jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podziwiam Alvesa za jego konsekwencję. Mi by się już znudziło widząc, że od conajmniej półtora roku nie potrafię wrzucić piłki w pole karne.
Powinien przeprosić, spakować walizki i wyjechać do Paryża za dobre pieniądze
0
Podoba mi się Pedro w tym meczu
0
Będą jeszcze zmiany u nas? Tello powinien wejść za Fabsa
0
Muszę zapisać sobie tą datę. Messi wrócił się za straconą piłką.
0
hahaha a temu co zimno,że tak się do Leo przytula?
0
hahahahahahahahahahaha
0
Powiem Wam, że jak kupimy braci Tachibana (tych z tsubasy) i będą wybijać się do poprzeczki do wrzutek Alvesa, to może coś z tego będzie
0
tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą :D
0
Co sie co sie co sie staooo? za co czerwo?
0
wtf? za co czerwo?
0
BUSSSSSSSSSSI
0
whahahaha oni mają groźniejsze sytuacje z przypadkowego wybicia piłki niż my z gry
0
"Sędzio kartkę daj" lalalalala ooo przybiegł Xavi :D
0
Znowu zaczęło się szukanie Messiego, nawet jak jest między 4 obrońcami.
I te wrzutni od Alvesa na niego.
Nie wiem czy to ta kiełbasa i piwo co przed chwilą wciągnąłem czy gra Barcy ale jakoś mi nie dobrze
0
chociaż by się wysilił i zorientował, że Fabs ma czerwone korki, a Messi niebieskie. Nie dość, że po poruszaniu się po boisku nie widzi, to jeszcze daltonista
0
Musiał Messi dobijać, nie mógł zostawić Alexisowi. Ja pierd...
0
eh Alexis
0
Nie wiem po co Messi to piłkę holuje. Za to jakieś ekstra punkty dają?
0
Kontuzja Alexisa?
0
Nie, Real nie ma farta, po prostu nie wjeżdża na siłę do bramki. Ile my strzałów z dystansu oddajemy? Jak nie ma Adriano na boisku to 0
0
Mówcie co chcecie ale podoba mi się zawziętość Realu. Może i chamy ale to jest walka, to jest agresja. My niestety nie potrafimy walczyć od dłuższego czasu. Z Valencia gdybyśmy zagrali z taką złością i agresją dogonilibyśmy wynik
0
hahaha jak jest Costa i Pepe lub Ramos na boisku to zawsze się dzieje. Uwielbiam oglądać ten teatrzyk
0
Według mnie pierwsza karta zasłużona ale ta druga to padaka. Koleś w niego wbiegł. Rozumiem, że ta kara to jest za brak umiejętności przenikania przez innych zawodników lub znikania na chwile aby przeciwnik mógł przebiec.
0
ale woleliśmy go sprzedać niż dać lepszą kasę. W końcu mamy Sergi Roberto, a dla Leo trzeba dać kolejną podwyżkę..
0
0
Ciekawe za co żółta karta. Sam w niego wbiegł. Alba nie wykonał żadnego ruchu
0
Valencia rozgyrwa piłkę a my stoimy
0
Bartra to taki drugi Pique w ataku :)
0
asysta Alexisa :D
0
ahahha Bartra jaka przewrotka. Zawstydził CR7