jurczak
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwsze 20 minut napawało optymizmem. Świetne wejścia Semedo, błyskotliwy Riqui, niestety z każdą kolejną minutą topowy zespół zamieniał się w średniaka...
0
@Tomo1989 Co z tego, że wróci? Problemem nie jest to, że Dembele zle gra tylko potrzebujemy kogoś kto będzie prezentował wysoki poziom przez cały sezon a nie jego małą część...
2
@SzalenstwoBarcy Niezbyt trafne spostrzeżenia. Po ważnych meczach w których cała drużyna zawodzi największy hejt wylewa się właśnie na Argentyńczyka. Co do Griezmanna to on sam nie wie jak odnalezć się na boisku, czasem wydaje się, że gramy w dziesięciu. Jeśli chodzi o dwójkę pomocników których wymieniłeś, nie przypominam sobie ich wielkiego wkładu w któreś spotkanie. Zachowawcze klepanie w środku boiska i brak podjęcia ryzyka.
1
Lepszego meczu na wystawienie zawodników z rezerw w podstawowym składzie chyba nie będzie. Gramy spotkania co dwa-trzy dni, terminarz napięty jak nigdy.
1
Odstawał zdecydowanie bardziej od Firpo. W każdym meczu w którym zagrał był najgorszy z bloku defensywnego, a nawet na całym boisku. Zbyt wolny, podejmował złe decyzje, a każde jego zagranie było jakby "elektryczne". Nie wiem jak radzi sobie w Schalke ale jeśli nie zrobił ogromnego postępu to nawet nie ma co go brać pod uwagę w szerokiej kadrze.
0
@barteq Może dlatego się go trzyma, że nasza kadra liczy 15 zawodników...
8
Ani Firpo a zwłaszcza Semedo nie wyglądali dzisiaj zle. Oczywiście nie był to dla nich mecz życia ale dla mnie Griezmann był o wiele od nich gorszy.
2
@MarioVeB! Coś w tym jednak jest. Alves grał na boisku z najlepszymi pomocnikami do tego taktyka trenera umożliwiała mu widowiskową grę oraz maskowała jego braki w defensywie.
42
Najgorsze: Sergi Roberto. Swego czasu liczyłem na tego zawodnika ale aktualnie to jedno z najsłabszych ogniw w naszej kadrze. Zero kreatywności, brak dynamiki i w obronie jest cieniem samego siebie z najlepszych sezonów.
2
@Ramon Z tym, że nie jest słabszy dostał mało szans ale i tak większość z nich wykorzystał bardzo dobrze.
6
Riqui to zdecydowanie najjaśniejszy punkt tego meczu. Trochę nie rozumiem dlaczego Ansu po paru słabych spotkaniach dalej dostaje szansę a Puig ani razu się do kadry nie złapał. Do tego Valverde zapraszając na treningi zawodników z cantery często Puiga pomija...
1
Szansa dla Pereza i Rafy bo nie wiem kto inny mogłby zgrac na skrzydlach.
1
@Kajol nie mogę kompletnie zrozumieć jak można tak pisać po inauguracji z bardzo ciężkim rywalem tym bardziej po zbyt intensywnym presezonie.
5
Athletic na San Mames jest zazwyczaj jednym z najtrudniejszych rywali w sezonie dla nas. Wynik w żaden sposób mnie nie rozczarowuje. Sezon jest długi, a Barca była dziś co najmniej poprawna. Na sto procent chłopaki się rozkręcą także możecie przestać ferować wyroki.
0
@Naturopata Alena bardzo dobrze grał w presezonie. Zasłużył na minuty jak mało kto ale faktycznie czeka go jeszcze dużo pracy żeby zostać choćby zawodnikiem numer 12 w układance Ernesto. Mam nadzieje, że trener będzie bardzo rotował składem w tym sezonie chociaż biorąc po uwagę flegmatyzm EV może być o to ciężko.
0
@kamil9040 Chłop jest u nas cały sezon a ludzie nadal nie mogą się nauczyć, że to jest Malcom a nie MalcoLm
1
To chyba jedna z lepszych informacji dotycząca meczu XD
1
Ciężko kogokolwiek winić za ten transfer. Cou wydawał się idealnie skrojony pod grę w Barcelonie, zresztą jego początek był bardzo obiecujący. Coś bardzo dziwnego stało się z tym zawodnikiem, ciężko tutaj mówic o chwilowej obniżce formy bowiem przez cały sezon niestety tylko chwilami pokazywał nam na boisku swoją najlepszą wersje. Jest to chyba nasz największy problem, nie wiadomo czy pozostawienie go na następną kampanie nie spowoduje ogromnego spadku wartości tego zawodnika.
0
Właśnie wydaje mi się, że ktoś taki może się znalezc dla przykładu Manchester Utd które na transferach nie oszczędza ale taką transakcje trzeba dobrze poprowadzić a biorąc pod uwagę jak tanio Barcelona sprzedaje swoich graczy to faktycznie jest to ciężkie do wyobrażenia.
1
Każda oferta powyżej 100 mln powinna być rozpatrzona.
0
Mam nadzieję, że znowu zobaczymy Puiga ale zamiast ślamazarnego Boatenga w ataku widziałbym Abela Ruiza.
2
Boateng jak zwykle najgorszy na boisku.
1
Ale chcialbym zobaczyc Malcoma i Semedo w podstawie!
0
Bo był drogi ... Niestety ale tak to wygląda
0
Nie mówię tu o wymienianiu połowy składu. Chodzi o to, że zamiast Coutinho który wchodzi w 70 min mógłby wejść Malcom.
1
Po co nam szeroka kadra skoro Valverde korzysta tylko 15 zawodników i na nieszczęście Malcoma on w tej piętnastce się nie znajduje mimo, że na to zasługuje.
0
Pamiętam jak Afellay odchodził to dostał bodajże 20 min i bardzo dobrze się zaprezentował. Oczywiście publiczność pięknie mu podziękowała i właśnie mam nadzieję, że z Samperem będzie podobnie.
1
Liczę na Sampera. Nigdy nie dostał prawdziwej szansy w Barcy. Wydaje mi się, że zasługuje chociaż na wyjście w pierwszym składzie.
30
Czasy wielkiej rywalizacji w Barcelonie. Klęska urodzaju na większości pozycji, z jednej strony dobrze ale tylko gdy trener będzie często rotował składem.
0
Z tego co pamiętam to po pierwszych meczach w pierwszej drużynie nikt na tej stronie nie liczył na Gumbau w kwestii wejścia w buty Busquetsa. Fatalny przegląd pola i braki w wyszkoleniu technicznym to jedyne z czego go zapamiętałem.