0

Pewnie jutro pojawią się fotki. fotoreporterzy na pewno tego nie przegapili :D

0

Ten mecz pokazał kilka ciekawych rzeczy. Villa i Pedro powinni zdecydowanie pożegnać się z Barcą. Montoya potrzebuje więcej minut. Thiago powinien grać częściej bo jest bardzo perspektywicznym graczem.
Mascherano zabrakło w najważniejszych meczach a szkoda bo jest świetny, Jego czytanie gry i wślizgi wciąż mnie zachwycają :)
Cieszmy się mistrzostwem i czekajmy z nadzieją na rozsądne transfery i nowy sezon

0

Myślę, że lepiej zaczaić się na Augero lub Falcao niż wywalić kasę na Neymara. Pokazał swoja prawdziwą wartość w meczu przeciwko Barcy. 100 mln? Niech Real płaci jak chce. Chociaż na stronie Bayernu jest news, że idzie do nich. Ach te brukowce..http://fcbayern.pl/news/quotNeymar-podpisal-kontrakt-z-Bayernemquot-1887

0

Znając zycie i tak Valdes zostanie na kolejny sezon, a na rezerwę przyjdzie ktoś z DNA Barcy czyli Reina. Pedro nie odejdzie, Xavi będzie grał w każdym meczu mimo braku formy i tak towarzystwo wzajemnej adoracji będzie się fajnie bawiło.
Szkoda tylko, że zapominają, że tu liczy się Klub! To jest Barca! Jak komuś się nie chce grać to na ławę lub out.

0

Pewnie niestety wybiegnie w meczu na Atletico. Choćby i w tym meczu strzelił zwycięską bramkę to uważam, że Barca to dla niego za wysokie progi. Sprzedać go i koniec.

0

Niestety. Marny trener nic więcej. Wczoraj w pierwszej połowie lewa flanka często bywała pusta bo jak Bayern atakował to Lahm wychodził do przodu. Wtedy przydałby się Tello a nie Pedro będący bez formy i w mojej opinii, będący ogólnie nieporozumieniem w tym Klubie. On nie prezentuje większych umiejętności niż Cuenca czy Afellay. Zagrał jeden sezon życia po czym gra mega piach już kilka lat.
Xavi jest totalnie bezużyteczny. Gra na alibi, aby mieć jak największą skuteczność podań. Podania otwierające "na nos" były jego firmowymi zagraniami. On nie jest graczem szybkim ani silnym więc w defensywie nie pomoże, a akcje ofensywne tylko zwalnia.
Potrzeba zmian, wielu zmian.

0

Trzeba przyznać, Tito zaskoczył. Jak piłkarze Bayernu zobaczą nasz atak to może padną ze śmiechu i będziemy mieli szansę coś strzelić.
To jest kpina. Przykład jak odpuścić mecz. Real chociaż pokazał charakter. My dostaniemy ponownie 0:4 ...

0

kłopot006 Villa obecnie gra mega piach. On nawet w meczach z ligowymi ogórkami nie potrafi zagrać jak wczoraj Lewy z Realem. Villa był świetnym napastnikiem. Widać wpływ wieku, a przede wszystkim ciężkiej kontuzji jaką przeszedł. Również styl gry Barcelony nie jest pod niego.
Według mnie problemem nie jest Alexis tylko Pedro. Nawet w meczu z Bayernem Alexis potrafił przyjać piłke i rozegrać pod pressingiem. Zagrał z 2 kluczowe piłki jakich Xavi w całym meczu nie posłał.
Był ten moment jak cofnął się do pomocy i pomagał rozgrywać akcje.
A gdzie był Leo?

Reasumując , dla mnie zawodnicy typu Pedro, Villa powinni rozstać sie z Klubem. David ma już swoje lata i mimo pełnego szacunku dla jego dokonań aktualnie jest przeciętnym grajkiem. Wole perspektywicznego Tello. Jak chłopak urozmaici drybling i nauczy się strzelać lewą nogą będzie przekozak.

