jurczak
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@noface hahahaha na moment przed tragedią XDDD
2
@theadzio124 Według mnie nasz blok defensywny wygląda przeciętnie na tle ligowego podwórka, a co dopiero na poziomie LM. Garcia już parę razy udowodnił, że jest wartościowym zawodnikiem i pewnie poradziłby sobie lepiej od wszystkich naszych stoperów, z wyjątkiem Araujo oczywiście.
0
@JarekS Ja się obawiam o całą formacje defensywną bo dobrze wiemy, że każdy z naszych obrońców miał momenty w których grał jak amator. Skupienie przez cały mecz i może coś z tego wyjdzie!
0
@BueN0 Przecież Pique w ostatnich sezonach akurat często "odcina prąd". Wystawienie go po tak długiej kontuzji i to w takim meczu brzmi jak Harakiri.
2
Pedri jest dzisiaj strasznie zagubiony.
0
@Avatarr Akurat Puig w zeszłych sezonach grał z Messim i wyglądało to bardzo obiecująco, podobnie jak z Pedrim.
0
@wonsz_w_pomidorach Charakterystyka na poziomie gimnazjum... Zupełnie jakbyś opisywał kolegę który wszędzie chwali się pieniędzmi.
0
@Totti94 Przede wszystkim Dembouz oferuje nieszablonowość. To zawodnik który potrafi odmienić losy meczu. Oczywiście często jest irytujący swoimi niedokładnymi zagraniami i głupimi stratami piłki ale warto pamiętać, że to jego pierwszy sezon w naszych barwach w którym omijają go kontuzje. Dajmy mu się rozkręcić!
10
@mielniczas To kibice upatrywali w nim drugiego Neymara. Prawda jest taka, że w czasie w którym sprzedawano Brazylijczyka do PSG nie było zawodnika który mógłby zastąpić Neya, to unikat, a Dembele nigdy nie wejdzie w jego buty co nie oznacza, że nie będziemy mieli z niego pociechy
8
Niech tylko omijają go kontuzje to będzie najwyższy top wśród stoperów.
6
Dobry występ Miny na MŚ to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkała ten klub w ostatnich latach...
0
@KhabibFCB To w takim razie jestem ciekaw dlaczego inni grają bo oprócz Araujo wszyscy dopasowali sie poziomem do Rayo
1
@wwojo155 No tak obwiniajmy za wszystko gościa który gra same ogony. Przecież cała nasza drużyna gra mecz życia a on jest tylko kulą u nogi...
2
@PieN Właśnie to zainteresowanie ciągnie się już od ładnych paru lat jeśli wierząc prasie oczywiście bo nigdy nie usłyszałem żadnych konkretów. Kupno Firpo w tamtym czasie było w pełni zasadne, prezentował się świetnie w Betisie. Nie przypominam sobie żeby ktokolwiek krytykował ten deal.
3
@Marjando Nie wiem jak mecz z Cornella może być podstawą do rzetelnej oceny umiejętności Puiga. Zagrał tylko w pierwszej połowie w której cały zespół grał beznadziejnie. Jedyne za co można go ganić to niedokładność w zagraniach jednak warto zaznaczyć, że jako jeden z nielicznych podejmował ryzyko w postaci gry do przodu. Nie można mu było odmówić ogromnej ochoty do gry a jego gra była co najmniej poprawna
4
Tylko czekać aż w drugiej połowie wejdzie Trinaco "ratować mecz".
2
@dominikm No właśnie nigdy... Trincao nie pokazał kompletnie nic ale praktycznie zawsze jest pierwszym rezerwowym, Busi w każdym meczu jest cieniem samego siebie z najlepszych lat, Pedri i Fati nieważne jak się zaprezentują i tak będą mieli miejsce w składzie, Griezmann co mecz notuje jakieś spektakularne pudło. Tymczasem jak wchodzi Puig to zawsze wygląda co najmniej poprawnie a zazwyczaj wyróżnia się na tle wyżej wymienionych. Dawno nikt nie zasługiwał na grę dla nas jak ten chłopak.
1
@kibic555 Za lekki? Nie żartuj! W poprzednim sezonie wchodził w starcia fizyczne z Parteyem z Atleti czyli naprawdę dobrze zbudowanym gościem i o ironio wychodził z nich zwycięsko.
