jurczak
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Rozumiem, że chciałbyś go zobaczyć kosztem np. Dembele. W sumie mecz z trzecioligowcem był świetnym sprawdzianem. A tak serio to oprócz bramek Denis nie popisał się kompletnie niczym. Słaby w rozegraniu i defensywie, warto wspomnieć o prawym obrońcy Leonensy który przy Suarezie wyglądał jak profesor.
1
Środek pola Busquets-Puig-Alena i będę usatysfakcjonowany
0
Popisy Dembele przez całą połowę i fatalny błąd francuskiego stopera. To rzeczy najbardziej warte uwagi
2
Mecz z PSV to największa szansa dla zmienników w tym sezonie.
0
Największa szansa na regularną grę dla niego. Zobaczymy co jest wart na tle rywali z LaLiga. Osobiście trzymam kciuki.
1
Przykład z Messim który ma jedną niezbyt grozną kontuzję w sezonie niezbyt adekwatny. Nikt nie neguje waleczności i przywiązania do klubu, jednak Rafa nie jest zawodnikiem ktorego warto trzymać w zespole. Lepiej zwolnić miejsce z listy płac, zarobić na transferze.
5
Barcelona w ostatnim czasie wykształtowała pełno niezłych bocznych obrońców grających w bardzo dobrych europejskich klubach np. Grimaldo, Montoya, Palencia czy właśnie Cucu. Trochę to śmieszne, że mając taki potencjał w klubie na tej pozycji gdy Alba nie może grać to zamiast niego oglądamy Verme.
4
Skończy się tak, że Abel odejdzie bo teraz jest z młody a pózniej nie będzie dla niego miejsca.
0
Ciężko obecnie być wartościowym zmiennikiem w Barcelonie, polityka zmian Valverde pozwala zazwyczaj na parę kontaktów z piłką (bo co więcej można zrobić w 5min). Bez jakiś większych szans na regularną grę dla rezerwowych nie będziemy mieli ławki która może zmienić oblicze meczu. Munir jednak pokazał w ostatnim meczu bardzo dobry poziom i mam nadzieję, że będzie otrzymywał sporadyczne szanse w pierwszym składzie.
3
Munir zdecydowanie na plus. Nie spodziewałem się po nim aż tak dobrej gry.
0
Chciałbym zobaczyć Alene dziś.
2
Mam nadzieje, że Malcom i Alena zagrają wybitne zawody nawet na tle takiego klubu jak Leon bo paradoksalnie to może być ich najważniejszy egzamin dający przepustkę do występów w lidze. Warto wspomnieć o przypadku Arnaiza który zyskał w oczach EV właśnie występem w cdr.
0
Owszem, Rafa miał trudniejsze zadanie, ale według mnie nie do końca mu podołał. Wydaje mi się nawet, że był jednym z naszych najgorszych punktów w pierwszej połowie, co wcale nie znaczy, że wypadł zle.
0
Zgadzam się z tobą, ale podkreśliłem o jaki rodzaj krytyki mi chodzi.
0
Ale jego przegląd pola, umiejętność rozgrywania nie wzięła się z braku jednego ogniwa w formacji defensywnej.
2
Dlaczego mają się tak czuć? Przecież Suarez swoją ostatnią dyspozycją zasłużył sobie właśnie na krytykę. Mówię tutaj o konstruktywnej krytyce popartej argumentami a nie o rzucaniu wulgaryzmów.
1
Mam nadzieję, że Valverde po porównaniu gry Rafinhi i Dembele w następnym ligowym spotkaniu postawi na tego drugiego. Rafa udowodnił, że może być wartościowym zmiennikiem jednak Osu bardziej zasługuje na miejsce w pierwszym składzie.
0
Pytanie tylko czy Ney jest tak silny psychicznie żeby wytrzymać pierwsze miesiące po powrocie. Na 100% spotka się z gwizdami, bluzgami etc. Osobiście chciałbym jego powrotu ale wiadomo jacy są kibice.
1
Nie jestem tego pewien. Gość był ważną postacią w ekipie Deportivo Alaves, strzelał gole, kibicie go lubili. Cieżko jest wskoczyć na wyższy poziom grając tak sporadycznie.
15
Najgorsze jest to, że jeśli Valverde uda się wygrać parę meczów pod rząd to temat jego zwolnienia ucichnie (oczywiście brak rotacji i średni styl) a potem pewnie znowu padaka +odpadnięcie w ćwierćfinale LM. Ten gość po prostu nie nadaje się na trenera Barcelony.
1
Obowiązkowo dać szanse w cdr.
0
Pewnie gdyby wszyscy obrońcy byli kontuzjowani gralibyśmy bez linii defensywnej.
0
Niżej od Denisa to chyba nie jest bo jak na razie rozegrali tyle samo minut...
6
Ja mam nadzieje, że to ostatni miesiąc Valverde w Barcelonie.
2
Nic dziwnego, że potem mamy badziewną ławkę skoro teraz mając wartościowych zmienników daje mi zagrać łącznie 20 min w trzech meczach do podziału na pięciu.
0
Malcomowi chyba nawet bardziej się przyda.
4
Vidal i Arthur obowiązkowo w pomocy +Munir na szpicy i będę spełniony. Gramy u siebie a biorąc pod uwagę ilość spotkań to wręcz idealny mecz dla zmienników.
1
Dobrze gdyby miał okazje pokazać się w paru spotkaniach nawet od pierwszej minuty. Jeśli nie podoła to możemy mu życzyć powodzenia w dalszej karierze.
5
Chętnie bym dzisiaj zobaczył wyjściową jedenastkę bez Luisa. Na skrzydłach Dembele i Cou albo Dembele i Malcom a Brazylijczyk w pomocy.
1
Ktoś z linii pomocy powinien odejść, jeżeli dostaniemy dobrą ofertę za Rafe rzędu 35-40mln to niech odchodzi.