0

Pedro z 2 metrów..

0

lol jak Silva Ville zjadł

0

bo się Tito poskarży

0

W Bayernie wiatr robią Ribery i Robben

0

Busquest na obronie. Będzie grubo jak napotka Neymara 1 vs 1 :)

0

Chyba się nie polubią :)

0

hahahaha mamy Pique..

0

aj Pedro pięknie... haha czym ten Szpakowski się podnieca?

0

Ramos więcej podań do przodu niż Xavi

0

ale bredzisz. Wina leży po stronie całej drużyny

0

Piket świetny strzał :)
Podanie do Hulka w ostaniej akcji znowu Ney

0

hahahahahahaha

0

Ramos idzie strzelać :)

0

HAHAHA zmiana jak Tito w meczu z Bayernem. Navasa wpuszcza jak już jest po meczu

0

POGROM!

0

Ale powiem Wam, że Pique to straszny drewniak. Jego zwrotność możemy porównać do statku. Jeżeli nie kupimy porządnego jednego lub 2 obrońców środkowych to słabo to widzę. Alba w obronie spisuje się przeciętnie, to samo Alves. Według mnie nie powinny znajdować się razem na boisku. Co Pedro i Xaviego to wiadomo. Out

0

W tym wszystkim najmutniejsze jest to, że ponad połowa reprezentacji Hiszpanii to Barca, a grają mega piach.0 pomysłu na grę, 0 przyśpieszenia. Alba teraz złamał linię spalonego. Co do jego gry defensywnej mam mieszane uczucia w tym PK

0

Neymar... lewa noga

0

Świetna interwencja Luiza ale strzał Pedro to podanie.. Jakby huknął to by Luiz nie zdążył lub gdyby uderzył wyżej.

0

Coś nie dają naszej młodzieży pograć. Ciekawe dlaczego, są za słabi?

0

Nie wiem kto to, nie wiem po co ale witamy :)

0

Z tym młodym Iniestą to trochę przeginasz :)

0

Grali... jak Barca z Bayernem. Ci sami architekci w środku pola + bezproduktywny totalnie Pedro. Gdyby nie Iniesta i Navas to piłka nie przekroczyłaby połowy boiska tylko by klepali z Casillasem.

0

Rozumiem, że beznadziejna gra we wczorajszym meczu i ogólnie słaba w całym PK to też wina Tito?

0

Scena Buffon + Casillas życzący sobie szczęścia przed serią rzutów karnych oraz wymieniających się koszulkami... bezcenne. Piękny widok dwóch wspaniałych bramkarzy.

0

Mają Finał :)

0

uuuuuu

0

chyba sie umówili, że bramkarze skończą :)

0

no to koniec..

0

Ramos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?