3
Najśmieszniejsze jest to, że Puig znowu przyćmił pomocników. Zrobił o wiele więcej od De Jonga i Pjanica razem wziętych. Gramy na dwóch Śpd którzy średnio prezentują się w obronie a w ataku już kompletnie nic nie dają. Zero przyspieszenia gry, ciekawych zagrań, po prostu ryzyka które czasem trzeba podjąć.
0
@ViScAAA Nie chcę skreślać tego chłopaka ale sam pomysł sprowadzenia go nie przypadł mi do gustu. Praktycznie co roku na skrzydłach otrzymujemy kogoś z cantery. Mieliśmy Pereza, Arnaiza, Adame, Munira i wydaje mi się, że każdy z nich dałby radę jako rezerwowy z aspiracjami na pierwszy skład. Kolejny raz od tak wydajemy 40 baniek...
2
@JarekS Nie wiem czy oglądaliśmy ten sam mecz ale doszedłem do innych wniosków. De Jong w obronie to tylko alternatywa z której powinno się korzystać tylko w ostateczności. Alena nie zaprezentował niczego ciekawego o ile na tle Busiego wypadł jak profesor ale oprócz klepania w pomocy jak narazie nie pokazał niczego ciekawego.
4
@Siergiej_Piputkin Chłopak akurat nigdy nie zawodzi, nie przypominam sobie spotkania po którym można było powiedzieć, że był słabym ogniwem. Kiedy tylko gra wykazuje się kreatywnością i lekkością w rozegraniu. Kibice (włącznie ze mną) nie potrafią zrozumieć jak taki talent który już nie raz udowodnił na co go stać jest praktycznie ostatni w hierarchii. Tymczasem Trincao czy Pedri ostatnio grając po prostu miernie dostają o wiele więcej szans.
0
@mariosss20 To się nie może udać z tym co mamy w składzie. Lenglet i Pique wyglądają fatalnie, De Jong oraz Busi słabo sobie radzą jako stoperzy a reszta naszych środkowych obrońców jest kontuzjowanych. O ile Alba poradziłby sobie na wahadle tak z Roberto byłby duży problem, chyba, że chodzi o wystawienie tam np. Dembele lub Trincao ale w takim przypadku w bramce potrzebujemy 2-3 Ter Stegenow...
0
@Losiex nawet wydaje mi się, że słabe mecze Cou wyglądały znacznie lepiej od większości występów Antka.
1
@Stelios23 Rafinha miał duże szanse żeby wskoczyć na poziom Thiago ale kontuzje go pogrzebały.
10
Jeśli nasza gra będzie wyglądała jak w pierwszej połowie z Napoli to są szanse na triumf. Bardzo chciałbym żeby Dembele dostał szanse jego dynamiczność może nam dużo dać ale znając życie Grizou będzie kopał się po czole przez 85 minut i wtedy zobaczymy jakieś zmiany.
0
Szkoda, że Emerson nie został kupiony za 50 milionów bo z pewnością miałby miejsce w składzie...
0
@kaamil1910 Byłoby świetnie ale... Bartek jedyne co ma w głowie to "hurr durr" trzeba ściągnąć kogoś za +100 baniek pozbywając się przy tym perspektyw.
0
Ile już "gwiazd" przewinęło się przez nasz klub w ostatnim czasie? Zamiast wydawać grube miliony można by postawić na wychowanków którzy przed wejściem do pierwszej drużyny spędzają kilka-kilkanaście lat w sekcjach młodzieżowych i w pewnym stopniu nabywają DNA Barcelony. Ja rozumiem, że nie mamy tam chłopaków pokroju Messiego ale paru solidnych rezerwowych z aspiracjami na pierwszy skład by się znalazło. Potem te "odrzuty" które zostały oddane za darmo pozbawiają nas punktów. Najlepszym przykładem tego cyrku jest chyba Malcom, gość za 40 baniek gra ogony...
2
Fajnie będzie zobaczyć Arnaiza. Do dziś uważam, że gdyby dać mu szanse to właśnie zamiast Duńczyka to on mógłby być wartościowym zmiennikiem.