Manita to również 5:1, nigdy nie słyszałam, by ktoś użył tego słowa przy 5:2, ale Google wypluł parę wyników. Nie sądzę jednak, by ktokolwiek nazwał manitą porażkę 5:6. :D
Ok, rozumiem, konstruktywna krytyka zawsze jest mile widziana. To jest jednak tylko zapowiedź artykułu, a więc coś subiektywnego, rozumiem, że ktoś może myśleć inaczej. Nie przedstawiam tu opinii nikogo poza mną, a faktem jest, że naprawdę myślę to, co napisałam. Mam też nadzieję, że poczynając od dzisiaj będzie tylko lepiej ;)
Dziś nie będzie podsumowania plotek, bo po transferze de Jonga zwyczajnie skończyły się plotki. :) Nie będzie też reakcji zawodników po meczu z Sevillą, bo nikt nie pali się do zamieszczania czegokolwiek na Twitterze.
2
Między Pucz a Puć, bliżej Pucz.
138
Dziś nie będzie reakcji piłkarzy po meczu, bo, co ciekawe, żaden nic nie napisał.
2
By now you should've somehow
1
Manita to również 5:1, nigdy nie słyszałam, by ktoś użył tego słowa przy 5:2, ale Google wypluł parę wyników. Nie sądzę jednak, by ktokolwiek nazwał manitą porażkę 5:6. :D
7
Nie tylko w tej chwili.
PS zgubiona skarpetka jest pod łóżkiem
0
tak :) "e" używa się przed wyrazami rozpoczynającymi się w wymowie na "i".
11
Będzie :)
4
*niepoprawiony. Wiem, ciebie też poprawiam dopiero po 3 godzinach... :/
1
Na telefonie może być, ale teoretycznie w specjalnej aplikacji, nigdy nie próbowałam wejść na zwykłym pliku pdf
0
"Nigdy nie byłem pewny, czy mówisz poważnie, więc nie chciałem tego umieszczać." - jak niepotrzebny jak potrzebny? :D
0
Potrzebny.
2
ja tam wszędzie widzę staty Messiego...
0
numery kont? :D
1
wpisz w mapy google copisteria i idź do pierwszej lepszej. z maila nie będzie problemu, z telefonu nie próbowałam.
2
I Verrrrrattttti
3
https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/pau-gasol-becky-hammon
Polecam ;)
1
Na katalońskiej TV3, ale nie wiem, czy da się znaleźć ją w internecie.
37
Okładka Marki niesamowita: "tu spoczywa zespół, który zapisał się w historii"
https://t.co/URXdlSK7rL
10
Ponoć meczy jest dopuszczalne, choć ja nigdy nie używam.
4
Nad komentarzami pracujemy, a ja jedynie tłumaczę, co piszą dziennikarze hiszpańskich gazet. Nie ma tam moich opinii.
1
Moim zdaniem poziom po prostu bardzo spadał z odcinka na odcinek.
0
Właśnie skończyłam i dosłownie przespałam połowę odcinka... Ale nie będę wracać.
0
Andre Gomesu, ponieważ w wymowie nazwisko kończy się na dźwięk zbliżony do naszego "sz".
3
Ok, rozumiem, konstruktywna krytyka zawsze jest mile widziana. To jest jednak tylko zapowiedź artykułu, a więc coś subiektywnego, rozumiem, że ktoś może myśleć inaczej. Nie przedstawiam tu opinii nikogo poza mną, a faktem jest, że naprawdę myślę to, co napisałam. Mam też nadzieję, że poczynając od dzisiaj będzie tylko lepiej ;)
2
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, o czym piszesz :D
1
Możliwe, że byłeś małą inspiracją, ale nie jedyną.
14
Przekażę rodzicom. ;)
19
Ja wiem, że ten apel nic nie da, ale błagam, nie piszcie El Classico, bo oczy mi krwawią, a próbuję pisać artykuły.
0
Bilety są w sprzedaży na stronie i obecnie jest ich mnóstwo. Prawie na pewno nie będzie kompletu widzów.
31
Dziś nie będzie podsumowania plotek, bo po transferze de Jonga zwyczajnie skończyły się plotki. :)
Nie będzie też reakcji zawodników po meczu z Sevillą, bo nikt nie pali się do zamieszczania czegokolwiek na Twitterze.