jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no opis jest gites:
W 61. minucie Roura zdecydował się na drugą zmianę i w miejsce Alexisa desygnował do gry Alexisa.
Na ostatnią zmianę Roura zdecydował się w 72. minucie, ściągając z boiska Pedro, a wpuszczając na nie Pedro
Czyli defacto w meczu zmian nie było albo nasi zawodnicy mają na ławce sobowtórów - jak się zmęczą wchodzą ci wypoczęci :)
0
"W 61. minucie Roura zdecydował się na drugą zmianę i w miejsce Alexisa desygnował do gry Alexisa. "
Hmmmmmmm ale jak to?
0
Kruczek6
Messi nie usiądzie na ławce bo co jak się obrazi? Wczoraj spokojnie Mógł wejść Tello za Messiego, mecz był wygrany. Po co ryzykować jego zdrowie tym bardziej, że zarówno Villa jak i Alexis potrzebują minut.
Nie wierzę, że posadzą Messiego na ławce, w żadnym meczu do końca sezonu, chyba że liga będzie definitywnie wygrana na kilka kolejek przed końcem rozgrywek.
0
Ale Wy pierdoły gadacie. Ochłońcie trochę. Rozumiem, że grając w managera wszystko wiecie najlepiej ale dajcie pracować i podejmować decyzje tym, którzy się na tym lepiej znają - trenerom Barcy. Najeżdżacie non stop na piłkarzy, ulubionym jest Alexis. Powiedzcie mi zatem czym Pedro jest od niego lepszy, co takiego wnosi do gry? Aaaa no tak to wychowanek, Musimy pokazać tym z RM, że gramy samymi wychowankami, nie ważne jaka jest ich jakość. Tello? Fakt, strzelił wczoraj gola ale co pokazał więcej? Poza tą bramką, przy której dostał piłkę, był nie kryty i ładnie przymierzył nie istniał na boisku - przypominam, że superszybki Tello wszedł na zmęczonych obrońców. Jego kunszt piłkarski widać było przy kontrze, którą spierniczył wystawiając sobie piłkę kilometr od nogi. Messi? Cóż wczoraj pokazał? Według mnie zagrał słaby mecz. Od kilku spotkań jest pod formą, a w sytuacjach gdzie ma lepiej ustawionego kolegę pcha się między kilku obrońców i wścieka, że go przewrócili. Villa? Strzelił gola i co poza tym? Jakoś nikt mu nie wypomina zmarnowanych znakomitych okazji zarówno w tym jak i poprzednim meczu.
Każdy ma zalety i wady, a Wy jak się uprzecie to już na amen. Neymar przyjedzie, nie strzeli w pierwszym meczu hat-tricka i będzie również na sprzedaż. Taka mentalność "kibiców".
0
Eh Tello mogl ja sobie lepiej wypuscic to by obroncy jego plecy zobaczyli
0
Puyolowi się do WC zachciało i tyle :)
0
Co byście nie gadali, zobaczcie jakie zagrożenie się robi pod bramką Getafe jak wychodzimy z piłką. Jest Villa, Messi i Alexis, ma kto grać ich polu karnym. W wariancie z 4 pomocnikami przeważnie jest Leo w polu karnym, Pedro gdzieś cofnięty przy linii bocznej i nie a kto grać
0
Po co nam Song, Alexis, Villa, Adriano itd. Zamiast zastosować rotację gramy cały czas jednym składem, którego zawodnicy mówią otwarcie, że są zmęczeni. Adriano rozgrywał sezon życia pod nieobecność Alvesa, po czym posadzili go na ławie i nie gra wcale. Myślę, że wczoraj Alexis i Villa w ataku zrobiliby dużo więcej dobrego niż zmęczeni Messi i Pedro. Dlaczego za Fabsa, który ostatnio gra piach nie zagrał Thiago? Niestety te pytania na zawsze zostaną bez odpowiedzi. Swoją drogą wpuszczenie Thiago w 90 minucie pokazało jaki pomysł na grę masz na trener..
0
Wasz Villa...
0
Ale Xavi pierdzieli głupoty. Chcieliśmy wygrać mecz na stojąco i to się zemściło. Real dobrze odcinał naszych pomocników od podań grając wysokim presingiem. Grali osłabioną obroną, a rzadko kiedy mieliśmy okazję ją testować. Słaby mecz Messiego, beznadziejny Pedro i Fabsa (poza strzeloną bramką). Iniesta zamiast na skrzydle grał w środku. Znowu jakiś głupie wariant fałszywej 9 co powoduje, że w ataku nie ma nikogo.
Zobaczcie jakie Real stwarza zagrożenie jak rusza do ataku. Na szpicy cały czas jest Benzema, na skrzydle Ronaldo, na drugim Callejon.
U nas Pedro plącze się o własne nogi i oddaje piłkę do tyłu, Messi szuka rozgrywania piłki w pomocy, Iniesta również w pomocy. Kto ma strzelać gole? Przy obecnej taktyce powinien z przodu grać Villa, a za nim Messi koszem jednego z pomocników, skoro tak bardzo lubi rozgrywać piłkę.
