1

@Granto Jeśli masz filmik, to poproszę. Dziennikarz, który to podał dalej, jest dość dobry.

51

Już podczas rozgrzewki w meczu z Villarrealem Dembele poczuł coś w lewym udzie. Mimo to zagrał, wczoraj trenował, a obecnie wiadomo, że przeciążył tamten obszar. Sprzedać.

0

@Culé a muerte może być do mnie - julia.cicha@fcbarca.com

2

@RonMes10 podchodzi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by @Culé a muerte przesłał mi swoje tłumaczenie.

0

@Culé a muerte hej, przypominam, że regulamin zakazuje własnych publikacji. z chęcią opublikujemy jednak twój tekst, jeśli nam go podeślesz i przejdzie weryfikację. :)

1

@blazeq @Janiama @daniel32778 @krzychu1526 zobaczcie artykuł na głównej, najważniejszego zarzutu nam nie udowodniono. dodatkowo usprawiedliwiono nawet negocjacje z Griezmannem, choć i tak złamano regulamin.

0

@Rewolucja123 hmm? Ja na urlopie, miło, że tęsknisz.

0

@blazeq @ściah w poniedziałek mój kot ma urodziny, a mnie nie będzie na imprezie. [Oficjalnie]

0

@mortistheaxe Gerard Romero, raczej pewne

0

@mortistheaxe lecą o 16

4

Zamiast Rafinhi oczywiście Todibo, dlatego liczba mi się zgadzała, przepraszam.

0

@Sehzade1899 w poprzednim sezonie było ma wszystko oprócz VIP

2

@Chinaski masz rację, to trochę inna droga, ale taka opcja też istnieje.

0

@neoman2 nie do końca się zgodzę. To zależy od perspektywy. Gdyby USA mogło wystawić kilka reprezentacji, to pewnie w finale zagraliby sami ze sobą. Prestiż jest względny - w piłce ręcznej bywały lata, że ME były bardziej prestiżowe niż MŚ, bo lepsza konkurencja.

6

@Iberatista pytanie było o tę dwójkę

8

@Chwytliwy urocze, rzadko widuję, by ktoś tak pisał.

8

@Chwytliwy jesteś z Podlasia?

4

@Davideq zrobione, piszący mgr łączmy się :/

0

@mm1986 a w jakim celu? czasem lepiej dzwonić

8

Już dziś mecz Hiszpanii, więc przypominamy.
https://www.fcbarca.com/90969-reprezentacyjny-rozklad-jazdy.html

7

@VamosRakieta zjadłam obiad, to do roboty!

26

@Grzesior667 to raczej kwestia tego, że nie mógłby grać nigdzie indziej, gdyby dostał numer. A tak może w Barcelonie B też.

23

Numery na sezon 2019/20.

/photo/1

1

@Azi Działa, działa.

3

@dzagos pytanie, kiedy ja mam spać, jak oni nie śpią. :/

26

Program trwa do 0:30, więc niekoniecznie muszą rozpocząć od Neymara, mogą sobie wyrabiać wyniki "słuchalności" najpierw.

3

@challenger Dzięki. Niestety nie jest już tak niezależny politycznie, więc niektórzy Katalończycy go nie lubią przez sprawy niepodległościowe.

0

@PopekMonster na oficjalnej stronie Barcelony, około tydzień przed meczem

0

@PopekMonster od 200 euro będą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?