0

Na zdjęciu nr 13 zawodnik Barcy składa się do strzału jak Tsubasa jak ten swój superstrzał wykonywał :)

0

pluszek, znasz się na footballu jak świnia na pomarańczach.
To po tej doskonałej kontrze zdobyli bramkę? To był błąd obrońcy, nic więcej. Wielki Real nie istniał w pierwszej połowie. Dostali prezent i go wykorzystali.
Tyle..

0

Nawet jak przejdą z Borussią Bayern ich zmiecie. Real nie gra nic. Gdyby nie błąd Hummelsa dalej byłoby 1:0.

A tak przy okazji. Czy my w Barcy mamy jakiś scoutów? Bayern kupił Dante za 3mln euro i ma świetnego obrońce. Real wyczaił Varane i ma 20 letniego stopera na lata. A my? Same transferowe niewypały za grubą kasę. Nie trzeba scoutów żeby wyczaić Albe.

0

Najbardziej wymowna była sytuacja z 92 minuty jak trener Bayernu był aż czerwony tak się darł na swoich graczy a Tito patrzył na niego ze zdziwieniem.

Co do Bartry to jego nei ogranie to tylko i wyłączeni wina Tito. Przed sezonem sam powiedział, że włącza Bartrę do zespołu, że nie potrzebuje transferu obrońcy. I co? I Barta okazał się ostatnią opcją. Nawet Adriano grał na stoperze. Kiedy ten chłopak miał się ograć? Nie każdy jest Varane i po 2 meczach gra na światowym poziomie. Ani Pique anie Puyol w jego wieku nie byli decydujący dla defensywy Barcy.

0

Najbardziej mnie bawi najeżdżanie na Alexisa po wczorajszym meczu. Gdybym pierwszy raz oglądał mecz Barcy i miał decydować kto ma wylecieć z klubu na podstawie tego tylko meczu, byliby to Pedro i Messi. Alexis zagrał kilka dobrych piłek (np. ta do Iniesty). Potrafił przyjąć piłkę z przeciwnikiem na plecach.
Beznadzieja Xavi. Powinien grać zamiast niego Thiago. 0 kreatywności, gra do tyłu lub krótkie podania, żeby czasem statystyk podań nie zepsuć ryzykownymi piłkami za plecy obrońców. Sergio? Również padaka. Jak on nie jest w szczytowej formie to niestety nie ma czym nadrabiać swoich błędów w ustawianiu się, ani siłą fizyczną ani prędkością.

Potrzeba zmian. Zarówno Tito Smuda jak o Jordi Gmoch powinni zająć się czym innym w życiu i oddać Barcę charyzmatycznemu trenerowi, który będzie potrafił reagować na sytuacje boiskowe, a nie wpuszczać zmiany jak już jest po wszystkim.
Czasami trzeba również mieć jaja, żeby posadzić "nazwiska" na ławce, a zagrać tymi , którzy są w najlepszej dyspozycji.

0

barteq789, wątpię.
Rossel nie wydałby tyle kasy na jakiegoś średniego grajka tym bardziej, że nawet za Neuera by tyle nie dał :)

0

Abi raczej nie zagra. Nie wydaje mi się, żeby miał już taką wydolność aby rozegrać 2 pełne mecze w ciągu 4 dni. Aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo chociaż stawiam, że zagra duet Barta Pique

0

Yaya to świetny gość. Uwielbiałem go jak grał u nas i uwielbiam po dziś dzień. Jak był w swojej najwyższej formie, przeciwnicy odbijali się od niego jak od ściany. Był nie do przejścia. Czy Sergio jest od niego lepszy? Napewno lepiej się ustawia i czyta grę ale Toure jest bardzo silny, ma piekielnie mocny strzał z dystansu oraz dobrze włącza się do akcji ofensywnych. Kto wie czy niebyłby w tej chwili lepszy niż Sergio jakby został? Tego już się nie dowiemy. Może gdyby był wychowankiem...
Mimo wszystko dobrze, że odszedł bo u nas na siłę ciągnie się "filozofię" (patrz. Valdes, Pedro itd).

