Już podczas rozgrzewki w meczu z Villarrealem Dembele poczuł coś w lewym udzie. Mimo to zagrał, wczoraj trenował, a obecnie wiadomo, że przeciążył tamten obszar. Sprzedać.
Dembelé reapareció el martes vs Villarreal tras 5 semanas lesionado (biceps femoral pierna izquierda). Durante el calentamiento ya notó algo en esa zona. A pesar de todo jugó, ayer entrenó y hoy se confirma la sobrecarga en los isquios. https://t.co/86rnAH6CSE">https://t.co/86rnAH6CSE
@Culé a muerte hej, przypominam, że regulamin zakazuje własnych publikacji. z chęcią opublikujemy jednak twój tekst, jeśli nam go podeślesz i przejdzie weryfikację. :)
@blazeq@Janiama@daniel32778@krzychu1526 zobaczcie artykuł na głównej, najważniejszego zarzutu nam nie udowodniono. dodatkowo usprawiedliwiono nawet negocjacje z Griezmannem, choć i tak złamano regulamin.
@neoman2 nie do końca się zgodzę. To zależy od perspektywy. Gdyby USA mogło wystawić kilka reprezentacji, to pewnie w finale zagraliby sami ze sobą. Prestiż jest względny - w piłce ręcznej bywały lata, że ME były bardziej prestiżowe niż MŚ, bo lepsza konkurencja.
1
@Granto Jeśli masz filmik, to poproszę. Dziennikarz, który to podał dalej, jest dość dobry.
51
Już podczas rozgrzewki w meczu z Villarrealem Dembele poczuł coś w lewym udzie. Mimo to zagrał, wczoraj trenował, a obecnie wiadomo, że przeciążył tamten obszar. Sprzedać.
0
@Culé a muerte może być do mnie - julia.cicha@fcbarca.com
2
@RonMes10 podchodzi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by @Culé a muerte przesłał mi swoje tłumaczenie.
0
@Culé a muerte hej, przypominam, że regulamin zakazuje własnych publikacji. z chęcią opublikujemy jednak twój tekst, jeśli nam go podeślesz i przejdzie weryfikację. :)
1
@blazeq @Janiama @daniel32778 @krzychu1526 zobaczcie artykuł na głównej, najważniejszego zarzutu nam nie udowodniono. dodatkowo usprawiedliwiono nawet negocjacje z Griezmannem, choć i tak złamano regulamin.
0
@Rewolucja123 hmm? Ja na urlopie, miło, że tęsknisz.
0
@blazeq @ściah w poniedziałek mój kot ma urodziny, a mnie nie będzie na imprezie. [Oficjalnie]
0
@mortistheaxe Gerard Romero, raczej pewne
0
@mortistheaxe lecą o 16
4
Zamiast Rafinhi oczywiście Todibo, dlatego liczba mi się zgadzała, przepraszam.
0
@Sehzade1899 w poprzednim sezonie było ma wszystko oprócz VIP
2
@Chinaski masz rację, to trochę inna droga, ale taka opcja też istnieje.
0
@neoman2 nie do końca się zgodzę. To zależy od perspektywy. Gdyby USA mogło wystawić kilka reprezentacji, to pewnie w finale zagraliby sami ze sobą. Prestiż jest względny - w piłce ręcznej bywały lata, że ME były bardziej prestiżowe niż MŚ, bo lepsza konkurencja.
6
@Iberatista pytanie było o tę dwójkę
1
@nietoperz ano nie https://www.fcbarca.com/90910-hiszpanskie-media-i-fc-barcelona-komu-mozna-zaufac.html
8
@Chwytliwy urocze, rzadko widuję, by ktoś tak pisał.
8
@Chwytliwy jesteś z Podlasia?
4
@Davideq zrobione, piszący mgr łączmy się :/
0
@mm1986 a w jakim celu? czasem lepiej dzwonić
8
Już dziś mecz Hiszpanii, więc przypominamy.
https://www.fcbarca.com/90969-reprezentacyjny-rozklad-jazdy.html
7
@VamosRakieta zjadłam obiad, to do roboty!
26
@Grzesior667 to raczej kwestia tego, że nie mógłby grać nigdzie indziej, gdyby dostał numer. A tak może w Barcelonie B też.
23
Numery na sezon 2019/20.
1
@Azi Działa, działa.
3
@dzagos pytanie, kiedy ja mam spać, jak oni nie śpią. :/
26
Program trwa do 0:30, więc niekoniecznie muszą rozpocząć od Neymara, mogą sobie wyrabiać wyniki "słuchalności" najpierw.
3
@challenger Dzięki. Niestety nie jest już tak niezależny politycznie, więc niektórzy Katalończycy go nie lubią przez sprawy niepodległościowe.
0
@PopekMonster na oficjalnej stronie Barcelony, około tydzień przed meczem
0
@PopekMonster od 200 euro będą