0

Wejdzie w 89 minucie.

Dzisiaj Tata i tak już 2 zmiany zrobił dzięki kontuzji Leo. Jak na niego to szaleństwo

0

Widzę , że Tata Smuda w formie

0

Jesu Ney

0

I po co podawał? Kurde niech strzela częściej

0

No no, Pedro asysta i gol :)

0

ahahahahaha

0

Haha Cr7 to kox jakiego świat nie widział. Kiedy on miał ostatnio kontuzje? kiedy opuscił jakiś mecz? Jak medycyny pójdzie do przodu wykryją czym się szprycuje :)

0

Troche nie rozumiem zamiany. Za Leo wszedł Iniesta a dlaczego nie Alexis? Tata myśli, że Pedro coś strzeli?

0

Ney mógł skontrować piłkę. Bramkarz nie zdążyłby zareagować

0

Kolejne kilka tygodni z głowy

0

Gramy chaotycznie.

0

Zauważyłem szczególnie w ostatnim GD

0

Świetny komentarz podsumowujący zmianę Xaviego na Songa

0

No no, Song się nagra. Całe 5 minut

0

Ale piłka od Fabsa. Leo powinien z prawej walić a nie na lewą się ustawia

0

Porównajcie teraz jakoś podań Fabsa oraz Iniesty i Xaviego

0

OOo płaczki sprzedać Neymara, 2 sytuacje zepsuł

0

Tak, niech zejdzie Alexis i wejście Pedro lub Tello. Oni nie zepsują takich akcji bo ich nawet nie będą mieli

0

Graja ewidentnie na Leo i stad tyle strat

0

Znowu Xavi ch** wie na co czekal

0

Nie wiem co Iniesta zrobił. Dlatego właśnie powinien grać Fabs

0

Powinien wejść Fabs. On ostatnio takie piłki gra, że palce lizać.
Co do swojaka, zdarza się. Pytanie gdzie był Alves, że Kaka mógł swobodnie przyjąć piłkę i przebiec z 30m

0

brawo Piket

0

Najazd hala dzieci na stronę Barcy. Co, do gimnazjum na 11? :)

0

A on grał w meczu z Barca? Jakoś go nie widziałem na boisku. Pewne turlał się jak bale w tartaku :) Neymar gra jako skrzydłowy. Porównywać to ich możesz na koniec sezonu ale biorąc całokształt pod uwagę.

0

Tylko nie duet Pique Masche. Dajcie Bartrę i Puyola bo jak Robinho był w stanie przepchnąć Pique to co dopiero Balotelli!

0

Czy na okładce dziennika Marca, od sierpnia był ktoś inny niż Drewniak?

0

W sumie łatwo być trenerem Bale.
Wystarczą 3 komendy:
1. Kopnij piłkę przed siebie
2. Biegnij
3. Strzelaj

W losowej kolejności dają całkowity obraz gry tego gracza

0

hhahaha CR7 goli uda. Właśnie to pokazał :)

0

Jakoś specjalnie tym meczem się nie emocjonuję bo tak czy siak wyjdziemy z grupy.
Chciałbym zobaczyć Fabsa w pomocy, Bartre na obronie.
Również ciekaw jestem występu Messiego po tych słabych meczach.
Pozostały już niespełna 24h!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?