16

W Barcelonie panują pewne niepisane zasady, które nie pozwalają się rozwinąć zarówno Alexisowi jak i Neymarowi.
1. Trzymanie się bocznej linii boiska zamiast bliżej środka
2. Zakaz strzałów z daleka
3. Każda piłka musi mieć błogosławieństwo Xaviego (musi przez niego przejść)
4. Kiedy tylko masz możliwość lub nawet gdy jej nie masz podaj do Messiego
5. Lepiej nie podejmuj ryzyka tylko oddaj piłkę do tyłu
Jest ich na pewno więcej ale to według mnie najistotniejsze.
Jak Ney czy Alexis mają dryblować nie podejmując ryzyka?
Chciałbym zobaczyć statystyki z całego sezonu z liczną strat i prób dryblingów tych 3 zawodników. Są gdzieś dostępne?

7

W Barcelonie czekają na kartę szczepień Suareza i dopiero wtedy zdecydują

1

Nigdzie nie jest zapisane, że Messiemu trzeba podawać piłkę ale każdy piłkarz w Klubie to wie.

1

Hahahahhaah 27 mln za jedną gwiazd obecnych Mistrzostw Świata, zawodnika 25 letniego, bardzo przyszłościowego.
Real za Morate chce od Juve 25mln!!!

1

Myślę, że za ta kasę mielibyśmy Benatie i Mangale i spokój na dobre kilka lat.
Ale po co.
Widzę, że nasz klub przestaje być klubem footballowym na instytucją marketingową.
Skończymy jak Real na początku tego tysiąclecia. Ze straconymi milionami i ręką w nocniku.

1

A może sprzedajmy cały nasz "szrot": Dos Santosa, Tello, Afellaya, Cuence itd.? Za darmo w klubie nie siedzą więc po co generować koszty. Włączmy ich w transfery nowych graczy lub pogońmy gdzieś.

19

Wszyscy przejmujecie się kwotą transferu jakbyście z własnej kieszeni płacili zamiast cieszyć się, że w końcu są jakieś transfery

1

A tak jeszcze w temacie Mistrzostw Świata i malowania linii przez sędziów:



POLECAM :)

0

Przejmujesz się jakby to była Twoja kasa. Nie ma transferów, źle. Są transfery źle. Typowi malkontenci..

0

Witamy. Teraz czekamy na obrońców, którzy Cię wesprą Claudio.

0

jakie źródło?

1

Uważam, że Mascherano poprzez swoją charyzmę powinien być pierwszym kapitanem. To chyba aktualnie jedyny zawodnik w Klubie z jajami.

6

Wyślij mi swoje zdjęcie. Odpalę photoshopa i będziesz miał zdjęcie z Leo :)

1

Kupmy lepiej za tą kasę 2 klasowych obrońców. Podstawą jest defensywa. Mamy wystarczającą jakość w ataku - Neymar, Messi, Alexis. Indywidualnie wszystkie nazwiska robią wrażenie, potrzeba tylko żeby ich współpraca się zazębiła i omijały kontuzje.

0

W końcu dobre działania Zubiego, wiadomo, że ani Kroosa ani Suareza nie kupimy ale chociaż Real wyda na nich więcej ;)

2

jest napisane..

0

Ja się dziwię czemu Neymar nie wykonuje w Barcelonie stałych fragmentów gry. Piłki bije bardzo mocno i precyzyjnie zarówno z rzutów wolnych jak i rożnych.

0

Messi na pozycję Xaviego (może mniej biegać), lewa Neymar, środek Suarez, prawa Alexis i jazda

0

Mam nadzieję, że jednak ktoś myśli w tym klubie i Pedro odejdzie aczkolwiek znając Zubiego nic mnie już nie zdziwi.

5

Nie ma to jak kupić światowej klasy obrońcę... 31 latka nie łapiącego się nawet do reprezentacji..

1

Fajnie. Zostań w Juve. Popieramy Twoją decyzję

2

Pogba, Vidal i Lllorente +28mln i wymienimy się za Alexisa :)

0

To lepiej się wymienić Pedro za Suareza ;)

4

Suarez na 100% nie przejdzie do Barcy.
Dlaczego?
1. Mamy Zubiego, który chciałby wszystkich tanio tanio, myśli że wszyscy to frajerzy jak on i sprzedają graczy za gorsze.
2. jakby przyszedł Suarez musiałby mieć wypasiony kontrakt, a co wtedy pomyśli Leo? Znowu będzie potrzeba podwyżka za chodzenie po boisku.
3. Nie wyłożymy tyle kasy na jednego zawodnika, zwyczajnie nas nie stać.

Ciekawe kogo jeszcze wymyślą do Barcy, może Balotelli jutro zagra dobrze z Urugwajem i będzie do nas przypasowywany.

Potrzebujemy obrony i pomocy, a nie ataku.
W ostatnim meczu Messi, Aguero i Higuain pokazali jakby grali wspólnie w Barcy w meczu z takim potentatem footballu jakim jest Iran..

0

No tak. Przeciwnik powinien jeszcze grać tak, żeby Argentynie było wygodnie. Myślę, że Mascherano jest więcej wart niż cała drużyna Iranu włącznie z rezerwowymi to o czym my mówimy. Drużyna pretendująca do tytułu mistrza świata ma obowiązek takich ogórków rozjeżdżać

0

Szczerze? Jak dla mnie Polska też tak może grać jak w końcu wyjdzie z grupy. Niestety, nasi kopacze są nawet za słabi żeby dobry autobus postawić, co najwyżej starego zdezelowanego Autosana

1

Ale Argentyna jest marna. Francuzi czy Niemcy zrobią z nich wiatrak. W sumie na miejscu Argentyny Kostaryki też bym się obawiał.

Swoją drogą zobaczcie jak wygląda części z Was wymarzony atak, z Aguero i Messim. Odpowiem, w meczu z wielkim przeciwnikiem jakim jest Iran atak nie istenieje. A sorry zapomniałem, że gra Igła, za którego chcemy dać 55mln.

Podsumowując: Igła+Aguero 55+80mln + Messi
i efekt widoczny na boisku :)

6

Sprzedać w cholere lub oddać za darmo jak to Zubi lubi robić

0

Lepiej dać więcej szans Montoyi i kupić Piszczka ewentualnie zostawić Alvesa na rezerwie

2

To lepiej dołożyć z 30mln i kupić Suareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?