0

@Eoren Spirytusem.

6

Przypominamy o naszym challenge'u! Obiecujemy, że kurier, który przywiezie wam w nagrodę książkę, zostawi ją przed drzwiami. :) #zostanwdomuzfcbarcacom

0

@Rahim1908

2

@Nano22 @PrinceDamon dziękuję, jest przenajkochańsza.

5

Hej! Pandemia może mieć swoje jasne strony. Macie jakiś temat, na który bardzo chcielibyście coś napisać? A może już napisaliście? Zapraszam do podsyłania tekstów na julia.cicha@fcbarca.com :) Najlepsze opublikujemy.

1

@Kompletny Dzięki za pomysł, zastanowimy się. :)

176

A tymczasem nasz portal wygrał internety.


12

@Danny Gaucho @Misanthrope nikt wam nie broni robić konkursów piękności między sobą, tylko kulturalnie i w ubrankach, bo przyjdzie @wpwelement i zrobi porządek.

8

@Chwytliwy A ja bym wolała, żeby rozgrywali mecze, aleee... :D

69

Cześć! Co sądzicie o zorganizowaniu głosowania na najpiękniejszą bramkę w historii Barcelony? Warunkiem byłoby posiadanie nagrania na YouTube lub Streamable. Wzięlibyście udział w takiej inicjatywie?

1

@fart @TraperWWL tak jak wspominał Mateusz jest to spontaniczna inicjatywa wpisująca się w akcję #zostanwdomu. zorganizowanie transmisji to wiele dni, tygodni pracy, a teraz chodzi o dobrą zabawę i integrację. :)

0

@Janiama do fryzjera i do pralni...

1

@Gall jakieś pewnie są, ale kojarzę tylko 1-2. A Barcelona w sepii to autorski cykl @Eoren

0

@Gall w jakim sensie? W prasie wciąż pojawiają się setki artykułów na temat Barcelony.

0

@arraco tak, masz rację, dzięki.

1

@Jacob94 Myślałam o czymś takim, na razie jeszcze nie miałam czasu, ale póki co wydaje mi się, że w ostatnich kilkudziesięciu latach w LaLidze nie było takiego przypadku. Ale będziemy drążyć :)

0

@Vincent82 cześć, dziękuję, że poświęciłeś swój czas na wyszczególnienie wielu aspektów, które na pewno weźmiemy pod uwagę. Podcast jest dla was i właśnie takich głosów nam trzeba.

0

@Gall Lato Blaugrana szukałam, ale ślad się urywa na 2009 roku, MD chyba tego nie kontynuowało.

0

@Explode O a to jest bardzo ciekawy pomysł.

0

@pax Dopiero co był konkurs, dzisiaj ogłosiliśmy wyniki. :)

1

@Transu96 Nie jest to niestety zależne ode mnie. Ale mogę obiecać, że w najbliższych miesiącach szykują się ciekawe rzeczy na Youtube.

0

@Transu96 Nie jestem pewna, czy będzie on w najbliższej przyszłości możliwy. Pojawiło się więcej problemów, niż zakładaliśmy.

0

@dv7wisnia Nie, już nie.

1

@NeroTFP Czytelnicy cały czas mogą przysyłać swoje materiały, choćby na julia.cicha@fcbarca.com. Niestety prawie nic nie otrzymujemy.

1

@panczo A cykl Barcelona w sepii @Eoren znasz?

0

@dv7wisnia Uwielbiam Crackovię, tylko że nie mamy praw do robienia tego.

21

Cześć, w związku z koronawirusem w najbliższych tygodniach będzie mniej piłki niż zwykle. Czy są jakieś treści, które chcielibyście zobaczyć w tym czasie na portalu? Zapraszam do dzielenia się pomysłami.

39

Hej, może niektórzy z was nie zauważyli, ale można już komentować wpisy z #tiki-taka. Zachęcamy do korzystania z tej opcji i nietworzenia nowych wątków na ten sam temat

4

@DonAndresFCB szerzcie wiedzę jak Rambla długa i szeroka. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?