Tym razem postanowiłam wywiad spisać, żeby każdy znalazł odpowiednią dla siebie formę. Dlatego mam nadzieję na merytoryczne komentarze dotyczące przede wszystkim wypowiedzi Tomka i poruszanych przez niego kwestii. Enjoy :)
Napiszę tutaj, żeby było lepiej widoczne. Yyyyy jest wynikiem mojego problemu z jąkaniem się, który mimo starań nie znika, jest też oczywiście potęgowany przez stres. Nie jest to jednak wynik braku wiedzy czy przygotowania. Przepraszam, jeśli komuś utrudnia to odbiór, ale naprawdę polecam skupienie się na wypowiedziach Tomka, bo szkoda odwracać uwagę od jego ciekawych uwag. Jeśli rzeczywiście uznacie, że nie da się słuchać, to oczywiście kolejne wywiady przeprowadzi ktoś inny, w końcu jako Redakcja wszyscy jesteśmy tu dla was. :)
4
@messiandiniesta jest opcja "odpowiedz" pod tiki-taką przecież.
2
@SeeleyBooth dziękujemy! PS Poirot perma nie dostanie nigdy. :)
1
@Zbyszard Na co dzień też, oczywiście trochę mniej.
6
@Pilka_jest_okragla żaden Messi, tylko Setien. Twitter fatalnie tłumaczy...
13
@Danny Gaucho @IronSanHybrid @Avada Kedavra biorę pod 200 zł z konta każdej z drużyn i słucham państwa!
51
Tym razem postanowiłam wywiad spisać, żeby każdy znalazł odpowiednią dla siebie formę. Dlatego mam nadzieję na merytoryczne komentarze dotyczące przede wszystkim wypowiedzi Tomka i poruszanych przez niego kwestii. Enjoy :)
13
Nic lepszego już dzisiaj nie zobaczycie.
7
@FafitFCB Nie sądzę, żeby zauważył ten komentarz, ale co lajków zebrał, to jego. :D
9
Nasz redaktor Maciek Łoś jest właśnie gościem w Estadio Weszło na antenie Weszło FM. Zachęcamy do słuchania, program na żywo, ruszył o 17!
16
Dziś o godzinie 17 nasz redaktor Maciek Łoś będzie gościem Estadio Weszło na antenie Weszło FM. Zapraszamy do słuchania! :)
0
@pauletaa tak, online. @Transu96 wydaje mi się, że tylko live.
42
Gdyby ktoś był chętny posłuchać alternatywnego studia przed El Clasico, to będę gościem w Radio Gol od godziny 20. Zapraszam!
22
@YoungTalents jak już chcemy być precyzyjni, to El Clásico, nie El Classico
38
@Kurkmen takich bohaterów potrzebuje ten świat! :)
0
@ravpelc Faktycznie, dzięki.
0
@Krzysiek872 chciałoby się...
6
@MontelQ W językach obcych jąkam się dużo mniej. :D Nie potrafię stwierdzić czemu.
0
@Vitoo Też mi się marzy... Prawie w moje urodziny!
4
@Vitoo autobusem bodajże 16 euro
15
A tymczasem poranny występ Magdy (ani jednego zająknięcia!) jest już dostępny na YouTube. Tam również znajdziecie Ćwiąkiego oraz bonus - przedstawiciela realmadryt.pl
https://www.fcbarca.com/93830-redaktor-fcbarcacom-magdalena-rudnicka-w-radio-canal.html
3
@Transu96 Serniczek? *.*
0
@Avada Kedavra to na kiedy się umawiamy? :D
247
Napiszę tutaj, żeby było lepiej widoczne. Yyyyy jest wynikiem mojego problemu z jąkaniem się, który mimo starań nie znika, jest też oczywiście potęgowany przez stres. Nie jest to jednak wynik braku wiedzy czy przygotowania. Przepraszam, jeśli komuś utrudnia to odbiór, ale naprawdę polecam skupienie się na wypowiedziach Tomka, bo szkoda odwracać uwagę od jego ciekawych uwag. Jeśli rzeczywiście uznacie, że nie da się słuchać, to oczywiście kolejne wywiady przeprowadzi ktoś inny, w końcu jako Redakcja wszyscy jesteśmy tu dla was. :)
26
@shinthps To kwestia mojej wady wymowy. Staram się poprawiać, ale nie obiecam, że to się zmieni. Polecam słuchać Tomka, bo naprawdę mądrze prawi. :)
0
@FeloRPS To pewnie dlatego ci nie działa. Później będzie też na YouTube.
0
@FeloRPS już powinien działać.
3
@FranzMaurer Haha dzięki, co tam się porobiło...
0
@AdrianBarca Nie.
0
@Kamilb1988 dziękujemy! :)
3
@Aveiro a do tego taaaka mądra i ładna. :D