Zremisowaliśmy ten mecz na własne życzenie. Nie było ruchu z przodu, a przy dośrodkowaniu po którym padł gol, Xavi z Iniestą zamiast atakować piłkę i nie pozwolić na dośrodkowanie, stali obok jak widzowie i czekali co się wydarzy. Mamy zbyt mało motywacji, a zbyt duże poczucie gwiazdorstwa. Jak to jest, że Real który przegrywa z ogórkami potrafi z nami grać jak równy z równym, a nawet nas zdominować - jak w superpucharze.
0
Chcieliśmy wygrać mecz na stojąco. Znowu nie było nikogo w ataku. Pedro masakra. On nie jest lepszy od Bojana ani innych zawodników, których się już pozbyliśmy. Gdyby nie to, że to wychowanek pewnie już dawno by nie grał.
iniesta i Fabs niby grali w ataku a grali w pomocy. Varane kozak. Zawodnik meczu. Ośmieszał naszych graczy i do tego strzelił bramkę. Również świetny mecz Pique. Żółta karta dla niego to nieporozumienie tak jak sędziowanie w tym meczu. CR specjalnie wyciągnął nogę żeby uderzyć w Gerarda
0
1. Wydaje mi się, że zagra z drugim zespołem ligi ale na 100% pewien nie jestem
2. Będzie losowanie
0
Wczoraj Alexis dostał od Messiego piłkę za plecy to jak miał z tego strzelić? To było złe podanie Leo a nie zmarnowana setka Alexisa jak to piszecie.
Mnie wczoraj oczarował Febs jak wszedł na boisku. Posyłał takie piłki otwierające, że mi szczena opadła.
0
Ok, niby obrona jest osłabiona ale my musimy pierw dojść pod bramkę. Przypominam, że ich kontry są zabójcze więc trzeba bardzo rozważnie zagrać. Przydałoby się wygrać na wyjeździe wówczas u siebie sytuacja byłaby dużo bardziej komfortowa.
0
Jeżeli chodzi o mecze Barcy to przegapiłem tylko jeden od wielu lat. Ja nie mam fazy na wychowanków. Dla mnie liczy się kto jak gra. Rozumiem, każdy ma swoje upodobania i według Was Villa jest zajeb*** bo strzelił bramki kilku ogórkom w pucharze z niższych lig. Ja tu dostrzegam analogię do transferu i gry Henry`ego. On w Arsenalu też był gwiazdą, marzyłem o jego transferze widząc z jaką łatwością strzela bramki. U nas przemianowali go na skrzydło i tak naprawdę przez cały pobyt w FCB zagrał jeden dobry sezon, podobnie jak Villa do tej pory.
Nie porównujmy Vilii z Alexisem. Na chwilę obecną i patrząc na osiągnięcia podczas kariery, Alexis mógłby mu czyścić buty, aczkolwiek nie wiadomo jak dalej potoczy się kariera Sancheza, jest jeszcze młody.
Co do Davida, uważam że powinien odejść. Jedyna szansa na regularną grę dla niego w FCB to niestety kontuzja Leo.
Generalnie nasz system gry opracowany jest pod Messiego, każdy go szuka w polu karnym, wszystkie piłki muszą przejść przez niego.
0
Ludzie co Wy z tym Villą. Mam wrażenie jakbyście kibicowali Barcelonie od momentu jak Villa doznał kontuzji. Przypomnijcie sobie jak grał przed kontuzją, a prawda jest taka, że grał piach. Teraz są achy i ochy na Villą co to on by nie zrobił jakby grał.
Jego miejsce jest na środku ataku. Myślicie, że jest na tyle dobry, że możemy zaryzykować nie wystawianie Messiego kosztem Villi?
Na skrzydłach szybkościowo Alexis, Pedro, Tello zjadają go na śniadanie. Fakt, ma instynkt do strzelania goli ale grając na skrzydle sam instynkt nie wystarczy, chyba że ktoś wyłoży mu piłkę jak będzie nie kryty w polu karnym.
Zakładam, że Villanowa będąc z zawodnikami na co dzień od wielu lat, ma nieco większe pojęcie niż malkontenci siedzący i piszący komentarze i z jakiś względów wybiera takie a nie inne opcje.
Fakt, Villa to świetny zawodnik ale nie dla Barcelony, nie dopóki w środku gra Messi.
0
keavykruq12, newry Masche były spowodowane tym, że Malaga grała mimo, że Cesc leżał na boisku i dlatego jego protest u sędziego zakończył się żółtą kartką.
0
To wszystko co piszecie jest nie ważne! Powiedzcie kiedy ostatnio Messi został zmieniony trakcie meczu tak po prostu, nie będąc kontuzjowanym?! Co za trener, co za odwaga :)
0
viscaelbarca89, trochę się kolega zagalopowałeś. Jeden z najlepszych? W czym? Solidny zmiennik, nic więcej. Jak grał w Barcy każdy się modlił, żeby go Pep nie wpuścił na boisko bo zawsze traciliśmy bramki. Oddać mu jednak muszę, że były mecze, w których mnie zaskoczył i strzelał bramki przesądzające o zwycięstwie, w tym jedna w okienko w jednym z ostatnich jego spotkań (już nie pamiętam z kim wtedy FCB grała).
