicia piłki niż my z gry

0

"Sędzio kartkę daj" lalalalala ooo przybiegł Xavi :D

0

Znowu zaczęło się szukanie Messiego, nawet jak jest między 4 obrońcami.
I te wrzutni od Alvesa na niego.
Nie wiem czy to ta kiełbasa i piwo co przed chwilą wciągnąłem czy gra Barcy ale jakoś mi nie dobrze

0

chociaż by się wysilił i zorientował, że Fabs ma czerwone korki, a Messi niebieskie. Nie dość, że po poruszaniu się po boisku nie widzi, to jeszcze daltonista

0

Musiał Messi dobijać, nie mógł zostawić Alexisowi. Ja pierd...

0

eh Alexis

0

Nie wiem po co Messi to piłkę holuje. Za to jakieś ekstra punkty dają?

0

Kontuzja Alexisa?

0

Nie, Real nie ma farta, po prostu nie wjeżdża na siłę do bramki. Ile my strzałów z dystansu oddajemy? Jak nie ma Adriano na boisku to 0

0

Mówcie co chcecie ale podoba mi się zawziętość Realu. Może i chamy ale to jest walka, to jest agresja. My niestety nie potrafimy walczyć od dłuższego czasu. Z Valencia gdybyśmy zagrali z taką złością i agresją dogonilibyśmy wynik

0

hahaha jak jest Costa i Pepe lub Ramos na boisku to zawsze się dzieje. Uwielbiam oglądać ten teatrzyk

0

Według mnie pierwsza karta zasłużona ale ta druga to padaka. Koleś w niego wbiegł. Rozumiem, że ta kara to jest za brak umiejętności przenikania przez innych zawodników lub znikania na chwile aby przeciwnik mógł przebiec.

0

ale woleliśmy go sprzedać niż dać lepszą kasę. W końcu mamy Sergi Roberto, a dla Leo trzeba dać kolejną podwyżkę..

0

0

Ciekawe za co żółta karta. Sam w niego wbiegł. Alba nie wykonał żadnego ruchu

0

Valencia rozgyrwa piłkę a my stoimy

0

Bartra to taki drugi Pique w ataku :)

0

asysta Alexisa :D

0

ahahha Bartra jaka przewrotka. Zawstydził CR7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?