jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wejdzie w 89 minucie.
Dzisiaj Tata i tak już 2 zmiany zrobił dzięki kontuzji Leo. Jak na niego to szaleństwo
0
Widzę , że Tata Smuda w formie
0
Jesu Ney
0
I po co podawał? Kurde niech strzela częściej
0
No no, Pedro asysta i gol :)
0
ahahahahaha
0
Haha Cr7 to kox jakiego świat nie widział. Kiedy on miał ostatnio kontuzje? kiedy opuscił jakiś mecz? Jak medycyny pójdzie do przodu wykryją czym się szprycuje :)
0
Troche nie rozumiem zamiany. Za Leo wszedł Iniesta a dlaczego nie Alexis? Tata myśli, że Pedro coś strzeli?
0
Ney mógł skontrować piłkę. Bramkarz nie zdążyłby zareagować
0
Kolejne kilka tygodni z głowy
0
Gramy chaotycznie.
0
Zauważyłem szczególnie w ostatnim GD
0
Świetny komentarz podsumowujący zmianę Xaviego na Songa
0
No no, Song się nagra. Całe 5 minut
0
Ale piłka od Fabsa. Leo powinien z prawej walić a nie na lewą się ustawia
0
Porównajcie teraz jakoś podań Fabsa oraz Iniesty i Xaviego
0
OOo płaczki sprzedać Neymara, 2 sytuacje zepsuł
0
Tak, niech zejdzie Alexis i wejście Pedro lub Tello. Oni nie zepsują takich akcji bo ich nawet nie będą mieli
0
Graja ewidentnie na Leo i stad tyle strat
0
Znowu Xavi ch** wie na co czekal
0
Nie wiem co Iniesta zrobił. Dlatego właśnie powinien grać Fabs
0
Powinien wejść Fabs. On ostatnio takie piłki gra, że palce lizać.
Co do swojaka, zdarza się. Pytanie gdzie był Alves, że Kaka mógł swobodnie przyjąć piłkę i przebiec z 30m
0
brawo Piket
0
Najazd hala dzieci na stronę Barcy. Co, do gimnazjum na 11? :)
0
A on grał w meczu z Barca? Jakoś go nie widziałem na boisku. Pewne turlał się jak bale w tartaku :) Neymar gra jako skrzydłowy. Porównywać to ich możesz na koniec sezonu ale biorąc całokształt pod uwagę.
0
Tylko nie duet Pique Masche. Dajcie Bartrę i Puyola bo jak Robinho był w stanie przepchnąć Pique to co dopiero Balotelli!
0
Czy na okładce dziennika Marca, od sierpnia był ktoś inny niż Drewniak?
0
W sumie łatwo być trenerem Bale.
Wystarczą 3 komendy:
1. Kopnij piłkę przed siebie
2. Biegnij
3. Strzelaj
W losowej kolejności dają całkowity obraz gry tego gracza
0
hhahaha CR7 goli uda. Właśnie to pokazał :)
0
Jakoś specjalnie tym meczem się nie emocjonuję bo tak czy siak wyjdziemy z grupy.
Chciałbym zobaczyć Fabsa w pomocy, Bartre na obronie.
Również ciekaw jestem występu Messiego po tych słabych meczach.
Pozostały już niespełna 24h!