0
Podwójne standardy są stosowane cały czas. Nie wiem czy Pedro a aktualnej formie jest lepszy od Alexisa. Ok, Sanchez nie wykorzystuje sytuacji ale chociaż do nich dochodzi. Pedro biega po skrzydle i jak już dochodzi do linii końcowej cofa piłkę do kolegów z pomocy. Najlepszy możliwy układ w ataku przy obecnie posiadanym składzie to:
Lewa strona - Iniesta
Środek - Villa
Prawa - Messi
Messi świetnie potrafi grać na prawym skrzydle, schodząc do środka na strzał z lewej nogi. Villa na skrzydłach się marnuje.
0
Wy się napinacie kto lepszy itd. a mi się miło na sercu robi jak widzę ich trenujących, uśmiechających się - ludzkich. W czasie meczu są nerwy i emocje ale na koniec dnia, jak zgasną światła jupiterów każdy z nich jest zwykłym człowiekiem, mającym swoje uczucia, smutki i radości, oraz boryka się z mniejszymi czy większymi problemami.
Uwielbiam ich jako zespół. Nikt nie jest nieomylny ale pamiętajcie.. to tylko ludzie.
0
A ja Wam powiem, że Klub powinien zastanowić się nad kupnem bramkarza już teraz. Jaka jest motywacja VV do gry skoro już teraz zapowiada, że chce odejść? Wy na okresie wypowiedzenia u pracodawcy dajecie z siebie wszystko czy jesteście już myślami gdzie indziej? Jest ryzyko, że w dalszej fazie sezonu poziom jego koncentracji i zaangażowania będzie mizerny przez co stracimy sporo "głupich" goli.
0
Według mnie w rewanżu Tito dużo w składzie nie zmieni tzn. nie wystawi najmocniejszego składu. Widać, że CdR jest uznawany przez niego jako miejsce, gdzie może grać tzw. "drugi garnitur" wspomagany kilkoma graczami pierwszego zespołu. Co ugrają to ugrają.
Nie wiem czemu tak się spinacie. Wiadomo też bym chciał aby Barca wygrała wszystko ale nie zawsze jest to możliwe. Dziś Malaga nie grała zupełnie nic i 2 bramki z czapy wpadły.
A co do tego, że Barca musi wygrać... nie Barca nic nie musi. Barca może..
0
Slabe zmiany, trzeba było zostawić chociaż Tello bo Iniesta był już zbyt zmęczony żeby dać jakość na skrzydle. Trochę szkoda tego wyniku, mozna było spokojnie wygrać ten mecz, a będzie trzeba wystawić pierwszy skład na wyjeździe gdzie Malaga będzie gryzła trawę żeby wygrać.
0
Grubo... przy tej formie kolejne rekordy to tylko kwestia czasu
0
Tak naprawdę Villa wczoraj nie pokazał nic poza swoją pierwszą bramką. W drugiej sytuacji dostał idealne podanie w polu karnym, miał chwilę czasu, uderzył na siłę i piłka wpadła. Niestety na pozycję skrzydłowego jest zbyt wolny. Rozumiem, że wielu z Was pamięta Ville killera sprzed lat, ale nie oszukujmy się. Już przed kontuzją był pod formą. Przez czas jego rehabilitacji wielu z Was o tym zapomniało, że grał totalny piach. Jego miejsce jest na szpicy bo ma świetny instynkt, ale zarówno szybkością jak i zręcznością, Alexis i Pedro biją go na głowę.
0
Z Sanchezem jest jeden poważny problem. Jego korki. Ślizga się jak mało kto. Powinien przejść do Adidasa jak Messi. Poza tym świetny bilans ciała i przyjęcie piłki, nie ważne czy nogą czy klatką piersiową. Jeżeli tylko pojawi się skuteczność wszyscy będą piać jaki jest wspaniały :)
P.S. Mówicie, że nie wykorzystał tylu okazji? To zobaczcie do ilu z nich doszedł dzięki swojej szybkości i dynamice
0
Tak naprawdę wejście Villi na boisko jako zmiennika nie daje Barcelonie nic, przynajmniej w ostatnich spotkaniach. On się nie nadaje na skrzydłowego. Jego miejsce jest w środku. Villa nie dysponuje dryblingiem czy prędkością. To jest lis pola karnego. Typowy killer. Zawsze był najgroźniejszy jak grał na pograniczu spalonego.
Dopóki nie będzie grał więcej w środku nie pokaże pełni swoich umiejętności.
0
Kurde chyba jestem uzależniony. Nie oglądałem ich od ostatniego meczu i stęskniłem się jak za członkiem rodziny :)
0
Romero ma świetny strzał z dystansu.