Bardzo polecam ten wątek oraz całą analizę finansową Barcelony. Dla leniwych - najciekawsze punkty przetłumaczyłam na moim Twitterze.
#FCBarcelona 2018/19 accounts cover a season when they won La Liga (for the fourth time in five years), were runners-up in the Copa del Rey and reached the Champions League semi-finals. Some thoughts in the following thread.
@feiticeira Ależ ja nigdzie nie napisałam, że #Bartomeuout to moje zdanie. Opisuję tendencję widoczną wśród kibiców, nawet na tym portalu. Mojej osobistej opinii nie ujawniam, bo, jak słusznie pan zauważa, staram się być obiektywna. Nawiązanie do wyborów w Polsce już ujawnia moje zdanie, ale jest to zaledwie wtrącenie, niewplywajace na główny temat artykułu. Nie sugeruję również, że jedyną winą Laporty było domniemane zadłużenie klubu, jest to zwyczajnie kwestia, o której było najgłośniej i która ciągnęła się najdłużej. Nie było moim celem porównanie grzechów wszystkich potencjalnych kandydatów. Mimo wszystko polecam przeczytać do końca i skrytykować do końca. Chętnie odpowiem na wszystkie inne argumenty.
@tbas Od siebie napisałam jedynie "sprzedać". Resztę powtórzyłam po dziennikarzu. Jasne, że nie wiemy, ale warto mieć więcej niż mniej scenariuszy do analizy
1
@Messibestplayerintheworld dzięki, zapędziłam się.
1
@Chwytliwy Liczba goli*
3
@SeeleyBooth Jesteś z Podlasia?
4
@koksik2700 A skąd wiesz, czy moderacja jest w ogóle na zdjęciu? :D
0
@quarto https://www.fcbarca.com/86888-kulisy-wspanialej-barcy-pepa-guardioli-w-filmie-quottake-the-ball-pass-the-ball-quot.html
1
@Avada Kedavra Nie można zostawić portalu samotnie, trzeba było dbać o newsy. :)
3
@ściah dokładnie, dzięki chłopaki! bardzo przyjemnie się oglądało :)
0
@siwy_cwaniak będzie mógł zagrać
https://www.fcbarca.com/91749-przelozenie-meczu-barcelony-z-realem-madryt-byloby-dobra-wiadomoscia-dla-ousmane-a-dembele.html
0
@MacieG Wiem, że po katalońsku. Mogłeś zostawić esteu molt mals moim zdaniem.
0
@MacieG obrażeni? enfadat to enfadado :D
0
@FCBarcelonista https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7839058 proszę :)
8
Bardzo polecam ten wątek oraz całą analizę finansową Barcelony. Dla leniwych - najciekawsze punkty przetłumaczyłam na moim Twitterze.
17
@Kapitan hawk a skąd wiesz, może dodałam również kilka na Cafe Bernabeu, hmm?
1
@Kapitan hawk ile z nich to #tiki-taka? :D
5
@PatrychoO w El Clásico na Bernabeu. kupa czasu jeszcze...
18
Podania w LaLidze 2019/20 rozrysowanie z użyciem algorytmu klastrowego.
Jeśli nie rozumiecie, o co chodzi, jak ja, to tutaj wyjaśniają. :)
https://www.americansocceranalysis.com/home/2019/3/11/using-k-means-to-learn-what-soccer-passing-tells-us-about-playing-styles
0
@Kcprlxx masz rację, przeoczyłam
1
@VamosRakieta właśnie stąd te wnioski Sportu. Z Chumim Barca złamała przepisy, więc teraz musi zrobić jak wyżej, żeby było bezproblemowo.
3
@Maker0 przecież odebrano?
3
@Piotr89Sand w protokole jest, że za słowa.
2
@PJ777 dokladnie. Nie wchodząc w szczegóły, jeśli MD współpracuje z zarządem, a zarząd zwalnia Valdesa, to taki artykuł nie powinien dziwić.
4
@Kapitan hawk hmm, dziękuję?
3
@feiticeira Ależ ja nigdzie nie napisałam, że #Bartomeuout to moje zdanie. Opisuję tendencję widoczną wśród kibiców, nawet na tym portalu. Mojej osobistej opinii nie ujawniam, bo, jak słusznie pan zauważa, staram się być obiektywna.
Nawiązanie do wyborów w Polsce już ujawnia moje zdanie, ale jest to zaledwie wtrącenie, niewplywajace na główny temat artykułu.
Nie sugeruję również, że jedyną winą Laporty było domniemane zadłużenie klubu, jest to zwyczajnie kwestia, o której było najgłośniej i która ciągnęła się najdłużej. Nie było moim celem porównanie grzechów wszystkich potencjalnych kandydatów.
Mimo wszystko polecam przeczytać do końca i skrytykować do końca. Chętnie odpowiem na wszystkie inne argumenty.
4
@Cwaniak4 w 2021 roku.
0
@sztrupcak @Robertinho
1
@snoopdegie masz rację, chodziło o Bernabeu.
0
@Darkodonnie Unbelievable, choć nie do końca dokument.
0
@NGTRX Na mojej skali od ideału do Pedrerola oceniłabym go na "ok" :D
0
@tbas Od siebie napisałam jedynie "sprzedać". Resztę powtórzyłam po dziennikarzu. Jasne, że nie wiemy, ale warto mieć więcej niż mniej scenariuszy do analizy
0
@NGTRX Coś widać, jak było, nie wiem. Warto jednak wziąć pod uwagę możliwość, że coś poczuł.