2

Między Pucz a Puć, bliżej Pucz.

138

Dziś nie będzie reakcji piłkarzy po meczu, bo, co ciekawe, żaden nic nie napisał.

2

By now you should've somehow

1

Manita to również 5:1, nigdy nie słyszałam, by ktoś użył tego słowa przy 5:2, ale Google wypluł parę wyników. Nie sądzę jednak, by ktokolwiek nazwał manitą porażkę 5:6. :D

7

Nie tylko w tej chwili.
PS zgubiona skarpetka jest pod łóżkiem

0

tak :) "e" używa się przed wyrazami rozpoczynającymi się w wymowie na "i".

11

Będzie :)

4

*niepoprawiony. Wiem, ciebie też poprawiam dopiero po 3 godzinach... :/

1

Na telefonie może być, ale teoretycznie w specjalnej aplikacji, nigdy nie próbowałam wejść na zwykłym pliku pdf

0

"Nigdy nie byłem pewny, czy mówisz poważnie, więc nie chciałem tego umieszczać." - jak niepotrzebny jak potrzebny? :D

0

Potrzebny.

2

ja tam wszędzie widzę staty Messiego...

0

numery kont? :D

1

wpisz w mapy google copisteria i idź do pierwszej lepszej. z maila nie będzie problemu, z telefonu nie próbowałam.

2

I Verrrrrattttti

1

Na katalońskiej TV3, ale nie wiem, czy da się znaleźć ją w internecie.

37

Okładka Marki niesamowita: "tu spoczywa zespół, który zapisał się w historii"
https://t.co/URXdlSK7rL

10

Ponoć meczy jest dopuszczalne, choć ja nigdy nie używam.

4

Nad komentarzami pracujemy, a ja jedynie tłumaczę, co piszą dziennikarze hiszpańskich gazet. Nie ma tam moich opinii.

1

Moim zdaniem poziom po prostu bardzo spadał z odcinka na odcinek.

0

Właśnie skończyłam i dosłownie przespałam połowę odcinka... Ale nie będę wracać.

0

Andre Gomesu, ponieważ w wymowie nazwisko kończy się na dźwięk zbliżony do naszego "sz".

3

Ok, rozumiem, konstruktywna krytyka zawsze jest mile widziana. To jest jednak tylko zapowiedź artykułu, a więc coś subiektywnego, rozumiem, że ktoś może myśleć inaczej. Nie przedstawiam tu opinii nikogo poza mną, a faktem jest, że naprawdę myślę to, co napisałam. Mam też nadzieję, że poczynając od dzisiaj będzie tylko lepiej ;)

2

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, o czym piszesz :D

1

Możliwe, że byłeś małą inspiracją, ale nie jedyną.

14

Przekażę rodzicom. ;)

19

Ja wiem, że ten apel nic nie da, ale błagam, nie piszcie El Classico, bo oczy mi krwawią, a próbuję pisać artykuły.

0

Bilety są w sprzedaży na stronie i obecnie jest ich mnóstwo. Prawie na pewno nie będzie kompletu widzów.

31

Dziś nie będzie podsumowania plotek, bo po transferze de Jonga zwyczajnie skończyły się plotki. :)
Nie będzie też reakcji zawodników po meczu z Sevillą, bo nikt nie pali się do zamieszczania czegokolwiek na Twitterze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?