Redaktor serwisu FCBarca.com
14 stycznia 2020, 10:22
3
@wojopancer nieprawda, po katalońsku siedem to set.Edit: a baskijski sprawdziłam i również raczej nie masz racji.
14 stycznia 2020, 08:24
1
@Fake69 mówisz, masz. :D
13 stycznia 2020, 20:18
48
Quique Setien 4 lata temu: Czułem, że w piłkę można było grać lepiej, ale nie zobaczyłem tego, dopóki Johan [Cruyff] nam nie pokazał.
13 stycznia 2020, 19:22
0
@ściah Czekaj, robię wywiad z BarcaInfo.
13 stycznia 2020, 16:52
@Q55 ta relacja sama się aktualizuje, nie trzeba odświeżać.
13 stycznia 2020, 16:39
@Kluivert_P Ponieważ to my jesteśmy redakcją. Ja proszę jedynie o nieco szacunku do mojej pracy.
13 stycznia 2020, 16:18
@Szicek10 pracujemy zdalnie, ale regularnie się spotykamy. :)
13 stycznia 2020, 15:54
Prosiłabym o niepowielanie informacji po sobie nawzajem, a w idealnej rzeczywistości również po relacji live. To sprzeczne z regulaminem i utrudnia ludziom odbiór.
13 stycznia 2020, 12:42
2
@IronSanHybrid wszystko jest również w relacji live. ;)
13 stycznia 2020, 11:38
@Avada Kedavra serio?
11 stycznia 2020, 16:32
14
@kolo123 takie średnie.
10 stycznia 2020, 20:48
26
Nie będzie artykułu z reakcjami, ponieważ tylko Luis Suárez coś napisał.
10 stycznia 2020, 06:34
@KamQiX Nie za bardzo da się znaleźć nagrania, a w dziennikach nie publikują pełnych pytań.
8 stycznia 2020, 16:26
70
Konferencja prasowa opóźnia się już 45 minut, bo kierowca Barcelony się zgubił. :D ciekawsze od konferencji samej w sobie.
7 stycznia 2020, 19:14
@Esio niedługo będą, zwycięzca już wybrany.
2 stycznia 2020, 21:44
@ściah chyba coś koło 2016
2 stycznia 2020, 17:56
5
@ściah pamiętaj, zawsze będę pierwszą, która została zjechana za krytykę Neymara w czasach, gdy jeszcze u nas grał. Wymyśl sobie coś swojego! :D
1 stycznia 2020, 14:11
@Danny Gaucho możliwe, że jest tak, jak mówisz. Sprawdzę, dzięki za oznaczenie.
31 grudnia 2019, 10:31
@SeeleyBooth na razie FIFA, a potem świat stanie przed nami otworem. :D
31 grudnia 2019, 10:18
@Transu96 a może edycja vintage 2006? :D
31 grudnia 2019, 10:16
@Transu96 20, 20.
31 grudnia 2019, 10:13
@Transu96 organizacja turnieju jest trudniejsza, niż zakładaliśmy, w związku z czym jeszcze troszkę nam to zajmie. ale pracujemy nad tym.
30 grudnia 2019, 18:55
@Vhaeraun przecież jest zdjęcie?
30 grudnia 2019, 12:19
@Avada Kedavra już poprawione, dzięki.
29 grudnia 2019, 20:01
@Hiacynk to kim są ci, których wymieniłam? Może mówisz o środkowych napastnikach?
29 grudnia 2019, 19:51
@Hiacynk a Messi? A Cristiano? I wielu innych.
29 grudnia 2019, 13:19
@VamosRakieta wszystko będzie, rok trwa. ;)
29 grudnia 2019, 13:11
No i bum, czytajcie!
29 grudnia 2019, 13:07
4
@itmustbejoke cudo :D
29 grudnia 2019, 13:06
@IronSanHybrid naprawdę uważasz, że oddam komuś sernik?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
@wojopancer nieprawda, po katalońsku siedem to set.
Edit: a baskijski sprawdziłam i również raczej nie masz racji.
1
@Fake69 mówisz, masz. :D
48
Quique Setien 4 lata temu: Czułem, że w piłkę można było grać lepiej, ale nie zobaczyłem tego, dopóki Johan [Cruyff] nam nie pokazał.
0
@ściah Czekaj, robię wywiad z BarcaInfo.
1
@Q55 ta relacja sama się aktualizuje, nie trzeba odświeżać.
0
@Kluivert_P Ponieważ to my jesteśmy redakcją. Ja proszę jedynie o nieco szacunku do mojej pracy.
3
@Szicek10 pracujemy zdalnie, ale regularnie się spotykamy. :)
48
Prosiłabym o niepowielanie informacji po sobie nawzajem, a w idealnej rzeczywistości również po relacji live. To sprzeczne z regulaminem i utrudnia ludziom odbiór.
2
@IronSanHybrid wszystko jest również w relacji live. ;)
0
@Avada Kedavra serio?
14
@kolo123 takie średnie.
26
Nie będzie artykułu z reakcjami, ponieważ tylko Luis Suárez coś napisał.
2
@KamQiX Nie za bardzo da się znaleźć nagrania, a w dziennikach nie publikują pełnych pytań.
70
Konferencja prasowa opóźnia się już 45 minut, bo kierowca Barcelony się zgubił. :D ciekawsze od konferencji samej w sobie.
1
@Esio niedługo będą, zwycięzca już wybrany.
0
@ściah chyba coś koło 2016
5
@ściah pamiętaj, zawsze będę pierwszą, która została zjechana za krytykę Neymara w czasach, gdy jeszcze u nas grał. Wymyśl sobie coś swojego! :D
0
@Danny Gaucho możliwe, że jest tak, jak mówisz. Sprawdzę, dzięki za oznaczenie.
0
@SeeleyBooth na razie FIFA, a potem świat stanie przed nami otworem. :D
1
@Transu96 a może edycja vintage 2006? :D
0
@Transu96 20, 20.
1
@Transu96 organizacja turnieju jest trudniejsza, niż zakładaliśmy, w związku z czym jeszcze troszkę nam to zajmie. ale pracujemy nad tym.
0
@Vhaeraun przecież jest zdjęcie?
3
@Avada Kedavra już poprawione, dzięki.
0
@Hiacynk to kim są ci, których wymieniłam? Może mówisz o środkowych napastnikach?
0
@Hiacynk a Messi? A Cristiano? I wielu innych.
3
@VamosRakieta wszystko będzie, rok trwa. ;)
14
No i bum, czytajcie!
4
@itmustbejoke cudo :D
5
@IronSanHybrid naprawdę uważasz, że oddam komuś sernik?