8

@Barcelismo W takich chwilach pozostaje mi się jedynie cieszyć, że może jeszcze roboty nie zabiorą mi tak szybko pracy. :D

23

@Barcelismo raczej odwrotnie

3

@kamilo0066 i jak go nie kochać...

4

@SHIBA no i cyk, kolejne miejsce na liście, gdzie muszę pojechać :(

0

@ściah w tej chwili mam na sobie białą z Pusheenem

2

@Colon Vamos, Rafa!

8

@SeeleyBooth Dziś nie pracuję, niech strzela. :D

0

@Kamiloza91 polecam wejść w aktualizację o Valverde ;)

6

@KamQiX Chyba Robert po katalońsku, a Roberto po hiszpańsku. ;)

10

@chudym zaraz dodam, nie ma problemu

0

@Mati90fcb Wiadomość z Mundo Deportivo pojawiła się po doniesieniach RAC1, a w artykule występują odniesienia do "publikowanych wcześniej informacji" (czyli do RAC1).

32

Rano podsumuję ten wysyp różności. Będzie ciekawie :) 

2

Gerard, dasz mi już pójść spać? :D

6

@ViscaBarca123 Dzięki za tłumaczenie :)

10

0

@chudym wszystko się zgadza, jestem królową :)

0

@SeeleyBooth yyy? 

4

@Yakoob jeśli będą odpowiednie obostrzenia, to niegłupie. 

0

@ddanioofcb panowie lubią sernik bez rodzynek, podpowiadam :)

0

Kompletnie nie rozumiem, czemu brazylijski dziennikarz pisze takie rzeczy. Byleby było głośno na tt. A prawda jest taka, że wie jeszcze mniej od hiszpańskich.

31

Przepraszamy, że dziś później, były drobne problemy.

4

Ok, masz prawo uważać, że to denne. A ja lubię mieć własną opinię, szczególnie że wg mnie nie jest zupełnie niczym niepodparta.

12

A jak inaczej to ocenić? Masz znajomych w klubie? Dojścia w mediach? Obejrzałam i przetłumaczyłam filmy z kilkudziesięciu (może już stu?) konferencji, obejrzałam tyle samo meczów i uważam, że mam prawo się wypowiedzieć. Chętnie posłucham, co usłyszałeś, gdy byłeś w szatni. :)

5

Oczywiście, że rozmawiamy o naszych obserwacjach i opiniach, niemal każdy argument da się zbić tym, że nie znam danej osoby albo nigdy z nią nie rozmawiałam. Jasne, że mogę się mylić, ty również. Dlatego ta dyskusja służy wymianie poglądów, nie faktów.

5

Jakie angielskie zespoły prowadził Valverde? Nie zapominajmy też, że Olympiakos to nie Barcelona. Valverde nie jest złym trenerem, nie jest po prostu z tej półki. Dlaczego go zatrudniono? Bo miał potencjał, przeszłość w klubie. Okazało się to błędem, normalne, że kluby takie popełniają. Sztuką jest przyznać się, że to był błąd.

Czy byliśmy zjednoczeni? Oczywiście, nie było konfliktów. Ale zjednoczeni nie równa się zmotywowani. Najbardziej nie mogę im wybaczyć właśnie tego, braku walki.

3

Hahahahaha Robert, zmień nick!

5

Co do Marki, jasne, że zapewne są to wymysły, ale widzimy gołym okiem, że Valverde nie ma charyzmy ani osobowości. Madrycka gazeta "żeruje" na naszym nieszczęściu, co nie znaczy, że nie ma po części racji.

0

Na szybko - jaki Wojtek?

3

Nie można sugerować się angielskimi komentatorami. Nie mam pewności, ale obstawiam Łage (bo francuski)

0

Dokładnie tak, w polskim nie ma tego dźwięku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?