0

Ciekawe skąd wiesz jak Yerry będzie spisywał się w Evertonie i ile faktycznie będzie wart.

0

Owszem Chorwat czasem podejmuje złe decyzje, ale to chyba jeden z tych zawodników którzy muszą się "rozkręcić". Wtedy nabierają pewności siebie na boisku i z każdą kolejną minutą zespół ma z nich coraz więcej pożytku.

2

Powodzenia Panie Arnaiz! Mam nadzieje, że kiedyś do nas wróci ale na razie nie ma dla niego miejsca w składzie. Nie ma sensu żeby został i rozegrał 7-8 spotkań w sezonie.

0

Wydaje mi się, że Alen ma jeszcze ogromną szansę zaistnieć w futbolu z najwyższej półki. Chorwat jest świetnie wyszkolony technicznie i ma bardzo dobry przegląd pola. Jeżeli dostanie kredyt zaufania to z pewnością niedługo o nim usłyszymy.

0

Wydaje mi się, że rzekoma niegotowość na grę dla Barcy to jakieś fanaberie. Grał dla nas mało ale nie popełniał błędów i ma też za sobą dużo występów w poprzednim klubie. Yerry jest gotów i mam nadzieje, że ktoś to zauważy.

0

Nie wiem o jakim farcie mowa. Jeśli cała drużyna broni się w swoim polu karnym to wiadomym jest, że w poważniejszych sytuacjach towarzyszy temu ogromny chaos.

0

Mam wielką nadzieje, że Semedo odpocznie przez parę spotkań.

5

Ile razy już tak było, że Denis w jednym spotkaniu zagrał bardzo dobrze a w następnych trzech grał piach. Osobiście bardzo na niego liczę ale już tyle razy rozczarowywał, że dopóki nie zagra paru meczów na wysokim poziomie nie uwierzę w jego przydatność.

2

Widać, że dojrzał trochę jako piłkarz. Stał się bardzo ważnym punktem w składzie ekipy Alaves, a jego forma dla większości jest zaskoczeniem. Dobrze gdyby dostał w Barcelonie jeszcze jeden sezon i pokazał czy może być nam przydatny, bo potencjał niewątpliwie ma.

1

Ciekawe kiedy ten piękny sen się skończy. Bardzo liczę na Belga i mam nadzieje, że obejdzie się bez kontuzji w najbliższym czasie. Jak piękna byłaby to historia gdyby po tylu urazach został np. naszym trzecim stoperem.

0

Skład Sportu dobrze wygląda. Mam nadzieje, że tak wyjdziemy na Villarreal.

3

Deulofeu to zawodnik który żeby grać dobrze musi otrzymać dość spory kredyt zaufania, tak jak to było w Milanie. Oczywiście my nie możemy sobie pozwolić na to żeby Gerard grał u nas w każdym meczu, ale mówienie o nim, że jest tragiczny to wiele za dużo

0

Wynik nie zadowala, ale w końcu mogłem oglądać taką Barce, którą uwielbiam. Pełno ciekawych akcji, nietuzinkowych zagrań. To w takiej drużynie się zakochałem i taką chcę oglądać (oczywiście z większą skutecznością).

2

Gość gra u nas trzeci sezon a jak na razie miał może 2-3 dobre mecze. Nie sądzisz, że to trochę za mało jak na rzekomo ukształtowanego zawodnika którego braliśmy za 40 baniek? Jak miałby coś pokazać i udowodnić swoją użyteczność to zrobiłby to dawno temu, bo większość przykładów które podałeś pokazały to znacznie wcześniej.

0

Fajnie gdyby z Leganes zagrał Arnaiz, bo gdy do gry wróci Dembele on już nie będzie miał zbyt wielu szans by pokazać się z dobrej strony.

19

Paco pokazał, że wobec słabej dyspozycji Suareza może być dla nas bardzo ważny. Dotychczas niewykorzystane "setki" Luisa nie wpływały diametralnie na wyniki spotkań, ale chyba warto odsunąć go od pierwszego składu na najbliższe mecze. Mam nadzieje, że Valverde przejrzy na oczy i zobaczy, że Urus jest kompletnie bez formy a Alcacer dostanie kredyt zaufania.

1

Bardzo często brakuje nam takich zawodników jak on. Kiedy przegrywamy lub remisujemy, a mecz nie układa się po naszej myśli tacy zawodnicy to skarb. Deulofeu nie boi się wejść w drybling lub oddać strzał podczas gdy inni w trudnych sytuacjach oddali by piłkę do Messiego żeby uniknąć ryzyka. Jeszcze nie raz pokaże jak jest nam przydatny ale trzeba być gotowym na to, że jego występy czasem pozostawią niesmak.

1

Zobaczymy, to jego najważniejszy sprawdzian w tym sezonie. Lepszego spotkania żeby odmienić zdanie kibiców już nie będzie.

4

Bez przesady, bardzo sceptyczne założenie. Mamy sporo wariantów na grę i paru kreatywnych zawodników takich jak Denis, Paulinho.

0

Real raczej zdominuje tą 11 przez swoje sukcesy w ostatnim sezonie a jedynym pewnikiem z naszej drużyny jest oczywiście Messi.

0

Widać, że morale stoją na wysokim poziomie a nasz kadra jest zespolona i rządna sukcesów :)

0

Wypożyczenie Marlona to chyba najlepszy ruch Barcy na rynku transferowym. Trafił do dobrego klubu w przyzwoitej lidze gdzie może zdobywać ważne doświadczenie. Inna sprawa, że jak dla mnie on już jest gotowy na bycie naszym trzecim stoperem. Na 100% przebija Masche a Vermealenie nwt nie wspomnę.

0

Za wcześnie na takie kroki ale mam nadzieję, że Valverde da się ograć młodym w końcówkach nwt w tak ważnych meczach jak ten z Juve.

1

Świetne spotkanie naszej drużyny. Messi znów pokazał, że jest najlepszy na świecie. Semedo rządził w defensywie i świetnie podłączał się do ataków, które czasem sam wypracowywał. Druga połowa Deulo napawa optymistem i na koniec udany debiut Dembele. Podsumowując same plusy, oby więcej takich spotkań. Vamos!

7

Skład sportu zdecydowanie najlepszy. Mam nadzieję, że Rakitic usiądzie na ławce na rzecz Paulinho który zasłużył na występ od pierwszych minut swoją grą w kadrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?