Przypominamy o naszym challenge'u! Obiecujemy, że kurier, który przywiezie wam w nagrodę książkę, zostawi ją przed drzwiami. :) #zostanwdomuzfcbarcacom
Hej! Pandemia może mieć swoje jasne strony. Macie jakiś temat, na który bardzo chcielibyście coś napisać? A może już napisaliście? Zapraszam do podsyłania tekstów na julia.cicha@fcbarca.com :) Najlepsze opublikujemy.
@Danny Gaucho@Misanthrope nikt wam nie broni robić konkursów piękności między sobą, tylko kulturalnie i w ubrankach, bo przyjdzie @wpwelement i zrobi porządek.
Cześć! Co sądzicie o zorganizowaniu głosowania na najpiękniejszą bramkę w historii Barcelony? Warunkiem byłoby posiadanie nagrania na YouTube lub Streamable. Wzięlibyście udział w takiej inicjatywie?
@fart@TraperWWL tak jak wspominał Mateusz jest to spontaniczna inicjatywa wpisująca się w akcję #zostanwdomu. zorganizowanie transmisji to wiele dni, tygodni pracy, a teraz chodzi o dobrą zabawę i integrację. :)
@Jacob94 Myślałam o czymś takim, na razie jeszcze nie miałam czasu, ale póki co wydaje mi się, że w ostatnich kilkudziesięciu latach w LaLidze nie było takiego przypadku. Ale będziemy drążyć :)
@Vincent82 cześć, dziękuję, że poświęciłeś swój czas na wyszczególnienie wielu aspektów, które na pewno weźmiemy pod uwagę. Podcast jest dla was i właśnie takich głosów nam trzeba.
Cześć, w związku z koronawirusem w najbliższych tygodniach będzie mniej piłki niż zwykle. Czy są jakieś treści, które chcielibyście zobaczyć w tym czasie na portalu? Zapraszam do dzielenia się pomysłami.
Hej, może niektórzy z was nie zauważyli, ale można już komentować wpisy z #tiki-taka. Zachęcamy do korzystania z tej opcji i nietworzenia nowych wątków na ten sam temat
0
@Eoren Spirytusem.
6
Przypominamy o naszym challenge'u! Obiecujemy, że kurier, który przywiezie wam w nagrodę książkę, zostawi ją przed drzwiami. :) #zostanwdomuzfcbarcacom
0
@Rahim1908
2
@Nano22 @PrinceDamon dziękuję, jest przenajkochańsza.
5
Hej! Pandemia może mieć swoje jasne strony. Macie jakiś temat, na który bardzo chcielibyście coś napisać? A może już napisaliście? Zapraszam do podsyłania tekstów na julia.cicha@fcbarca.com :) Najlepsze opublikujemy.
1
@Kompletny Dzięki za pomysł, zastanowimy się. :)
176
A tymczasem nasz portal wygrał internety.
12
@Danny Gaucho @Misanthrope nikt wam nie broni robić konkursów piękności między sobą, tylko kulturalnie i w ubrankach, bo przyjdzie @wpwelement i zrobi porządek.
8
@Chwytliwy A ja bym wolała, żeby rozgrywali mecze, aleee... :D
69
Cześć! Co sądzicie o zorganizowaniu głosowania na najpiękniejszą bramkę w historii Barcelony? Warunkiem byłoby posiadanie nagrania na YouTube lub Streamable. Wzięlibyście udział w takiej inicjatywie?
1
@fart @TraperWWL tak jak wspominał Mateusz jest to spontaniczna inicjatywa wpisująca się w akcję #zostanwdomu. zorganizowanie transmisji to wiele dni, tygodni pracy, a teraz chodzi o dobrą zabawę i integrację. :)
0
@Janiama do fryzjera i do pralni...
1
@Gall jakieś pewnie są, ale kojarzę tylko 1-2. A Barcelona w sepii to autorski cykl @Eoren
0
@Gall w jakim sensie? W prasie wciąż pojawiają się setki artykułów na temat Barcelony.
0
@arraco tak, masz rację, dzięki.
1
@Jacob94 Myślałam o czymś takim, na razie jeszcze nie miałam czasu, ale póki co wydaje mi się, że w ostatnich kilkudziesięciu latach w LaLidze nie było takiego przypadku. Ale będziemy drążyć :)
0
@Vincent82 cześć, dziękuję, że poświęciłeś swój czas na wyszczególnienie wielu aspektów, które na pewno weźmiemy pod uwagę. Podcast jest dla was i właśnie takich głosów nam trzeba.
0
@Gall Lato Blaugrana szukałam, ale ślad się urywa na 2009 roku, MD chyba tego nie kontynuowało.
0
@Explode O a to jest bardzo ciekawy pomysł.
0
@pax Dopiero co był konkurs, dzisiaj ogłosiliśmy wyniki. :)
1
@Transu96 Nie jest to niestety zależne ode mnie. Ale mogę obiecać, że w najbliższych miesiącach szykują się ciekawe rzeczy na Youtube.
0
@Transu96 Nie jestem pewna, czy będzie on w najbliższej przyszłości możliwy. Pojawiło się więcej problemów, niż zakładaliśmy.
3
Przypominam się.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8324877#comment-8324877
0
@dv7wisnia Nie, już nie.
1
@NeroTFP Czytelnicy cały czas mogą przysyłać swoje materiały, choćby na julia.cicha@fcbarca.com. Niestety prawie nic nie otrzymujemy.
1
@panczo A cykl Barcelona w sepii @Eoren znasz?
0
@dv7wisnia Uwielbiam Crackovię, tylko że nie mamy praw do robienia tego.
21
Cześć, w związku z koronawirusem w najbliższych tygodniach będzie mniej piłki niż zwykle. Czy są jakieś treści, które chcielibyście zobaczyć w tym czasie na portalu? Zapraszam do dzielenia się pomysłami.
39
Hej, może niektórzy z was nie zauważyli, ale można już komentować wpisy z #tiki-taka. Zachęcamy do korzystania z tej opcji i nietworzenia nowych wątków na ten sam temat
4
@DonAndresFCB szerzcie wiedzę jak Rambla długa i szeroka. :D