0

Skończcie to pierd*** na temat naszych zawodników. Nawet bóg Messi ma słabe przyjęcia i jakoś wtedy 0 krytyki tylko mokro w majtach bo to Messi. Już po wieczorynce. Idźcie spać lub na stronę rm.pl pohejtować trochę. Co za ludzie. Większość z Was nie ma prawa nazywać się kibicami. Jesteście typowymi malkontentami, który sami nic w życiu nie osiągnęli i nie osiągną bo będą wiecznie patrzeć na innych i im zazdrościć krytykując wszystko.

0

Bronx, a kto to jest RB co gra z Barcą?

Niby sporo zawodników mamy kontuzjowanych ale mamy ten komfort, że mamy wielu zawodników, którzy zagrali w pierwszym meczu z PSG jak: Waldesz, Żordi Albi, Maczerano, Piket, Daniel Alwesz, Ksawi, Busket, Sanszis, Wila czy Kriszczian Telo :))

0

Dla mnie Iniesta to czarodziej. Będzie mi go tak samo brakował kiedyś jak Leo. Żałuję, że wczoraj nie udało mu się trafić po tej indywidualnej akcji w ostatnich minutach. Była genialna.

0

Messi --> Fabs
Song --> Sergio
Alexis --> Pedro

i jaaaaaaaaaazda

0

Sergio wraca spacerem, co za żal. Wiadomo, że nie ma prędkości ale niech walczy chociaż..

0

najgorsze ze w rewanzu pewnie Cesc znowu zagra w ataku... Powinien zagrać jednak Tello

0

Chyba nadszedł czas Abidala. Powinien zagrać chociaż drugą połowę z Mallorcą i w rewanżu z PSG

0

Kurcze jeżeli zchodzi Leo niech nie wchodzi Cesc bo zaklepiemy się na śmierć. Lepiej Tello na swój pas startowy i lecimy. Maxwella Tello prędkościowo zje jak chce na tej prawej stronie

0

Nie wiem po co ten news. W takim razie proponuję news odnośnie każdej z naszych bramek osobno bo również wpłynęły na wynik rywalizacji. Szczęście sprzyja lepszym..

0

Wydaje mi się, że trenerzy powinni zastanowić się nad wystawianiem Adriano w pierwszym składzie, nawet kosztem Pedro. To chyba jedyny nasz gracz, który potrafi uderzyć z dystansu co już udowodnił w tym sezonie. Myślę, że w większości klubów byłby podstawowym graczem. Gdyby nie Alves i kontuzje u nas pewnie też by częściej grał.

0

Lecimy nie śpimy!! zgotujmy im piekło !! Stać Was na to !!
VISCA EL BARCA !!

0

KingLeonidas,
Uważasz, że rzeczywiście taktykom piłkarskim i trenerom rozszyfrowanie stylu Barcy zajęło kilka lat? Myślę, że po pierwszych kilku meczach wszyscy wiedzieli jak Barca gra, jak się ustawia, jak buduje akcje. Kiedyś przeciwnik mógł wyjść pressingiem ale wówczas kilka szybkich podań i byliśmy pod ich bramką. Dziś przeciwnicy wiedzą, że my i tak nie przeprowadzimy kontry. Wystarczy pokryć Leo a piłka sama do obrońców trafi.

0

Tak czasami czytam Wasze wypowiedzi i śmieję się szczerze. O czym Wy gadacie? Jakie rozszyfrowanie Tiki-taki? Prawda jest taka, że aby tiki-taka zadziałała poprawnie potrzebne jest wiele czynników.Najważniejsze z nich, których nie realizujemy to:
1. Wysoki pressing
2. Podania "z klepki" pomagająca napędzić akcję
3. Gra zespołowa a nie na Leo

Zauważcie jak graliśmy kiedyś - potrafiliśmy zagrać kilka podań z pierwszej piłki i nie było szans, żeby obrona zdążyła się ustawić. Teraz jest podanie, przyjęcie odegranie do tyłu lub w bok. Jesteśmy przewidywali nie przez rozszyfrowanie taktyki bo każdy od dawna wiedział jak gramy. Notujemy gorsze wyniki przez czynniki podane powyżej.

0

Fernando29 Ty ten sam mecz oglądałeś? Masche zagrał świetnie w obronie i słał genialne crossy za obronę rywala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?