Hej, dzięki za czujność, mój błąd, bo przepisałam bzdury Sportu. Na przyszłość prosiłabym, że jeśli zauważycie jakiś błąd (również w artykule), to oznaczajcie mnie po prostu w komentarzu. Nawet jak tekst nie jest mój, na pewno poprawię.
@Janiama Komentarze zawierające powielone informacje są usuwane. Myślę, że właśnie trzymanie się jednego wątku pozwala jego skuteczniejszą obserwację uczestnikom dyskusji. Dzięki temu nie muszą oni sprawdzać, czy czasem gdzieś indziej nie jest ona kontynuowana. Poza tym jeśli dany temat kogoś nie interesuje, może on ominąć jeden wątek, a nie pięć.
@Rewolucja123@Janiama uważam, że rzeczywiście dużo bardziej pożądane będzie kontynuowanie istniejącego już wątku zamiast tworzenia niezliczonych jego odnóg
@nieprzysiadalnosc dzięki za opinię, na pewno pomoże nam ona w przyszłej działalności. Dopiero zaczynamy, więc taka miniaturka z pewnością pomogła nam się "wybić", co nie oznacza, że koniecznością jest utrzymanie tendencji w przyszłości. Na pewno to omówimy. :)
@borys27 Na początek bardzo polecam Duolingo, jeśli znasz już angielski. Poza tym po złapaniu podstaw gramatyki (a nie jest ona trudna) dużo filmów z napisami, choćby na Netfliksie. W hiszpańskim rozumienie ze słuchu to połowa sukcesu, później można włączyć sobie napisy hiszpańskie, a nie polskie. Poza tym polecam znaleźć sobie kogoś do rozmów - w wielu miastach organizowane są np. językowe tandemy (spotkania w celu rozmawiania w językach obcych).
0
@Mazeri mógłbyś mi podesłać link?
0
@Mazeri toć to jest żywcem wzięte z napisanej dziś przeze mnie tiki-taki...
1
@KamQiX niespodzianka przecież :D jak dojdzie pocztą, to może się pochwali. Jest czym :)
0
@tristan87 Sport, Sport, poszukaj, może jeszcze wisi.
51
Hej, dzięki za czujność, mój błąd, bo przepisałam bzdury Sportu. Na przyszłość prosiłabym, że jeśli zauważycie jakiś błąd (również w artykule), to oznaczajcie mnie po prostu w komentarzu. Nawet jak tekst nie jest mój, na pewno poprawię.
1
@AdiKingu96 dalej nie wiem, o co chodziło, Sport naprawdę ma taki artykuł. ale mój błąd, za szybko lecę z tym wszystkim.
1
@Bartek46 dzięki za doprecyzowanie :)
1
@Norkusik ja za tydzień, jak się uda! gratulacje :)
2
@Rewolucja123 ja dziś mam wolne i widać, już się wszystko sypie :D
8
@Janiama Komentarze zawierające powielone informacje są usuwane. Myślę, że właśnie trzymanie się jednego wątku pozwala jego skuteczniejszą obserwację uczestnikom dyskusji. Dzięki temu nie muszą oni sprawdzać, czy czasem gdzieś indziej nie jest ona kontynuowana. Poza tym jeśli dany temat kogoś nie interesuje, może on ominąć jeden wątek, a nie pięć.
3
@Rewolucja123 @Janiama uważam, że rzeczywiście dużo bardziej pożądane będzie kontynuowanie istniejącego już wątku zamiast tworzenia niezliczonych jego odnóg
3
@kerouac Wow, gratuluję zapału!
0
@Colon na wartości straciła Złota Piłka, ja dopiero pracuję na swoją wartość, więc jeszcze nie mam czego tracić.
0
@Colon też wyczułam żal, że nie pracuje w Barcelonie. Wielokrotnie to podkreślał. A za miłe słowa dziękuję :)
27
Proponuję powrócić do tematu dnia, czyli naszego kanału na YouTube :) subów już dużo ponad tysiąc.
0
@nieprzysiadalnosc dzięki za opinię, na pewno pomoże nam ona w przyszłej działalności. Dopiero zaczynamy, więc taka miniaturka z pewnością pomogła nam się "wybić", co nie oznacza, że koniecznością jest utrzymanie tendencji w przyszłości. Na pewno to omówimy. :)
4
@borys27 Na początek bardzo polecam Duolingo, jeśli znasz już angielski. Poza tym po złapaniu podstaw gramatyki (a nie jest ona trudna) dużo filmów z napisami, choćby na Netfliksie. W hiszpańskim rozumienie ze słuchu to połowa sukcesu, później można włączyć sobie napisy hiszpańskie, a nie polskie. Poza tym polecam znaleźć sobie kogoś do rozmów - w wielu miastach organizowane są np. językowe tandemy (spotkania w celu rozmawiania w językach obcych).
0
Przypominam o głosowaniu! Czas dziś do północy. :)
https://www.fcbarca.com/92333-zlota-pilka-fcbarcacom-glosowanie.html
0
@Szumi @VeB92Nov potwierdzam, chętnie opublikujemy takie wspomnienia, gdybyś zechciał napisać.
2
@Avada Kedavra zawsze wiedzieliśmy, że w La Rambli drzemie siła!
6
@Kapitan hawk chcesz, żebyśmy od razu zaczynali od niemożliwego? :/
0
@MaTt_BarcaFan @ściah
9
@norbi77 Cicha potęga, szanuję. :D
0
@Chwytliwy Mam nawet system liczenia głosów! :D
3
https://www.fcbarca.com/92333-zlota-pilka-fcbarcacom-glosowanie.html
Emocje związane ze Złotą Piłką trwają, przypominam o głosowaniu!
3
@bumbap Wbrew pozorom polecam przeczytać, za co jest ZP. Również za całą karierę.
1
@XaviHeart a siedzą na gali czy u cioci na imieninach? ;)
0
@mindbender84 tak, jest filmik w relacji na głównej.
9
@BarcaInfo na odwrót
2
@Avada Kedavra yay me!