59

"Ktoś powinien wytłumaczyć chłopakowi, że mistrzostwo przyznaje się na podstawie tabeli. Gdyby tak nie było, Real powinien spaść do Segunda, bo przegrał z Mallorcą". Pozamiatane. :)

0

@DonVincenzo Z ciekawości - na jaki temat licencjat i mgr? Pod jakim kątem? I jaki kierunek studiów. :)

2

@Valverde_In Wrzucanie linków bez jakiegokolwiek merytorycznego komentarza jest zabronione, możesz zgłaszać takie posty. Moderacja dzięki temu łatwiej je zauważy.

3

@Avada Kedavra Parówki randkowe, w domyśle na randkę singielki z samą sobą...

5

@IronSanHybrid Boże, czytam besos, myślę o parówkach. Gessler zniszczyła ludziom życie.

1

@Klaud oczywiście masz rację, już poprawiłam, dzięki. Co do środków bezpieczeństwa... Mówi się np. o zostawianiu wolnych rzędów między kibicami, to akurat jest do zrobienia, ale powoduje kolejne straty dla klubów. W kwestii jedzenia czy toalet to już widzę, jak całkowicie tego zakazują. Przynajmniej zakaz jedzenia wydaje się możliwy.

1

@MichalZZZ Jestem chyba dwa sezony do tyłu, ale bardzo polecam. Fabularnie każdy sezon jest osobną opowieścią, tylko bohaterowie mniej więcej ci sami, więc można robić dużą przerwę. Szczególnie początkowe serie świetne.

7

@NeroTFP O tym samym pisze też Michael Cox w książce "Zonal marking", polecam. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że to Messi wymusił zmianę swojej pozycji, a, co za tym idzie, odsunięcie Zlatana i nie tylko.

8

Zapraszam na godzinę 18 na wywiad ze mną w Radio Gol. :)

2

@Joey będzie wódka.

4

@AmigoBlancos wywiad nie jest na żywo, więc mogę zapewnić, że trochę jąkania było, jeśli to kogoś zachęci. :D

12

Dzisiaj o godz. 18 wywiad ze mną w Radio Gol, będzie do odsłuchania też później na Spotify. O Barcelonie, portalu, kibicach.

0

@TheNekro94 szczegóły już były podane dziś. Nieoficjalne, bo protokół nie został udostępniony na razie.

2

@TheNekro94 Nie ma dostępu do pełnej listy, mam tylko to, co wypisał Sport. Wg jakiejś strony-krzak czwarty jest Bill Shankly.

1

@IronSanHybrid @ksobi przyjmę każdy, ale wolę bez rodzynek.

22

@WiernyKatalonii również nie chcę Neymara. I cyk - równowaga w przyrodzie zachowana, macie kogo nie lubić. :D

6

@Europejczyk1980 robi sobie dłuższą przerwę od działalności, wrzucał o tym post na Rambli.

4

Właśnie wjechał pożegnalny felieton ściaha. Moim zdaniem jeden z najlepszych jego pióra.

6

@kamiVeB Pozwolili im wyjść z domów bodajże w niedzielę czy w poniedziałek. ;)

0

@adisch Na pensje klub wydaje ponad 500 mln brutto, czyli ponad 250 netto. I mowa o wszystkich sekcjach, a tu tylko o piłce.

0

@Colon Panuje przekonanie, że "najczystszy" hiszpański to Valladolid, chociaż wiadomo, zdania są podzielone. A najwięcej zdecydowanie żartuje się z Andaluzji, tu nie ma wątpliwości. Ciekawe jest, że właśnie w Andaluzji mówi się najbardziej zbliżoną wersją do Ameryki.

0

@Colon Sudaca to obraźliwe określenie osób z Ameryki Południowej. Nawet nie wiedziałam, ciekawe. :)

0

@Colon Sudaka to ma znaczyć obcy? Bo nie bardzo rozumiem?

0

@kamilo0066 powiedziałam, że powinniście docenić nasze działania, a nie że powinniście czuć się docenieni przez nas. To zupełnie co innego. Ponownie odsyłam do powodów, dla których tiki-taka została rozszerzona. To dla nas bardzo duże ułatwienie, a fakt, że tylko część wpisów jest na głównej, jest kompromisem (odsyłam do definicji ;)

0

@rasta212 nie można było, bo teraz wpisy na tiki-tace są dużo dłuższe - odsyłam do live'a, nie chcę się powtarzać.

0

@Toretto Jeśli uważasz, że naszym celem jest robienie wam na złość, to nie mamy o czym rozmawiać. Szczególnie, że do tej pory zaledwie jedna osoba odniosła się do naszych powodów, które podaliśmy. Pomijam już fakt, że obecnie narzekanie na tiki-takę to często sposób na zbieranie zielonych i zyskiwanie popularności. Mam nadzieję, że docenicie naszą ciężką pracę nad artykułami, których dalej pojawia się dużo i które niekiedy są bardzo wartościowe. :)

1

@Transu96 jasne, rozumiem, o czym mówisz. ale to już nie moja wina, że tak jest.

0

@Cochise rozważaliśmy wiele opcji, w tym te, o których wspominasz. z różnych przyczyn okazywały się one niepraktyczne lub niemożliwe do wprowadzenia. nie będę się rozpisywać na ten temat, bo szczerze mówiąc i tak zaraz wyleje się na mnie fala hejtu. w live'ie wspominamy też, że w tiki-tace będą pojawiać się ważniejsze, nieco dłuższe treści, jednak na razie wstrzymuje nas brak meczów.

1

@Transu96 uważam, że wszystko, co ma się do powiedzenia anonimowo, powinno się być w stanie powtórzyć również sygnując to imieniem i nazwiskiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?