jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro z 2 metrów..
0
lol jak Silva Ville zjadł
0
bo się Tito poskarży
0
W Bayernie wiatr robią Ribery i Robben
0
Busquest na obronie. Będzie grubo jak napotka Neymara 1 vs 1 :)
0
Chyba się nie polubią :)
0
hahahaha mamy Pique..
0
aj Pedro pięknie... haha czym ten Szpakowski się podnieca?
0
Ramos więcej podań do przodu niż Xavi
0
ale bredzisz. Wina leży po stronie całej drużyny
0
Piket świetny strzał :)
Podanie do Hulka w ostaniej akcji znowu Ney
0
hahahahahahaha
0
Ramos idzie strzelać :)
0
HAHAHA zmiana jak Tito w meczu z Bayernem. Navasa wpuszcza jak już jest po meczu
0
POGROM!
0
Ale powiem Wam, że Pique to straszny drewniak. Jego zwrotność możemy porównać do statku. Jeżeli nie kupimy porządnego jednego lub 2 obrońców środkowych to słabo to widzę. Alba w obronie spisuje się przeciętnie, to samo Alves. Według mnie nie powinny znajdować się razem na boisku. Co Pedro i Xaviego to wiadomo. Out
0
W tym wszystkim najmutniejsze jest to, że ponad połowa reprezentacji Hiszpanii to Barca, a grają mega piach.0 pomysłu na grę, 0 przyśpieszenia. Alba teraz złamał linię spalonego. Co do jego gry defensywnej mam mieszane uczucia w tym PK
0
Neymar... lewa noga
0
Świetna interwencja Luiza ale strzał Pedro to podanie.. Jakby huknął to by Luiz nie zdążył lub gdyby uderzył wyżej.
0
Coś nie dają naszej młodzieży pograć. Ciekawe dlaczego, są za słabi?
0
Nie wiem kto to, nie wiem po co ale witamy :)
0
Z tym młodym Iniestą to trochę przeginasz :)
0
Grali... jak Barca z Bayernem. Ci sami architekci w środku pola + bezproduktywny totalnie Pedro. Gdyby nie Iniesta i Navas to piłka nie przekroczyłaby połowy boiska tylko by klepali z Casillasem.
0
Rozumiem, że beznadziejna gra we wczorajszym meczu i ogólnie słaba w całym PK to też wina Tito?
0
Scena Buffon + Casillas życzący sobie szczęścia przed serią rzutów karnych oraz wymieniających się koszulkami... bezcenne. Piękny widok dwóch wspaniałych bramkarzy.
0
Mają Finał :)
0
uuuuuu
0
chyba sie umówili, że bramkarze skończą :)
0
no to koniec..
0
Ramos!